גירוש יונים

יונת השלום הלבנה, כבר מזמן הפכה את עורה, והיום, חוץ ממטאפורה יפה על זוגיות, יונים אינן מעלות אסוציאציה של שום מושג חיובי. קינון היונים בסמוך למגורי האדם, הפכה את חיינו ללא פשוטים בכלל. היונים מטילות לשלשת רבה, יוצרות לכלוך וריח לא נעים, מפיצות מחלות ומפיקות רעש מטריד. תוהים איך לבצע גירוש יונים במגרש הביתי שלכם? צוות ג'י נחלץ לעזרתם עם ידע וציוד מקצועי להרחקת יונים.

 

גירוש יונים, מדוע?

המילה גירוש מעלה בנו אסוציאציה לא נעימה, היא מזכירה תקופות אפלות בהיסטוריה כמו גירוש ספרד, גירוש ארצות ערב, או מושג של גירושין. מדוע אם כן, אין ברירה אלא לגרש את היונים ולהרחיקן מעלינו? קראו על כל הסיבות הטובות לתופעה:

  • היונים השוהות בקרבת האדם מטילות ריבוי של לשלשת, מה שיוצר כתמים על קירות המבנים, מכתים כביסה נקייה שנתלתה לייבוש במסתור כביסה, ויוצר ניחוח רע הנודף, ומקשה על החיים התקניים במקום.
  • היונים יוצרות המייה רועשת המפריעה להתנהלות החיים התקינה.
  • היונים מפיצות מחלות קשות כדוגמת: סלמונלה, דלקת קרום המוח וקדחת הנילוס, הן עלולות להדביק בדלקת ריאות, וכן, הטפילים, הזבובים, היתושים והכינים הנמצאים על היונים, עלולים לגרום לאלרגיות חמורות.

גירוש יונים, מדוע?

 

גירוש יונים – איך ניתן לבצע כיום?

בשנים עברו, הייתה מקובלת שיטה אכזרית של הדברת היונים והרעלתן לצורך מיגור הבעיה. ארגונים למען בעלי חיים נזעקו למחות, אולם לא עלה בידם להפסיק את התופעה. רק לאחר שתוצאות מחקר בשווייץ, לפני כ-30 שנה הכריעו כי קטילת היונים הינה גורם משפיע על התרבותן דווקא, נסתיימה תקופת ההרג ביונים.

כיום, מתבצעת ההרחקה של היונים באמצעות שיטות הומניות, שאינן תומכות בהמתת היונים, אלא להפך, בגירוש יונים זהיר.

גירוש יונים - איך ניתן לבצע כיום?

 

שיטות לגירוש יונים

השוק מוצף באנשי מקצוע המציגים את עצמם כמומחים להרחקת יונים. בפועל, רבים מהם חובבנים, וחוץ מליטול מכם סכום בלתי מבוטל, ולשכנע אתכם שאין כמותם בגירוש יונים, הם לא מסוגלים לפעול דבר.

חשוב לפנות לאנשי צוות מומחים היודעים את מלאכתם ומבצעים אותה במהירות, ביעילות ובמיומנות.

השיטות האפקטיביות כיום לגירוש יונים הינן: הרחקת יונים באמצעות רשתות, והרחקת יונים באמצעות דוקרנים.

שיטה לגירוש יונים הסבר
הרחקת יונים באמצעות רשתות שיטה זו יוצרת גדר מרושתת על פתח המסתור של היונה. יש להתקין רשת איכותית בגודל המתאים, לאטימה של הפתח לכניסת יונים. צוות ג'י עושה שימוש ברשתות איכות של פוליאתילן, רשת שקופה, רשת מגולוונת שאינה מחלידה ורשת ג'ימבורי חזקה במספר גוונים. חשוב להתקין רשת יונים בגודל מדויק ובמקצועיות, למניעת הופעתן של היונים שוב במקום.
הרחקת יונים באמצעות דוקרנים התקנת דוקרנים הכוללים קוצים, יעילה מאוד כנגד יונים. הללו לא יכולות לעמוד במקומן לאחר הצבת הדוקרנים. צוות ג'י מייבא דוקרני נירוסטה איכותיים במיוחד המחזיקים מעמד במשך שנים רבות, ומונעים את כניסתן של היונים לאזורכם. שירות היבואן מאפשר לכם ליהנות ממחיר ללא פער של תיווך.
גירוש יונים
גירוש יונים

מדוע חשוב לבצע גירוש יונים רק על ידי חברה מקצועית?

דבר ראשון, בגלל הציוד. חברה בעלת שם תדע לספק לכם את ציוד גירוש היונים מהסוג הטוב בשוק, כזה שיגרום ליונים להתרחק מהשטח. בנוסף, התקנה לא מקצועית, עלולה לגרום ליונים לשוב אל מקומן הראשון, מבלי להסס.

ישנה סיבה נוספת בשלה חשוב להיעזר באנשי מקצוע מעולים: מכיוון שהיונים, מקום קינונן לרוב נמצא במקומות גבוהים, כמו: מסתורי כביסה, פירי מעליות, ופתחי גגות רעפים, כדי להתקין את ציוד ההרחקה יש להגיע עם ידע מתאים, וציוד כמו סנפלינג וסל אדם. לא כל איש מקצוע מתחיל מוסמך להתעסק עם עבודות גובה. בצוות ג'י, אנשי מקצוע מומחים לטיפול גם בגבהים, בשימוש בטוח במיוחד בסנפלינג.

 

הרחקות יונים בקלות וביעילות

למידע נוסף ולהזמנת שירות, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

 

הרחקת יונים שמשתלמת גם לכיס

זה נכון שבשביל להיפטר מהיונים המציקות, תסכימו לשלם כל הון שבעולם. אולם, אין סיבה שתעשו זאת, כאשר חברת צוות ג'י מזמינה אתכם לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד במחירי יבואן, ללא פערי תיווך. ספרו לחברה על הבעיה, על תנאי השטח ועל גובה העבודה, והיא תשמח לתת לכם הצעה נוחה לתשלום.

 

צוות ג'י – מרחיקים יונים ב-100% הצלחה

צוות הרחקת היונים של צוות ג'י מציג קבלות על 100% הצלחה אצל כל אחד מאנשי המקצוע בחברה. המצב אצלכם מורכב באופן מיוחד? אז מה?! צוות ג'י מוכן לעמוד בכל משימה ולהרחיק את היונים מהאזור לצמיתות. אל תתפתו להבטחותיהם של אנשי מקצוע, קראו את הביקורות של גוגל, שם מופיע צוות ג'י מספר אחד בדירוג האיכות והכמות.

מרחיק יונים

 

בוחרים עבורכם את הפתרון היעיל ביותר

מתלבטים מהי השיטה האפקטיבית ביותר עבורכם: דוקרנים, לכידת יונים או רשתות? אל תשברו את הראש, תנו למומחים לעשות עבורכם את ההחלטה המושכלת. בצוות ג'י אף פעם לא אומרים נואש. לכל בעיה יש פתרון, פשוט צריך למצוא אותו. אפשרו למקצוענים לפתור לכם את הבעיה בכלים מקצועיים באמת.

תסמכו על צוות ג'י שלא ייתן לשום יונה לפגום במנוחת הנפש שלכם.

גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים
גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים

שמי גילאור, הבעלים של צוות ג'י הרחקת יונים.
התחלתי לפני כ-15 שנים בתור חברה להרחקת יונים ושמתי לעצמי מטרה שמאה אחוז מהלקוחות שלי יצאו מרוצים מכיוון שהייתה בעיית תדמית קשה לענף בזמנו.
בנוסף לשירותי הרחקת יונים, בחברת ''צוות ג'י'' מבצעים שירותי הדברה מקצועית כנגד מזיקים: תיקנים, נמלים, פשפש המיטה, הדברת מזיקי רכוש וחרקי מזון ולכידת מכרסמים. בחברה משתמשים בחומרי הדברה אשר אינם מזיקים לסביבה ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

מרחיק יונים
שתפו עם חברים:
למעבר לחלק מסוים בעמוד זה