הרחקת יונים לצמיתות

זוכרים את ימי הילדות הרחוקים בהם חיכינו בציפייה דרוכה לקוסם עטוי גלימה שחורה, שישלוף יונה מהכובע? היום כל מה שאתם רוצים זה קוסם שיבוא וייקח אתו את כל היונים שהתמקמו במרפסת או במסתור הכביסה שלכם. אנחנו צוות ג'י כאן, כדי להפוך את החלום למציאות. אתם מוזמנים לכתוב מכתב פרידה מהשכנות המטרידות, כי אחרי הרחקת יונים לצמיתות שלנו, לא תזכו לראות אותן יותר.

יונה – מאין באת ולאן את הולכת?

במקורן, חיות היונים בטבע. שם, באזורים הרריים, במצוקים ובמערות הן מוצאות להן מקומות מסתור לקנן בהם, להטיל ביצים, לדגור עליהן ולהוציאן לאוויר העולם. כיום, מצאו היונים את האזורים העירונים כמקום מגורים מוצלח עקב ריבוי המזון שיש בנמצא וריחוקן מעופות דורסים המאיימים על חייהן.

היונים אוהבות להתמקם במקומות גבוהים. ניתן למצוא אותן מתנחלות ללא רשות במסתורי כביסה, במרפסות, בפתחי גגות רעפים, בכוכים בין בניינים, במחסנים ובאזורים מוצלים שונים.

הן חיות להן שם בניחותא תוך שהן מייצרות לנו, בני האדם, מטרדים ונזקים תברואתיים רבים. היונים מפיקות לכלוך רב, רעש אימתני וריח בלתי נעים. אם כל זה אינו מספיק, הרי שטפילים שהן נושאות על גופן, מפיצים מחלות כמו דלקת ריאות, דלקת קרום המוח, ופאראטיפוס, וכן גורמות להתפרצויות של אלרגיות קשות.

היונים מתרבות במהירות, הן מתגודדות בקבוצות גדולות מה שיוצר לשלשת רבה, ופסולת (לעיתים כדי לפנות פסולת זו יש להיעזר במשאית הובלה). כאשר הן נמצאות זמן רב על פתחי הניקוז, הלכלוך שלהם עלול לסתום אותם ולגרום להצפות.

יונת שלום עם עלה של זית? כנראה שהיונים של פעם היו נימוסיות יותר ועדינות, גם אצלן ככל הנראה חלה ירידת הדורות…

כיצד ניתן להתמודד עם המפגע? הרחקת יונים לצמיתות – כך תמנעו את המטרד

בעבר חשבו שהדרך היחידה להתמודד עם נזקי היונים, הינה הדברתן והריגתן. אולם מלבד האכזריות וחוסר ההומניות שבשיטה זו, היא הוכחה גם כלא יעלה וגורמת לפעולה הפוכה של התרבות היונים. אם כך כיצד ניתן לסלק את היונה מקינה ולהחזיר את השלווה על כנה?

שיטות נפוצות להרחקת יונים לצמיתות:

  • התקנת מכשירים עם צלילים מאיימים להפחדת היונים.
  • התקנת דחלילים של בובות בצורת עופות דורסים.
  • רשת להרחקת יונים.
  • דוקרנים נגד יונים.
  • לכידת היונים מבלי לגרום להן לכל פגיעה באמצעים שונים.

בפועל, השיטות שהוכחו כאפקטיביות בשטח, הן התקנת רשתות להרחקת יונים לצמיתות וכן התקנת דוקרנים.

רשת להרחקת יונים לצמיתות – נראה יונה שתעז לחזור…

אחד הפתרונות האפקטיביים ביותר, הינו התקנה של רשת בפתחים השונים בהן נוהגות היונים לקנן. הרשת בעצם מהווה גדר אותה היונה לא יכולה בשום אופן לעבור, מה שגורם לה לעזוב את המקום ולא לשוב.

ישנן מספר סוגי רשתות להרחקת יונים לצמיתות:

רשת שקופה

רשת זו עשויה חוטי פלסטיק דקיקים בעובי 0.7 מ"מ, מה שהופך אותה לכמעט בלתי נראית ולאסתטית מאד, מחירה זול יחסית בשל חומר הגלם ממנו היא עשויה, היא אפקטיבית ביותר נגד יונים וניתן להשיגה ברמות צפיפות שונות. החיסרון היחיד של רשת זו מתבטא בכך שהיא אינה מוגנת מפני קרינת UV, מה שאומר שחשיפה לשמש גורמת לבלאי ברשת ויש להחליפה מדי פעם, או לחילופין, להשתמש בה כפתרון למקומות מוצלים בלבד.

רשת פוליאתילן

רשת זו עשויה חוטי פוליאתילן חזקים ביותר, מה שמקנה לה עמידות רבה לאורך זמן גם במזג אוויר סוער או חם במיוחד. את רשתות הפוליאתילן ניתן להזמין בגדלים קבועים מראש או בהתאמה למקום הרצוי. רשת זו אינה מעכבת בעירה.

ישנן רשתות נוספות כמו רשת ג'ימבורי, רשת מגולוונת ורשת מתכת, כל אחת מתאימה לשימושים אחרים.

דוקרנים להרחקת יונים לצמיתות

דוקרנים, אלו מתקני קוצים קומפקטיים להתקנה על אדני חלונות, על גגות ובמרפסות, להרחקת יונים לצמיתות. ישנם דוקרנים מפלסטיק שהם זולים אמנם, אבל עמידים פחות, לעומתם דוקרני נירוסטה מחזיקים מעמד לתפארה במשך למעלה מ-10 שנים.

אנחנו בצוות ג'י, כאן כדי להרחיק את היונים שלכם לצמיתות בכל דרך שתידרש. אנו מייבאים בעצמנו את הציוד ומוכרים אותו למרחיקי יונים מה שהופך את העסקה למשתלמת עוד יותר. אנו גאים לככב מקום ראשון ולהוביל בביקורות גוגל.

מעוניינים בהרחקת יונים לצמיתות? צרו איתנו קשר עוד היום, וראו את המטרד מאחוריכם.

גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים
גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים

שמי גילאור, הבעלים של צוות ג'י הרחקת יונים.
התחלתי לפני כ-15 שנים בתור חברה להרחקת יונים ושמתי לעצמי מטרה שמאה אחוז מהלקוחות שלי יצאו מרוצים מכיוון שהייתה בעיית תדמית קשה לענף בזמנו.
בנוסף לשירותי הרחקת יונים, בחברת ''צוות ג'י'' מבצעים שירותי הדברה מקצועית כנגד מזיקים: תיקנים, נמלים, פשפש המיטה, הדברת מזיקי רכוש וחרקי מזון ולכידת מכרסמים. בחברה משתמשים בחומרי הדברה אשר אינם מזיקים לסביבה ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

צוות ג'י בפייסבוק | צוות ג'י ביוטיוב | צוות ג'י בגוגל

מייל אישי: [email protected] | טלפון של המשרד: 077-805-4821

הרחקת יונים
מידע נוסף שיכול לעניין אותך:
שתפו עם חברים:
פייסבוק
טלגרם
וואטסאפ
דוא"ל
למעבר לחלק מסוים בעמוד זה