הרחקת ציפורים

ציפורים הן בריה יפהפייה כשפוגשים אותן במדריך הציפורים, לא כשהן מתערבות לכן בסדר היום, מלכלכות את הכביסה הנקייה שאך תליתם ומפיקות רעש צורם. צוות ג'י כאן כדי לתת לכם פתרונות מצוינים להרחקת ציפורים, במקצועיות, באדיבות רבה עם הצעות מחיר משתלמות במחירי יבואן. השירות ניתן בפריסה ארצית ומציע שיטות הרחקת יונים אפקטיביות בלבד. מעוניינים לומר ליונים "ביי-ביי"? עם צוות ג'י זה גם אפשרי.

מדוע הרחקת ציפורים הינה פעולה חשובה ואף חיונית?

כפי שפתחנו את המאמר, ציפורים הן בעל חיים נפלא כשהוא עף בשמים או מובא כתמונות צבע מרהיבות אנציקלופדיה, בפועל, היונים עלולות להשתלט על מקומות מסתור שונים בסמוך למקום מגורינו ולהקשות את חיינו עד מאוד. הציפורים עלולות להיות נשאיות של מחלות המסוכנות עד מאוד לאדם.

הרחקת ציפורים
הרחקת ציפורים

הן צורכות מזון רב ומפרישות לשלשת מה שיוצר לכלוך דוחה המדיף ניחוח רע. בנוסף, הן עשויות להתגודד בקבוצות גדולות וליצור מפגע רעש בדציבלים בלתי נסבלים. מספיק משכנע מדוע הרחקת ציפורים הינה צורך השעה? אם חוויתם הטרדה של ציפורים, הרי שאתם יודעים על מה אנחנו מדברים.

אילו ציפורים חשוב להרחיק?

ישנם זני ציפורים נפוצים העשויים להוות מטרד של ממש לאדם:

 

יונים

יונים נחשבות לציפורים הנפוצות ביותר בקינון בסמוך לאדם. הן נוטות להתמקם בבנייני מגורים בגובה: במרפסות, במסתורי כביסה, על אדני החלונות, במחסנים על פרגולות ועוד. הן נושאות עליהן טפילים וזבובים ומסכנות את האדם בהידבקות במחלות של סלמונלה, קדחת הנילוס, דלקת קרום המוח והתפתחות תגובות אלרגיות חמורות. בנוסף, היונים מטילות לשלשת, מלכלכות ומרעישות.

 

מיינות

מיינות הינן סוג מין ציפור פולשת שהתרבתה לאחרונה בארץ, היא ידועה כדוחקת מיני ציפורים מקומיות ופוגעת במאזן האקולוגי של האזור. ניחא, זה פחות מעסיק אתכם, אנו מאמינים, ההטרדה האמיתית עבורכם זו תרבות הזלילה המאפיינת את המיינות המשחיתות עצי פרי, גינות ועציצים ובנוסף, באם מתקרבים אל המיינות הן עלולות להפוך תוקפניות כלפי בני אדם.

 

דררות

הדררה הינה תוכי יפהפה ירוק למראה, אך אל תתנו לחזותה החיצונית להטעות אתכם, הדררה עלולה להיות מין פולש ממש לא רצוי. היא עשויה להשחית גינות נוי, עצי פרי ואף דשא סינטטי, ולהטיל את צרכיה במרפסת או בחצר המושקעת שלכם.

 

דרורים

דרורים הן ציפורים קטנטנות ממשפחת הדרוריים, הם אוהבים להתמקם בכוכים אפלוליים, ובגלל מימדי הגוף הזעירים שלהם יכולים להיכנס בעד פתחים צרים במיוחד. הם מתרבים במהירות וחובבים במיוחד גגות מעוגלי-רעפים לקינון ממושך, בגג אחד עלולים להיות עשרות דרורים ומאות גוזלים, המטילים ומפרישים לכלוך רב, מפיקים רעש נורא ומפיצים מחלות.

 

הרחקת ציפורים – איך ניתן לבצע?

הרחקת ציפורים, בגלל היותה משאלה כה פופולרית בקרב נפגעי ציפורים ברחבי העולם, הינה סוגיה שנלמדה לעומק, כיום, השוק מוצף באנשי מקצוע המגדים עצמם כמומחים ומציעים שלל פתרונות. בפועל, חלק מהשיטות אינן מוכחות והרבה מרחיקי ציפורים הם 'חאפרים' שלא הוכשרו אף פעם לעבודה עם ציפורים.

כדיי לבצע הרחקת ציפורים באמצעים מקצועיים חובה להתמצא בסוגי הציפורים השונות, בגודלן, הרגליהן וסגנון חייהן. פתרונות כמו דחלילים להפחדת יונים והצבת חפצים בוהקים לא הצליחו עוד לרגש ציפורים משום שהן ניחנו בכושר הסתגלות מהיר לסביבה משתנה ודינמית.

 

אם כך, מה באמת יעיל כפתרון להרחקת ציפורים?

אחד הפתרונות היותר אפקטיביים כנגד כל סוגי הציפורים הינו התקנה של רשת להרחקת ציפורים. בבחירת שיטה זו, חוקר בעל המקצוע את מקום הימצאותן של היונים וחותך רשת להרחקת יונים שקופה לפי מידות פתחי המסתור. בשלב הבא מרחיק איש המקצוע את הציפורים מהמקום ומפנה פגרי ציפורים וביצים, הוא מנקה את המקום באופן יסודי על ידי שפשוף וגירוד של שאריות לשלשת ואבק ומחטא באופן מסיבי את הסביבה.

בשלב האחרון קודח מרחיק הציפורים בקירות הבניין ונועץ בהם ווי תלייה, עליהם הוא מותח את הרשת המהווה מחסום בלתי עביר עבור הציפורים. התקנת רשת להרחקת ציפורים בגודל המתאים. "עיניות" הן השם המקצועי לחורים ברשת. חשוב לבחור את גודל העיניות לפי גודל היונה אותה רוצים להרחיק.

לדוג: לצורך הרחקת יונים מספיק להשתמש ברשת עם חורים בגודל 5*5 ס"מ, אולם דרורים יוכלו לעבור דרכה בקלות, להן נדרשת רשת עם עיניות קטנות הרבה יותר. בנוסף, חשוב להתאים את מידות הרשת לגודל פתח המסתור. בגג רעפים הפתחים הינם קטנים, ובמסתור כביסה הפתח הינו גדול משמעותית. יש להתייעץ עם איש מקצוע שיבוא להכיר את המקום וידע להגדיר מה סוג הרשת הנכונה עבורכם.

 

פתרון נוסף להרחקת יונים – הצבת דוקרנים

מוטות מתכת אליהם מחוברים קוצים נגד יונים בקצותיהם, מכונים דוקרנים. אמצעי הרחקת ציפורים זה ניתן לחיתוך בקלות לפי המידות הרצויות. את הדוקרנים מדביקים למשטח עליו עומדות הציפורים מה שמהווה להן תמרור "אין כניסה" ברור מאין כמוהו. הדוקרנים אינם פוצעים את היונה אולם גורמים לה למפריע בולט, מה שלא מאפשר לציפורים להמשיך לטרוד את מנוחתכם.

 

דוקרנים מפלסטיק

איכותיים יעילים, מחירם זול באופן יחסי, אולם הם אינם מכסים שטח גדול וכן מתבלים במהירות.

 

דוקרנים מנירוסטה

דוקרני נירוסטה להרחקת יונים ידועים באיכותם הרבה ובעמידותם לאורך שנים, יעלים מאוד בהרחקת יונים, שווה להשקיע בהם להרחקת ציפורים לצמיתות.

 

צוות ג'י – שירות הרחקת ציפורים הטוב בארץ

צוות ג'י, החברה להרחקת ציפורים והרחקת יונים המובילה בארצנו, ממוקמת בראש הדירוגים של ביקורות גוגל באיכות ובכמות ומעניקה שירות מושלם, יעיל ובמחיר משתלם להרחקת ציפורים.

גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים
גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים

שמי גילאור, הבעלים של צוות ג'י הרחקת יונים.
התחלתי לפני כ-15 שנים בתור חברה להרחקת יונים ושמתי לעצמי מטרה שמאה אחוז מהלקוחות שלי יצאו מרוצים מכיוון שהייתה בעיית תדמית קשה לענף בזמנו.
בנוסף לשירותי הרחקת יונים, בחברת ''צוות ג'י'' מבצעים שירותי הדברה מקצועית כנגד מזיקים: תיקנים, נמלים, פשפש המיטה, הדברת מזיקי רכוש וחרקי מזון ולכידת מכרסמים. בחברה משתמשים בחומרי הדברה אשר אינם מזיקים לסביבה ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

צוות ג'י בפייסבוק | צוות ג'י ביוטיוב | צוות ג'י בגוגל

מייל אישי: [email protected] | טלפון של המשרד: 077-805-4821

מידע נוסף שיכול לעניין אותך:
שתפו עם חברים:
פייסבוק
טלגרם
וואטסאפ
דוא"ל
למעבר לחלק מסוים בעמוד זה