הרחקת יונים

בישראל יש שלושה מינים של יונים, כאשר יונת הסלע נחשבת למין הנפוץ ביותר בארץ. היונים נחשבות לחיה מזיקה לבני אדם מאחר והן עלולות להעביר טפילים ולהפיץ מחלות וזיהומים, בדרך כלל בגלל הלשלשת שלהן במאמר הבא נפרט על מגוון שיטות להרחקת יונים.

כמו כן, היונים גורמות ללכלוך רב בגלל הלשלשת, למפגעי רעש וריח, למפגעים אסתטיים חמורים ולנזקי רכוש בגלל הצואה החומצתית.

יונים עלולות להפיץ מחלות קשות כמו קדחת מערב הנילוס, דלקת קרום המוח וסלמונלה. הן נושאות כינים וטפילים נוספים, ובגלל שהן בוחרות לקנן במסתורי כביסה ובחללים מוצלים בבנייני המגורים, הטפילים מגיעים לסביבת המגורים של האדם ומהווים מטרד חמור ומפגע בריאותי המחייב טיפול יסודי.


מה לעשות נגד יונים?

יונים הן מונוגמיות, היונה לרוב מטילה שתי ביצים בקן וזוג היונים דוגר על הביצים במשך 14 עד 19 ימים. לאחר בקיעת הביצה הגוזל מוכן לתעופה לאחר כ-5 שבועות. בטבע היונים חיות בעיקר באזורים ההרריים, הן אוהבות להסתתר בין המצוקים ובמערות.

יונים רבות בוחרות לחיות באזורים העירוניים בגלל המסתורים הרבים, שפע המזון וההגנה מפני עופות דורסים. היונים העירוניות בוחרות לקנן בחללים מוצלים אך פתוחים כמו מסתורי הכביסה, גגות, פתחי גגות רעפים, מחסנים, חניונים מקורים וכדומה.

היונים בארץ מקננות במקומות גבוהים בדרך כלל, לכן הרחקת יונים מחייבת התקנת אמצעי הרחקה בגובה, למשל התקנת רשת נגד יונים לבניין באמצעות סנפלינג, מנוף או סולמות גבוהים. חשוב לדעת כי אין פיקוח על אנשי מקצוע המציעים שיטות שונות להרחקת יונים, לעומת תחום ההדברה בו חייבים להחזיק ברישיון בתוקף.

לכן, יש לא מעט חאפרים בענף הרחקת יונים, ניתן לראות פרסומות כמו הרחקת יונים לצמיתות או מודעות המבטיחות לכם פתרון מושלם נגד היונים במחיר אטרקטיבי.

כדי לפתור את בעיית היונים והמטרד הרב שהן גורמות, חשוב להזמין אמצעים להרחקת יונים רק מצוות ג'י הדברות, בגלל הידע הרב שרכשנו במשך השנים, השיטות ההומניות שאנו מציעים להרחקת יונים, הטיפול היסודי במפגע הבעייתי והשיטות המתקדמות שאנו מציעים.

מה לעשות נגד יונים?

 

שיטות ההרחקה העיקריות של יונים הן:

 • התקנת רשת נגד יונים לבניין, למסתור כביסה, למרפסת וכדומה.
 • התקנת דוקרנים נגד יונים, למשל על מנועי המזגנים ואדן החלון.
 • לכידת יונים בשיטות מוסריות וללא הרג או פציעה.
 • התקנת דחלילים כמו בובות ינשופים כדי להבריח יונים מהמקום.
 • מתקני צלילים שונים להרחקת יונים.

הניסיון מוכיח כי שיטות להפחדת היונים אינן יעילות בגלל שהיונים מתרגלות לאמצעים השונים, בהם גם דגמי יונים וינשופים מפלסטיק, מקלטי קולות מצוקה, תותחי רעש ואמצעים דיגיטליים שונים.

הפתרון היעיל ביותר הוא התקנת רשת למניעת יונים, אך אין להסתפק בהתקנת הרשת וחשוב להזמין מתקין רשתות נגד יונים המבצע גם הדברת יונים, בעיקר הדברת כיני יונים.

[elementor-template id="2056"]

התקנת רשת יונים

התקנת רשת נגד יונים נחשבת לשיטה הפופולריות והשכיחה ביותר כיום, זו שיטה הומנית שאינה פוגעת באוכלוסיית היונים ולמעשה הרשת מרחיקת לצמיתות את היונים מהמקום. מאחר ויונים מקננות באזורים נסתרים וגבוהים, יש להתקין רשת נגד יונים במסתור כביסה, בגג, במרפסות ועוד.

אפשר להתקין רשת להרחקת יונים בכל בניין, זו עבודה בגובה הנחשבת למסוכנת לכן יש לבצעה רק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ואמינים.

את החללים השונים בבניין יש לסגור באמצעות רשת רק לאחר הרחקת כל היונים מהמקום. כמו כן, חשוב לאתר את קיני היונים כדי לטפל בהם ולהרחיקם מהמקום, וחשוב לחטא את האזור ולבצע הדברה נגד כינים.

בנוסף, יש לנקות את הלשלשת באזור הקינון והמסתורים של היונים בבניין, לפתוח את פתחי הניקוז שנסתמו בגלל הלשלשת ולכלוכים אחרים, ומומלץ לבצע ריסוס נגד חרקים ומזיקים שונים שהיונים נושאות עמן.

רשת יונים לבניין מתאימה לגידור חללים פתוחים בהם היונים מסתתרות, כדוגמת מסתורי כביסה, פתחי אוורור בגגות רעפים, פיר המעלית בגג, פאטיו, חללים מקורים במרפסות שמש וכדומה.

הרשת מיועדת למניעת כניסת היונים לאזור המגודר, זהו פתרון יעיל להרחקת היונים, אך אם הרשת נקרעת או אם ההתקנה אינה מקצועית ונוצרים פתחים, היונים ישובו במהרה לקנן בחללים השונים בבניין.

התקנת רשת יונים

 

כדאי לדעת כי יש שני סוגים עיקריים של רשתות להרחקת יונים

רשת פוליאתילן

רשת פוליאתילן חזקה ועמידה להרחקת יונים, הרשת עשויה מחוטי פוליאתילן בגוון לבן או בז', היא עמידה בפני קרינת השמש ופגעי מזג האוויר, ומתאימה למקומות חשופים ושטופי שמש ולמקומות מוצלים.

אפשר להזמין רשת להרחקת יונים בכל מידה. עם זאת, הרשת לא מכילה חומרי מעכבי בעירה, לכן יש אנשי מקצוע הממליצים ללקוחות להתקין רק רשת שקופה מסוג מונופיל.

רשת שקופה

רשת להרחקת יונים שקופה נחשבת לפתרון אסתטי יותר אך היא פחות עמידה מהרשת הרגילה להרחקת יונים. זהו פתרון המתאים בעיקר למקומות מוצלים כיוון שהרשת אינה עמידה בפני קרינת UV.

יש מקרים בהם אפשר להתקין רשת מגולוונת, הרשת מתאימה בעיקר לסגירת חללים קטנים כמו פתחים בגגות רעפים, פיר של חדרי שירותים וכדומה. אפשר להתקין גם רשת ג'ימבורי העשויה מחוטי פוליאתילן, זו רשת עמידה עם הגנה בפני קרינת UV, הרשת מגיעה במספר גוונים לבחירה.

רשת שקופה

 

שלבי התקנת רשת יונים

 • לוכד יונים מנוסה מגיע לבית הלקוח כדי לבצע מדידות מדויקות של החללים אותם מעוניינים לגדר נגד היונים.
 • בשלב הבא מרחיק היונים מכין את הרשת לפי מידה מדויקת, כולל גזירות, חיזוקים בצדדים וטבעות רינג לתליית הרשת.
 • לפני התקנת הרשת להרחקת יונים יש להרחיק את כל היונים המסתתרות במקום.
 • בשלב זה משחילים כבל פלדה או נירוסטה מסביב לרשת, כבל נירוסטה מיועד ליישובים במישור החוף בגלל הלחות הגבוהה והמליחות הגורמת לחלודה של פלדה.
 • כעת, המתקין קודח חורים בקירות החיצוניים של הבניין ומבריג ווי תלייה ייעודיים.
 • לאחר הקידוח משחילים את הכבל על הווים ומותחים את הכבל כדי לגרום לרשת להיות מתוחה ויציבה, אחרת הרשת תהיה רפויה ויונים עלולות להיתקע ברשת ולמות בסבל רב.

צוות ג'י מתמחה בהרחקת יונים ומציע פתרונות יעילים לטווח ארוך. בין היתר, אנו מבצעים התקנת רשת להרחקת יונים גם ללא קירות בצדדים. יש גם אפשרות להתקין רשת מתכת להרחקת יונים, אמנם זו רשת עמידה ואינה דליקה, אך היא עלולה לגרום למפגע אסתטי ולהחליד עם הזמן.

עלות התקנת רשת יונים משתנה בהתאם לסוג הרשת, מורכבות העבודה, ציוד נדרש (למשל סנפלינג, מנוף סל אדם וכדומה), גודל הרשת ותנאי השטח. המחיר הממוצע בשוק להתקנת הרשת הוא 650 עד 1,200 ₪ למטר מרובע להתקנה רגילה, אם יש להתקין את הרשת באמצעות סנפלינג העלות מתייקרת.

שלבי התקנת רשת יונים לבניין

 

דוקרנים ליונים

דוקרנים להרחקת יונים הם פתרון יעיל ומוכח נגד היונים המטרידות, אפשר להתקין את הדוקרנים על אדני החלונות, על מנועי המזגנים, על הגגות וכדומה.

יש בשוק שני סוגי דוקרנים

דוקרן פלסטיק להרחקת יונים

דוקרני פלסטיק יכולים לסייע במצבים בהם מעוניינים להרחיק שתיים עד שלוש יונים מאדן החלון או מהמזגן, הדוקרנים אינם יעילים במקרה של בעיית יונים גדולה, הם אינם נעימים לעין ונחשבים פחות עמידים לעומת דוקרני נירוסטה.

דוקרן מתכת להרחקת יונים

דוקרני נירוסטה להרחקת יונים מבטיחים עמידות גבוהה, הם פונים בזוויות שונות לכן היונים לא יכולות לעמוד על הדוקרן והן מחפשות מקום אחר.

התקנת דוקרנים נגד יונים אינה משימה מורכבת ואפשר לבצע אותה גם לבד. עם זאת, יש פתחים גבוהים אליהם הגישה בעייתית, לכן כדאי להזמין את העבודה ממתקין מנוסה. בחנויות כלי עבודה אפשר למצוא פתרונות של הדבקת קוצים נגד יונים, מפלסטיק או מנירוסטה.

דוקרנים ליונים

 

פתרון לבעיית יונים על ידי צוות ג'י הדברות

יונים מהוות מטרד חמור ובעייתי, הן עלולות להעביר מחלות והן גורמות למפגעים תברואתיים, לרעש מטריד ולנזקי רכוש. בעבר חברות ההדברה הציעו פתרונות להרחקת יונים כמו ירי, ריסוס והרעלה, כיום יש פתרונות הומניים ואיכותיים יותר לסילוק יונים, ללא צורך להמית יונים ובלי לגרום להן סבל מיותר.

צוות ג'י הדברות מציע מגוון דרכים להרחקת יונים, כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי ולתוכנית עבודה יסודית המבטיחה לו פתרון מושלם לטווח הארוך.

אנו מקפידים על הרחקת יונים הומנית, משלבים אמצעים להרחקת יונים שבאמת עובדים, מעניקים אחריות ארוכה בכל עבודה ומבטיחים פתרונות איכותיים ובטיחותיים בהתאמה לתקציב הלקוח ולבעיית היונים ממנה הוא סובל.

למידע נוסף, לשאלות ולהזמנת שירות הרחקת יונים באמצעות רשת ואמצעים נוספים – התקשרו עכשיו ואנו נדאג לפתרון המושלם והמתאים ביותר עבורכם!

[elementor-template id="2097"]

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

לדעת לא מעט אנשים, יונים נחשבות כיום למטרד גדול במיוחד, כאשר הן מלכלכות את הסביבה וגם מסכנות את בריאותכם. כדי שתוכלו לגרום ליונים להיעלם לצמיתות יהיה עליכם לנקוט בפעולות אקטיביות להרחקתן.

אם תשאירו את המצב כפי שהוא כרגע, לא מן הנמנע כי המטרד רק ילך ויגדל. אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו תאבדו שליטה לחלוטין. לא מעט אנשים בוחנים את האפשרות של הרחקת יונים עשה זאת בעצמך, אך בפועל זוהי בחירה לא אידיאלית. לפני שתעשו טעות שתצטערו עליה, אנו ננסה להסביר לכם בדיוק מדוע שווה לכם להזמין איש מקצוע. אחרי קריאת המאמר תוכלו לעשות החלטה שתהיו שלמים איתה.

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך – לרוב לא תצליח

עוד לפני שאנו מדברים על הסכנות עצמן, חשוב לציין כי להרחיק יונים באופן עצמאי זוהי משימה לא קלה. אם לא תגיעו עם הידע הנדרש, יהיו לכם סיכויים קלושים להשיג את המטרה. כך שלא רק שלא תצליחו להרחיק את היונים, אתם תבזבזו זמן יקר שלא תוכלו להשיב לאחור. כך שכל מי שניסה להתמודד עם היונים בעצמו, הבין כי ההתמודדות הזאת נועדה לכישלון. בשלב כזה או אחר הם הבינו כי הפתרון היחיד הוא לפנות לאיש מקצוע מיומן בשביל הרחקת יונים באופן מקצועי ויעיל.

השאירו את הבמה לאנשי מקצוע מיומנים

למה שתכניסו את עצמכם אל תוך מלחמה שאינכם מבינים בה? מוטב כי תשאירו את הבמה למרחיקי יונים מנוסים. הרחקת יונים עשה זאת בעצמך תביא הרבה חסרונות וכמעט ולא תביא איתה יתרונות. כך שאפילו אם חשבתם כי זה הצעד המתבקש, מהר מאוד תבינו כי אתם לא בכיוון. כמו שלא תנסו לתקן בעצמכם האוטו במקרה של תקלה, כך אין שום סיבה שתנסו להרחיק יונים. הזמינו איש מקצוע שיוכל לוודא כי היונים לא יחזרו בעתיד הנראה לעין.

השאירו את הבמה לאנשי מקצוע מיומנים

 

הרחקת יונים באמצעות אמצעים מוכחים

כאשר תלכו על האפשרות של הרחקת יונים עשה זאת בעצמך אתם בוודאי תשתמשו באמצעים פשוטים ונגישים. אך ברגע שתזמינו מרחיק יונים מנוסה, הוא יגיע עם אמצעים מוכחים – כאלה שתוכלו לסמוך עליהם. מדובר על ציוד שלא תוכלו למצוא אותו בכל מקום, שבוודאות יחזיק מעמד הרבה יותר זמן. פתאום תמצאו את עצמכם במצב שבו מטרד היונים ייעלם לצמיתות, ואתם תוכלו שלא לחשוש ממנו. האמצעים שבהם משתמשים לצורך הרחקת היונים הם אלה שעושים את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון. זוהי אחת מהסיבות לכך שככל הנראה לא תצליחו להרחיק את היונים לצמיתות לבד.

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך עלולה לפגוע ביונה

עליכם לקחת בחשבון כי למרות שהיונים עושות לא מעט בלגן, אסור לכם לפגוע בהן בשום צורה שהיא. אך אם אתם תנסו להרחיק את היונים בעצמכם, אתם עוד עלולים לפגוע בהן בתום לב. כאשר אתם תזמינו מרחיק יונים מנוסה, אתם תוכלו לדעת כי הוא יעשה את העבודה בצורה זהירה. הוא לא יפגע ביונה, ובו בזמן הוא ידאג כי היונים ילכו לקנן במקום אחר.

הרחקת יונים עם איש מקצוע לעיתים תהיה זולה יותר

זה אומנם יכול להישמע מעט תמוהה, אך הרחקת יונים בעזרת איש מקצוע יכולה להיות זולה יותר. הסיבה לכך היא שאתם פונים לאיש מקצוע שעל הפעם הראשונה יביא לתוצאות. מנגד אם תחליטו לבצע הרחקת יונים עשה זאת בעצמך, ככל הנראה תנסו מספר דרכים שונות. כל דרך שתבחרו להרחקת היונים תדרוש מכם הוצאות כספיות לא קטנות בכלל. כך שלא רק שלא תוכלו להשיג את התוצאה הרצויה, גם תאלצו להוציא סכומי כסף גבוהים.

הזמינו עוד היום איש מקצוע לצורך הרחקת יונים

אחרי שהבנתם את כל הסיבות מדוע לא כדאי לכם לבצע הרחקת יונים בעצמכם – כעת הגיע הזמן להזמין איש מקצוע. מוטב כי תבחרו באיש מקצוע שיהיה מסוגל להתחייב על תוצאות, כזה שיהיה זמין עד אשר המטרד יעלם לחלוטין. השקט הנפשי שלכם במקרה הזה שווה יותר מכל הוצאה כספית שאותה תוציאו. רק מעצם המחשבה כי המטרד הזה הולך להיעלם, אתם מבינים עד כמה השינוי הוא מהותי. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לבחירת איש מקצוע להרחקת יונים.

הרחקת יונים
הרחקת יונים

הרחקת יונים – כל התשובות לשאלות החשובות

לפני שתבצעו הרחקת יונים מהבית או מהעסק, ככל הנראה מעסיקות אתכם המון שאלות. מוטב כי תקבלו את התשובות על השאלות השונות על מנת שתוכלו להיות רגועים.

גם ככה מטרד היונים יכול להביא איתו לא מעט לחץ, ומוטב כי תרגישו שהעניינים נמצאים תחת שליטה. אז אילו שאלות תרצו לשאול את עצמכם עוד לפני שתזמינו מרחיק יונים? הבאנו לכם לכאן כמה שאלות שכיחות שלא מעט לקוחות שואלים את עצמם. החדשות הטובות הן שלכל השאלות גם תקבלו תשובות שלא משתמעות לשתי פנים.

הרחקת יונים

למה כדאי לבצע הרחקת יונים?

השאלה הראשונה שלא מעט אנשים שואלים היא למה בכלל להרחיק את היונים. הרי למראית עין היונה נראית כמו חיה חמודה מאוד, כזאת שלא מביאה איתה נזק רב. אך למען האמת היונה יכולה להיות מאוד טורדנית, כזאת שלא תיתן לכם מנוח. הבעיה העיקרית עם יונים מקננות זה הלכלוך הרב שהן צוברות, דבר שיביא לכך שכל הדירה שלכם תתלכלך. בנוסף הן מביאות איתן לא מעט מחלות, כאלה שלא תרצו שיפגעו בכם או בשאר בני המשפחה. לכן הכי טוב מנקודת המבט האישית שלכם זה להרחיק את היונים. כך לא תמצאו את עצמכם מגיעים למצב שבו הן מטרידות אתכם יתר על המידה.

מרחיק יונים

איך נכון להרחיק יונים לצמיתות?

קיימות לא מעט שיטות להרחקה של יונים מהבית או מהעסק. מהסיבה הזאת בדיוק מוטב כי לא תיקחו את המושכות לידיים שלכם. יש איש מקצוע מיומן שידע בדיוק איך לבחור את השיטה שהכי מתאימה לבית או לעסק שלכם. בכל פעם מתאימה שיטה מעט שונה, ולכן מוטב כי תבצעו התאמה כמעט מושלמת. אם השיטה הנבחרת לא תהיה השיטה המתאימה, האפקטיביות שלה תהיה מינימאלית. השיטות המובילות של הרחקת יונים הן התקנת רשת נגד יום או התקנת דוקרנים. כל אחד בעזרתו של איש מקצוע רשאי לבחור את השיטה שהכי נראית לו. לעיתים שתי השיטות יהיו אפקטיביות, ואתם תוכלו לבחור את השיטה שהכי מתאימה לכם. הכי חשוב מנקודת המבט שלכם היא שתוכלו לשים סוף למטרד היונים.

כל כמה זמן צריך לחזור על הפעולה?

מבחינתכם הפעולה שמתבצעת על ידי איש מקצוע מיומן אמורה להתבצע פעם אחת. כלומר אינכם נדרשים לחזור עליה פעם אחר פעם על מנת לשמור על האפקטיביות שלה. אם מרחיק יונים אומר לכם כי צריך לחזור על הפעולה באופן תדיר, ככל הנראה מדובר על טעות. כל עוד הרחקת יונים מתבצעת על ידי איש מקצוע מיומן, לא אמורות להיות לכם סיבות לחשוש. הוא ידע בדיוק איך לבחור את השיטה שאמורה לתת את האפקטיביות שלה לאורך זמן. אם לא תעשו את הבחירה הנכונה, יכול מאוד להיות כי תחזרו על הפעולה פעם נוספת תוך זמן קצר. מהסיבה הזאת בדיוק אין טעם שתיקחו את האחריות להרחקת היונים על הכתפיים שלכם.

תוך כמה זמן היונים נעלמות?

גם כאן יש לנו חדשות מעולות עבורכם. הרחקת יונים מקצועית אמורה להבטיח כי היונים ייעלמו מהבית או מהעסק שלכם על המקום. כלומר מיד לאחר סיום העבודה, היונים לא יחזרו ולא יטרידו אתכם יותר. אם היונים חוזרות כעבור תקופה קצרה, ככל הנראה העבודה לא בוצעה במקצועיות. אך אין לכם ממה לדאוג, אמורה להיות לכם אחריות שתביא איתה שקט לאורך זמן. היונים מבחינתן ברגע שיראו מכשול, יחפשו אחר מקום אחר לקנן בו. זה לא אמור להטריד אתכם, הרי היונים יודעות להסתדר בעצמן ללא כל עזרה או סיוע.

הרחקת יונים

איזה חברה מומלצת לצורך הרחקת יונים?

קיימות לא מעט חברות שישמחו לספק לכם שירותי הרחקה ליונים. אך צוות ג'י הרחקת יונים זה המקום האידיאלי שבו תוכלו לקבל שירות יוצא מגדר הרגיל. החברה היא חברה מנוסה המעסיקה אנשי מקצוע עם ההכשרה הנדרשת לצורך ביצוע המשימה. הצוות נמצא בפריסה ארצית, כך שהוא יגיע אליכם במהירות על מנת להרחיק את היונים. אחרי סיום העבודה, תקבלו אחריות שאמורה לספק לכם שקט לאורך זמן. אין סיבה שהיונים יטרידו אתכם עוד – פנו עוד היום לצוות ג'י. תוך זמן קצר תראו את ההבדל, ואיך החיים שלכם משתנים מקצה אחד ישר אל הקצה השני.

למה חובה לבצע הרחקת יונים בבית?

כאשר אנו מספרים ללקוחות לראשונה על הצורך להרחיק יונים, הם מרימים גבה. מבחינתם היונה היא חיה חמודה מאוד שלא חובה להרחיק אותה.

יש כאלה שנהנים אפילו לראות את היונה מוגנת בתוך הבית או מסתור הכביסה שלהם. אך למען האמת היונה יכולה להביא איתה לא מעט בלגן והרבה מאוד בעיות. זוהי הסיבה שבגללה כמעט כולם בסוף מבינים כי אין מנוס מאשר להרחיק את היונה. השארת היונה בבית היא מטרד של ממש וחובה עליכם להכיר אותו. ברגע שתכירו את הבעיות שהיונה מביאה איתה, תוכלו להבין מדוע צריך להרחיק את היונים במהירות. בשלב הזה תוכלו כבר לחפש אחר מרחיק יונים מנוסה שיבצע את המשימה.

הרחקת יונים

היונים עשויות להסב נזק רב

יש כאלה שנהנים אפילו לראות את היונה מוגנת בתוך הבית או מסתור הכביסה שלהם. אך למען האמת היונה יכולה להביא איתה לא מעט בלגן והרבה מאוד בעיות. זוהי הסיבה שבגללה כמעט כולם בסוף מבינים כי אין מנוס מאשר להרחיק את היונה. השארת היונה בבית היא מטרד של ממש וחובה עליכם להכיר אותו. ברגע שתכירו את הבעיות שהיונה מביאה איתה, תוכלו להבין מדוע צריך להרחיק את היונים במהירות. בשלב הזה תוכלו כבר לחפש אחר מרחיק יונים מנוסה שיבצע את המשימה.

הרחקת יונים הכרחית לשמירה על הניקיון

היונה מביאה איתה לא מעט לכלוך כאשר היא מקננת בתוך הבית. הלכלוך מוריד את הערך של הדירה, ובכך יגרום לכם להמון כאבי ראש. כאשר אתם מרחיקים את היונה מהבית, תוכלו לשמור על מסתור הכביסה נקי ומצוחצח. בנוסף זה אף פעם לא נעים לראות לשלשת של יונים בתוך הבית שלכם. ברגע שאתם דואגים שלא יהיו יונים בתוך הבית תוכלו לשמור על רמת ניקיון גבוהה. זה יחסוך לכם את הצורך להתמודד עם לכלוך שאפילו לא ידעתם על קיומו. כמות הלכלוך שהיונה מביאה ביחד איתה הרבה יותר משמעותית ממה שנדמה לכם כמעט. כעבור כמה ימים שהיונה תקנן לכם בתוך הבית תוכלו להבין בדיוק על מה הכוונה.

היונים שמקננות עושות המון רעש

יש לכם כוח להתמודד עם הרעש שהיונים עושות בזמן שהם מקננות? לא מדובר על רעש נעים, ויש כאלה שיגדירו אותו בתור רעש מעצבן במיוחד. זוהי עוד סיבה שבגללה לא מעט אנשים בוחרים לבצע הרחקת יונים על ידי איש מקצוע מיומן. כך תדעו כי לא תצטרכו להתמודד עם רעשים מרגיזים של יונים שנמצאות ממש מתחת לאף שלכם. הקינון של היונים מגיע בכל שעות היממה, אפילו כאשר אתם ישנים בלילה. לא תרצו למצוא את עצמכם מתעוררים בגלל היונים שמקננות לכם בתוך הבית. יש לכם אפשרות להרחיק אותן, כל מה שנדרש מכם לעשות זה לפנות אל מרחיק יונים. הוא כמובן ידע מה צריך לעשות על מנת שהן לא יחזרו בעתיד.

היונים שמקננות עושות המון רעש

 

היונים גורמות לסתימות

כאשר יונה מקננת לכם בתוך הבית היא כמובן לא מבינה את ההשלכות של הפעולה. אך אתם כמובן מבינים כמה נזק היא מביאה בגלל שהיא החליטה לקנן דווקא אצלכם. אם תאפשרו לה לקנן אצלכם בבית היא תגרום בשלב כזה או אחר לסתימה. כל הפסולת והלכלוך שהיא מביאה איתה יתקע בצנרת שמטרתה העיקרית היא לאפשר זרימת המים לדירה. פתאום בגלל שהיונה מחליטה לקנן היא תביא לכך שתצטרכו להזמין אינסטלטור שיפתור את התקלה. במקום לקרוא לאינסטלטור פשוט תוכלו להזמין אליכם מרחיק יונים שיפתור את הבעיה. הוא ירחיק את היונה מבלי לפגוע בה, דבר חשוב מאין כמותו.

ישנו סיכוי להיווצרות של מחלות

אומנם המקרה הזה הוא מעט יותר נדיר, אך בסיטואציות מסוימות היונים גורמות למחלות. היונים שמקננות בתוך הבית מביאות איתן כיני יונים ועוד כל מיני טפילים אחרים שלא תרצו אצלכם בבית. השהות הממושכת של היונים בתוך הבית תביא להיווצרות של מחלות בכל מיני מקומות. לכן מוטב למנוע את הסיטואציה הזאת על ידי הרחקה מקצועית של היונים. את ההרחקה האידיאלית תוכלו להשיג בעזרתו של מרחיק יונים מנוסה. איש מקצוע שזוהי המומחיות שלו וזה מה שהוא יודע לעשות

הרחקת יונים מקצועית עם צוות ג'י

רוצים לשים סוף לבעיית היונים בעזרתה של חברה מקצועית שתעמיד לרשותכם מרחיקי יונים מנוסים? צוות ג'י הרחקת יונים תספק לכם את כל התשובות לשאלות שלכם. החברה מציעה מגוון רחב של אנשי מקצוע מיומנים וציוד מתקדם שיסייע להרחיק את היונים ביעילות. בנוסף החברה מספק אחריות על העבודה, כך שתוכלו להיות רגועים לחלוטין. אם כבר תרצו להזמין חברה המנוסה בהרחקת יונים מוטב כי תסמכו על הטובים ביותר. אנשי מקצוע שעבורם הרחקה של יונים זוהי מומחיות. כך תדעו כי כל מה שתיארנו כאן לא יקרה אצלכם בבית או בכל מקום אחר שבו אתם נמצאים.

מדוע קיים צורך להזמין חברת הרחקת יונים?

את היונה כולנו מכירים מהתנ"ך או כאשר היא הייתה סמל לשלום. הסיפור המפורסם ביותר הוא סיפור תיבת נוח, שבו היונה עם עלה של זית בפיה סימנה את קץ המבול.

אך בעידן של היום היונים עשויות להביא איתן מטרד רציני. אף אחד לא יכול לנוח על זרי הדפנה כאשר היונים מקננות בתוך הבית או העסק. הרחקת יונים הכרחית בגלל כמה סיבות, אנו הולכים להציג אותן כאן לפניכם. כך שאחרי שתקראו את המאמר הבא מיד תזמינו מרחיק יונים מקצועי שיבצע את המשימה החשובה הזאת.

הרחקת יונים

יונים מביאות איתן ריח רע ולכלוך

אחד מהבעיות המרכזיות עם יונים היא שהן מביאות איתן הרבה לכלוך וריח רע. כל מי שהיונים מקננות אצלו בתוך הבית או העסק יאלץ להתמודד עם חוסר הנעימות הזאת. כאשר אתם רוצים לשמור על הבית נקי, דווקא היונים הן אלה שעלולות להוריד את כל העבודה הקשה לטמיון. ברגע שתזמינו חברת הרחקת יונים מקצועית תוכלו לשמור על הניקיון. היונים כבר לא יביאו איתן ריח רע ולכלוך, והבית או העסק יהיו נקיים כל הזמן. ברגע שתרחיקו את היונים מיד תשימו לב עד כמה ההבדל הוא משמעותי.

הן עלולות לעשות נזק לרכוש

היונים פשוט עשויות ללכלך בצורה מהירה וקיצונית כמעט כל דבר שנמצא בסמוך אליהן. אם הן נמצאות בגינה או בחצר שלכם, הן עלולות להסב נזק רב לרכוש. כל מיני רהיטים או חפצים אישיים שלכם שנמצאים בחוץ ועלולים להיהרס. אם לא תרחיקו את היונים, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם הפסד כספי רציני. זוהי הסיבה שבגללה שווה לשלם על הרחקת יונים, כי כך אפילו תוכלו לחסוך כסף. לא תתמודדו עם נזק רציני מאוד לרכוש האישי שלכם שאתם בוודאי אוהבים אותו.

היונה עלולה להעביר מחלות

אומנם זה לא נראה על פני השטח, אך היונים עלולות להעביר איתן לא מעט מחלות. לא כל היונים עושות זאת, אך יש כאלה שמעבירות איתן כל מיני טפילים מסוכנים. הפתרון הטוב ביותר במקרה הזה הוא פשוט להרחיק את היונים לצמיתות. כך תוכלו לדאוג כי אתם, בני משפחתכם ואפילו חיות המחמד שלכם לא תדבקו מהמחלות האלה. המחלות עשויות להיות קלות ופשוטות, אך יש גם מחלות שעלולות להסתבך. מבחינתכם מוטב שלא לקחת סיכונים בהקשר הספציפי הזה.

היונה עלולה להעביר מחלות

 

יונים מקננות מורידות את ערך הנכס

אתם עושים לא מעט מאמץ על מנת לשמור את ערך הנכס בשיאו. הרי יבוא יום שבו תרצו למכור את הנכס על מנת לרכוש נכס חדש. אך כל זמן שבו היונים מקננות לכם בתוך הבית או העסק, תתקשו מאוד למכור את הנכס. גם אם תצליחו למכור אותו, תעשו זאת כנראה בסכום שהוא נמוך מאוד מהסכום שעליו חשבתם בתחילת הדרך. יש לכם הזדמנות להחזיר את ערך הנכס לשיאו על ידי הזמנת מרחיק יונים. הרחקת יונים תאפשר לכל מי שמגיע לנכס להתרשם ממנו ולא להיבהל מבעיית היונים שלא ניתן להתעלם ממנה.

הלכלוך של היונים עלול לסתום מרזבים

סתימת מרזב עלולה להביא איתה לא מעט בעיות. לא רק שתצטרכו להזמין מרחיק יונים על מנת להרחיק אותן, אלא תאלצו להזמין גם אינסטלטור שישחרר את הסתימה. היונים עשויות להיראות כחיה שלא מזיקה, אך בפועל הלכלוך שהן מביאות ביחד איתן עושה לא מעט כאבי ראש. הרחקת יונים במהירות על ידי איש מקצוע מנוסה תביא לכך שהמרזבים לא ייסתמו. כך תוכלו למנוע נזילות או כל מיני בעיות אחרות שעשויות להוציא את המצב משליטה. כל זה עשוי לקרות בגלל היונים שמקננות לכם בתוך הבית או בתוך העסק.

הלכלוך של היונים עלול לסתום מרזבים

 

מחפשים מרחיק יונים מנוסה? הגעתם לכתובת הנכונה!

אחרי שהבנתם עד כמה הרחקת יונים היא חשובה, כעת כל מה שנותר לכם למצוא זה רק מרחיק יונים. צוות ג'י הרחקת יונים ישמח לעמוד לרשותכם על מנת להעלים את היונים לצמיתות. הצוות מעסיק אנשי מקצוע מנוסים אשר יודעים כיצד להרחיק את היונים מכל מקום בבית או בעסק. החברה נמצאת במקום הראשון בדירוג הלקוחות, המשמעות היא שהלקוחות של החברה מרוצים. אז למה שגם אתם לא תצטרפו ללקוחות המרוצים שכבר מקבלים שירות מקצועי?

2 מחשבות על “הרחקת יונים”

כתיבת תגובה