המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

בחירת שפה:

צוות ג'י הדברות - המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

5/5

הרחקת יונים

תוכן עניינים

הרחקת יונים

הרחקת יונים על ידי צוות ג'י הדברות מבטיחה לכם טיפול יסודי במפגעי היונים בסביבת המגורים שלכם. בעבר היו חברות הדברה שהציעו שיטות אכזריות כמו המתה והשמדה של היונים, אך כיום יש שיטות יעילות, איכותיות והומניות להרחקת היונים, לדוגמה באמצעות רשת ייעודית, דוקרנים, קפיץ מקפיץ ודחלילים.

בישראל יש שלושה מינים של יונים, כאשר יונת הסלע נחשבת למין הנפוץ ביותר בארץ. היונים נחשבות לחיה מזיקה לבני אדם מאחר והן עלולות להעביר טפילים ולהפיץ מחלות וזיהומים, בדרך כלל בגלל הלשלשת שלהן.

כמו כן, היונים גורמות ללכלוך רב בגלל הלשלשת, למפגעי רעש וריח, למפגעים אסתטיים חמורים ולנזקי רכוש בגלל הצואה החומצתית.

יונים עלולות להפיץ מחלות קשות כמו קדחת מערב הנילוס, דלקת קרום המוח וסלמונלה. הן נושאות כינים וטפילים נוספים, ובגלל שהן בוחרות לקנן במסתורי כביסה ובחללים מוצלים בבנייני המגורים, הטפילים מגיעים לסביבת המגורים של האדם ומהווים מטרד חמור ומפגע בריאותי המחייב טיפול יסודי.

מה לעשות נגד יונים?

יונים הן מונוגמיות, היונה לרוב מטילה שתי ביצים בקן וזוג היונים דוגר על הביצים במשך 14 עד 19 ימים. לאחר בקיעת הביצה הגוזל מוכן לתעופה לאחר כ-5 שבועות. בטבע היונים חיות בעיקר באזורים ההרריים, הן אוהבות להסתתר בין המצוקים ובמערות.

יונים רבות בוחרות לחיות באזורים העירוניים בגלל המסתורים הרבים, שפע המזון וההגנה מפני עופות דורסים. היונים העירוניות בוחרות לקנן בחללים מוצלים אך פתוחים כמו מסתורי הכביסה, גגות, פתחי גגות רעפים, מחסנים, חניונים מקורים וכדומה. 

היונים בארץ מקננות במקומות גבוהים בדרך כלל, לכן הרחקת יונים מחייבת התקנת אמצעי הרחקה בגובה, למשל התקנת רשת יונים לבניין באמצעות סנפלינג, מנוף או סולמות גבוהים. חשוב לדעת כי אין פיקוח על אנשי מקצוע המציעים שיטות שונות להרחקת יונים, לעומת תחום ההדברה בו חייבים להחזיק ברישיון בתוקף.

לכן, יש לא מעט חאפרים בענף הרחקת יונים, ניתן לראות פרסומות כמו הרחקת יונים לצמיתות או מודעות המבטיחות לכם פתרון מושלם נגד היונים במחיר אטרקטיבי.

כדי לפתור את בעיית היונים והמטרד הרב שהן גורמות, חשוב להזמין אמצעים להרחקת יונים רק מצוות ג'י הדברות, בגלל הידע הרב שרכשנו במשך השנים, השיטות ההומניות שאנו מציעים להרחקת יונים, הטיפול היסודי במפגע הבעייתי והשיטות המתקדמות שאנו מציעים.

שיטות ההרחקה העיקריות של יונים הן:

הניסיון מוכיח כי שיטות להפחדת היונים אינן יעילות בגלל שהיונים מתרגלות לאמצעים השונים, בהם גם דגמי יונים וינשופים מפלסטיק, מקלטי קולות מצוקה, תותחי רעש ואמצעים דיגיטליים שונים.

הפתרון היעיל ביותר הוא התקנת רשת נגד יונים, אך אין להסתפק בהתקנת הרשת וחשוב להזמין מתקין רשתות נגד יונים המבצע גם הדברת יונים, בעיקר הדברת כיני יונים

כל סוגי ההדברות במקום אחד

למידע נוסף ולהזמנת הדברה, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

התקנת רשת יונים

התקנת רשת נגד יונים נחשבת לשיטה הפופולריות והשכיחה ביותר כיום, זו שיטה הומנית שאינה פוגעת באוכלוסיית היונים ולמעשה הרשת מרחיקת לצמיתות את היונים מהמקום. מאחר ויונים מקננות באזורים נסתרים וגבוהים, יש להתקין רשת נגד יונים במסתור כביסה, בגג, במרפסות ועוד. 

אפשר להתקין רשת להרחקת יונים בכל בניין, זו עבודה בגובה הנחשבת למסוכנת לכן יש לבצעה רק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ואמינים. 

את החללים השונים בבניין יש לסגור באמצעות רשת רק לאחר הרחקת כל היונים מהמקום. כמו כן, חשוב לאתר את קיני היונים כדי לטפל בהם ולהרחיקם מהמקום, וחשוב לחטא את האזור ולבצע הדברה נגד כינים.

בנוסף, יש לנקות את הלשלשת באזור הקינון והמסתורים של היונים בבניין, לפתוח את פתחי הניקוז שנסתמו בגלל הלשלשת ולכלוכים אחרים, ומומלץ לבצע ריסוס נגד חרקים ומזיקים שונים שהיונים נושאות עמן. 

רשת יונים לבניין מתאימה לגידור חללים פתוחים בהם היונים מסתתרות, כדוגמת מסתורי כביסה, פתחי אוורור בגגות רעפים, פיר המעלית בגג, פאטיו, חללים מקורים במרפסות שמש וכדומה. 

הרשת מיועדת למניעת כניסת היונים לאזור המגודר, זהו פתרון יעיל להרחקת היונים, אך אם הרשת נקרעת או אם ההתקנה אינה מקצועית ונוצרים פתחים, היונים ישובו במהרה לקנן בחללים השונים בבניין.

כדאי לדעת כי יש שני סוגים עיקריים של רשתות להרחקת יונים:

רשת חזקה ועמידה להרחקת יונים, הרשת עשויה מחוטי פוליאתילן בגוון לבן או בז', היא עמידה בפני קרינת השמש ופגעי מזג האוויר, ומתאימה למקומות חשופים ושטופי שמש ולמקומות מוצלים.

אפשר להזמין רשת להרחקת יונים בכל מידה. עם זאת, הרשת לא מכילה חומרי מעכבי בעירה, לכן יש אנשי מקצוע הממליצים ללקוחות להתקין רק רשת שקופה מסוג מונופיל.

רשת יונים שקופה נחשבת לפתרון אסתטי יותר אך היא פחות עמידה מהרשת הרגילה להרחקת יונים. זהו פתרון המתאים בעיקר למקומות מוצלים כיוון שהרשת אינה עמידה בפני קרינת UV.

יש מקרים בהם אפשר להתקין רשת מגולוונת, הרשת מתאימה בעיקר לסגירת חללים קטנים כמו פתחים בגגות רעפים, פיר של חדרי שירותים וכדומה. אפשר להתקין גם רשת ג'ימבורי העשויה מחוטי פוליאתילן, זו רשת עמידה עם הגנה בפני קרינת UV, הרשת מגיעה במספר גוונים לבחירה.

שלבי התקנת רשת יונים לבניין:

צוות ג'י הדברות מתמחה בהרחקת יונים ומציע פתרונות יעילים לטווח ארוך. בין היתר, אנו מבצעים התקנת רשת להרחקת יונים גם ללא קירות בצדדים. יש גם אפשרות להתקין רשת מתכת להרחקת יונים, אמנם זו רשת עמידה ואינה דליקה, אך היא עלולה לגרום למפגע אסתטי ולהחליד עם הזמן.

עלות התקנת רשת יונים משתנה בהתאם לסוג הרשת, מורכבות העבודה, ציוד נדרש (למשל סנפלינג, מנוף סל אדם וכדומה), גודל הרשת ותנאי השטח. המחיר הממוצע בשוק להתקנת הרשת הוא 650 עד 1,200 ₪ למטר מרובע להתקנה רגילה, אם יש להתקין את הרשת באמצעות סנפלינג העלות מתייקרת.

דוקרנים ליונים

דוקרנים להרחקת יונים הם פתרון יעיל ומוכח נגד היונים המטרידות, אפשר להתקין את הדוקרנים על אדני החלונות, על מנועי המזגנים, על הגגות וכדומה.

יש בשוק שני סוגי דוקרנים:

דוקרני פלסטיק יכולים לסייע במצבים בהם מעוניינים להרחיק שתיים עד שלוש יונים מאדן החלון או מהמזגן, הדוקרנים אינם יעילים במקרה של בעיית יונים גדולה, הם אינם נעימים לעין ונחשבים פחות עמידים לעומת דוקרני נירוסטה.

דוקרנים מנירוסטה מבטיחים עמידות גבוהה, הם פונים בזוויות שונות לכן היונים לא יכולות לעמוד על הדוקרן והן מחפשות מקום אחר.

התקנת דוקרנים נגד יונים אינה משימה מורכבת ואפשר לבצע אותה גם לבד. עם זאת, יש פתחים גבוהים אליהם הגישה בעייתית, לכן כדאי להזמין את העבודה ממתקין מנוסה. בחנויות כלי עבודה אפשר למצוא פתרונות של הדבקת דוקרנים נגד יונים, מפלסטיק או מנירוסטה.

פתרון לבעיית יונים על ידי צוות ג'י הדברות

יונים מהוות מטרד חמור ובעייתי, הן עלולות להעביר מחלות והן גורמות למפגעים תברואתיים, לרעש מטריד ולנזקי רכוש. בעבר חברות ההדברה הציעו פתרונות להרחקת יונים כמו ירי, ריסוס והרעלה, כיום יש פתרונות הומניים ואיכותיים יותר, ללא צורך להמית יונים ובלי לגרום להן סבל מיותר.

צוות ג'י הדברות מציע מגוון דרכים להרחקת יונים, כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי ולתוכנית עבודה יסודית המבטיחה לו פתרון מושלם לטווח הארוך. 

אנו מקפידים על הרחקת יונים הומנית, משלבים אמצעים להרחקת יונים שבאמת עובדים, מעניקים אחריות ארוכה בכל עבודה ומבטיחים פתרונות איכותיים ובטיחותיים בהתאמה לתקציב הלקוח ולבעיית היונים ממנה הוא סובל. 

למידע נוסף, לשאלות ולהזמנת שירות הרחקת יונים באמצעות רשת ואמצעים נוספים – התקשרו עכשיו ואנו נדאג לפתרון המושלם והמתאים ביותר עבורכם!

הרחקת יונים מחיר

שירות מחיר
התקנת רשת למסתור כביסה *תלוי בגודל ובגישה
₪700 – ₪1,100
התקנת דוקרנים בגובה *התקנת דוקרנים מנירוסטה כולל שימוש בציוד עבודה בגובה (סנפלינג)
₪1,400 – ₪2,500
התקנת דוקרנים מנירוסטה *מתייחס להתקנת דוקרנים בגישה קלה וללא שימוש בציוד עבודה בגובה
₪100 מחיר לכל מטר אורך
התקנת פסי דריכה *התקנת פסי דריכה חשמליים ורכזת סולרית/חשמלית כולל שימוש בציוד עבודה בגובה (סנפלינג)
₪100 מחיר לכל מטר אורך
ניקוי ,חיטוי והדברה * תלוי ברמת הלכלוך ובגישה
₪400 – ₪1,000

שאלות ותשובות

אכן ניתן לבצע הרחקת יונים באופן עצמאי , אך לא ניתן לקבל אחריות ויתכן כי תאלצו לחזור על העבודה עוד כמה פעמים

ההבדלים הם בעיקר בסוג החומר , עמידות החומר ועובי החוטים …

יש כאלו שכן ויש כאלו שלא , מתקין מנוסה ומומלץ ידע עם איזה סוג ובאיזה אופן להשתמש .

יש דוקרני פלסטיק פשוטים , יש דוקרני מתכת ויש דוקרני נירוסטה , ויש מגוון צורות ….

סוגי רשתות להרחקת יונים

רשת מקצועית להרחקת יונים

רשת מקצועית למקומות ללא קירות בצדדים

רשת מקצועית להרחקת יונים

רשת מקצועית להרחקת יונים בתוך מבנה

רשת מקצועית להרחקת יונים

רשת מקצועית בהתקנה ללא קיר שמאל

צוות ג'י הדברות - המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

5/5

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.