המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

בחירת שפה:

הרחקת יונים במרכז

תוכן עניינים

הרחקת יונים בכל אזור המרכז מזמינים רק מחברת הדברות מקצועית ואמינה כמו צוות ג'י הדברות. אנחנו מתמחים בשירות הרחקת יונים בשתי שיטות עיקריות והומניות – התקנת רשתות ייעודיות להרחקת היונים והתקנת דוקרנים. 

בנוסף, אנו מציעים פתרונות נוספים להרחקת יונים ללא המתה או רעלים, למשל באמצעות לוכד יונים מיומן, פסלים המרחיקים את היונים ועוד.

כחברה מובילה אנו מציעים שירותי הרחקת יונים במרכז, כולל תל אביב, רמת גן, ראשון לציון וכדומה. חברתנו מבצעת הרחקת יונים על ידי צוות מיומן של מדבירים ולוכדי יונים, כולם בעלי ניסיון וידע רב.

הרחקת יונים במרכז בשיטות הומניות ואפקטיביות

יונים נחשבות למטרד קשה ולמפגע תברואתי חמור ומסוכן לאדם ולחיות הבית. היונים מקננות במסתורים שונים בבנייני מגורים, בעיקר במסתורי כביסה, בפתחי אוורור בגגות רעפים, במרפסות ועוד. 

היונים נושאות עליהן טפילים שונים כמו כינים וחרקים אחרים, הן עלולות להפיץ מחלות קשות ומסוכנות לאדם, הן גם מרעישות ויוצרות לכלוך רב בגלל הלשלשת שלהן. הלשלשת של היונים חומצית ומעבר למפגע האסתטי הלשלשת גורמת לנזקי רכוש קשים.

לכן, חשוב להזמין לוכד יונים מוסמך ואמין מצוות ג'י הדברות כדי להרחיק את היונים בשיטות הומניות ולדאוג לכך שהן לא יחזרו לקנן בבית שלכם.

התקנת רשת יונים במרכז – הפתרון המומלץ

בעבר הלא רחוק המדבירים השתמשו בשיטות שונות שאינן הומניות כמו פיזור רעלים וירי. כיום, אין להרחיק את היונים בשיטות שאינן הומניות ויש פתרונות איכותיים ללא הריגת הציפור.

צוות ג'י הדברות מציע את הפתרונות המקצועיים והאיכותיים הבאים:

אנו מתקינים רשת יונים עמידה וחזקה בצפיפות גבוהה שמונעת מהיונים לחדור לפתחי המבנה ולמצוא מסתור. זו עבודה מורכבת בגובה המחייבת ציוד מקצועי, מנוף או ציוד סנפלינג וידע בעבודות בטוחות בגובה. הרשת מונעת מהיונים למצוא מקומות מסתור במבנה, זהו פתרון הומני יעיל ואפקטיבי לטווח הארוך.

אנחנו מתמחים גם בהתקנת דוקרנים מפלסטיק או ממתכת, דוקרני יונים מונעים מהיונה לעמוד ולקנן באזור, לכן היא מחפשת מקום אחר כדי להקים בו קן. את הדוקרנים אפשר להתקין לבד אם יש גישה נוחה ובטוחה, אך תמיד עדיף להשאיר את העבודה לבעלי מקצוע מנוסים, במיוחד עם הגישה בעייתית לאזור בו היונים מקננות.

חשוב לציין כי לאחר הרחקת יונים במרכז עלולים להימצא טפילים וחיידקים מסוכנים באזור בו היונים קיננו, לכן מעבר למתן שירותי הרחקת יונים במרכז באמצעות רשתות ודוקרנים כדאי להדביר את האזור נגד טפילים שונים כמו כינים.

כל סוגי ההדברות במקום אחד

למידע נוסף ולהזמנת הדברה, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים

הכנו עבורכם 3 שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים במרכז:

יש שני סוגים עיקריים של רשתות להרחקת יונים במרכז ובכל מקום אחר, רשת פוליאתילן חזקה ובעלת עמידות מצוינת בפני קרינה ופגעי מזג האוויר, רשת מונופיל שקופה המתאימה בעיקר למקומות מוצלים מאחר והיא פחות עמידה בפני קרינה חזקה.

לאחר שהלקוח יוצר קשר איתנו אנו קובעים מועד להגעת הצוות המנוסה שלנו עם כל הציוד הנדרש לעבודה. ברוב המקרים נוכל להתקין רשת ודוקרנים כבר ביום למחרת, אך יש מקרים בהם נשלח נציג כדי לבדוק היכן היונים מסתתרות ולתכנן את העבודה מראש.

הרחקת יונים במרכז לטווח הארוך מחייבת לרוב התקנת אמצעים שונים, לרבות רשת עמידה ודוקרנים. חברת הדברות מקצועית ואמינה המתמחה בהרחקת יונים לעולם לא תבטיח לכם הרחקת יונים לצמיתות, אך יש באפשרותה לספק מענה מקצועי לטווח הארוך.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

צוות ג'י

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.