המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

בחירת שפה:

הרחקת יונים מהמרפסת

הרחקת יונים מהמרפסת
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל

תוכן עניינים

המרפסת הביתית משמשת אותנו לצורכי אירוח, מנוחה, ארוחות באוויר הצח ובילוי עם הילדים, יש למרפסת ערך רב בחיינו אך היא מושכת בעלי חיים כמו יונים.

אמנם, היונים נראות חביבות למדי אך למעשה הן מהוות מפגע תברואתי חמור ומסוכן, היונים מפיצות מחלות קשות, מייצרות לשלשת בכמויות בלתי נסבלות והן עשויות להפיץ גם טפילים ומזיקים כמו כינים, פרעושים וכו'.

לכן, חשוב להזמין שירות הרחקת יונים מהמרפסת מחברת הדברות מקצועית ואמינה. יש מספר שיטות יעילות באמצעותן ניתן למצוא פתרון ליונים במרפסת .

איך להרחיק יונים מהמרפסת?

יש מספר שיטות יעילות להרחקת היונים ממרפסות הבתים, עם זאת מומלץ תמיד להזמין הרחקת יונים מהמרפסת בשיטות הומניות וללא גרימת סבל ליונים או לציפורים אחרות.

צוות ג'י הדברות מתמחה בהרחקת יונים וציפורים אחרות ממרפסות ומגגות הבתים, השיטות ההומניות המומלצות להרחקת יונים הן:

שיטה יעילה אך רק לזמן מוגבל להרחקת יונים מהמרפסת, מתקינים פסי דריכה על המעקה וקורות המרפסת, כאשר יונה עומדת על סף דריכה היא מקבלת זרם חשמלי בעוצמה נמוכה ,ברגע שזה מתלכלך זה מפסיק לעבוד ואפשר למצוא אף יונים יושבות על המכשיר עצמו.

השיטה הקלאסית והאפקטיבית להרחקת יונים, יש להתקין רשת ייעודית המונעת כניסת יונים למרפסת בצורה הרמטית, הרשת מאפשרת מעבר אוויר חופשי וכך מבצעים הרחקת יונים מהמרפסת לצמיתות.

הרחקת יונים באמצעות התקנת דוקרנים היא שיטה יעילה, יש מגוון רחב של דוקרנים להרחקת יונים, מפלסטיק, מתכת או נירוסטה . הדוקרנים אינם פוגעים ביונה, הם משמשים כאמצעי להרחקת היונים.

יש מגוון סוגים של דחלילים שמטרתם להפחיד ולהרחיק את היונים מהמרפסת, בדרך כלל מציבים דחלילים בדמות של עורב, עיט, חתול, זהו פתרון יעיל לטווח קצר מאחר והיונים מסתגלות לדחלילים תוך זמן קצר והן מפסיקות לחשוש ממנו.

יש בשוק מכשירים חשמליים שונים המיועדים להרחקת יונים, כדאי להתייעץ עם מדביר מנוסה לגבי יעילות המכשיר.

כל סוגי ההדברות במקום אחד

למידע נוסף ולהזמנת הדברה, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

הרחקת יונים מהמרפסת – לבד או על ידי חברת הדברות?

כאשר סובלים מיונים במרפסת חשוב למצוא פתרון יעיל ואפקטיבי לטווח הארוך. היונים מחפשות מקומות מסתור במרפסות הבתים, הן אוהבות לקנן במרפסות המוגנות ואם לא מרחיקים אותן הן יחזרו לקנן במקום ויש בכך סכנה בריאותית לדיירים.

יש שיטות של הרחקת יונים מהמרפסת שניתן לבצע לבד ובשיטות עשה זאת בעצמך, למשל התקנת דוקרנים מפלסטיק או אלומיניום על המעקה, התקנת דחלילים או התקנת רשת.

יחד עם זאת, יש לבצע התקנה בגובה רב לכן חשוב להקפיד על כללי העבודה הנכונה והבטוחה, ועדיף להשאיר את המלאכה לאנשי מקצוע מנוסים. צוות ג'י הדברות מתמחה בשירות הרחקת יונים מהמרפסת, החברה שולחת מרחיק יונים מנוסה לבית הלקוח כדי לבדוק איזה פתרון מתאים להרחקת היונים לצמיתות.

חשוב להדגיש כי התקנת רשת למרפסת נגד יונים דורשת ידע, ניסיון וציוד מקצועי ובטיחותי לעבודה בגובה, לעיתים יש להתקין את הרשת באמצעות ציוד סנפלינג, סולמות גבוהים, במת הרמה או מנוף סל.

אין לקחת סיכונים מיותרים וכדאי להזמין שירות הרחקת יונים מהמרפסת מחברה מקצועית ואמינה המציעה מחירים הוגנים ושירות מקצועי עם אחריות.

איך לבחור חברת הדברות להרחקת יונים מהמרפסת?

חברות רבות מציעות פתרונות שונים ליונים המקננות ומתיישבות דרך קבע במרפסות הבתים, לכן הבחירה עשויה להיות מעט מבלבלת.

כאשר בוחרים חברה המציעה שירות הרחקת יונים מהמרפסת מומלץ להתייחס לוותק החברה בענף, לניסיון המקצועי בתחום הרחקת יונים, לשיטות שהחברה מציעה להרחקת יונים ממרפסות, למחיר ולהמלצות על החברה (המלצות אמיתיות בגוגל).

צוות ג'י הדברות מציע פתרונות הומניים ואיכותיים להרחקת היונים לצמיתות, לעיתים אנו ממליצים ללקוח על פתרון משולב כדי להבטיח שהיונים לא יחזרו למקום.

כמו כן, לאחר הרחקת יונים מהמרפסת מומלץ לשטוף היטב את האזור, עדיף באמצעות לחץ מים, לבצע חיטוי ובהתאם לצורך כדאי להדביר את האזור בו היונים קיננו כדי להשמיד טפילים המהווים סכנה ומטרד לבני אדם ולחיות הבית.

למידע נוסף, לשאלות ולהצעת מחיר משתלמת לשירות הרחקת יונים ממרפסות – התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואנו נדאג לפתרון היעיל והמשתלם ביותר.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:
צוות ג'י

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.