לוכד יונים – מדוע חובה לפנות אליו?

לא מעט אנשים חושבים כי יונים הן חיות ידידותיות במיוחד, אך המציאות עשויה להיות שונה. זה נכון שלא מדובר על חיה מסוכנת, אך היא עלולה להביא איתה מטרד רציני.

זוהי הסיבה כי ברגע שיונה מקננת אצלכם בבית או בעסק, חובה להזעיק במהירות לוכד יונים. מדובר על איש מקצוע המתמחה בתחום של הרחקת יונים מכל אזור בבית או בעסק. המשמעות היא שבתוך זמן קצר מטרד היונים יעלם כלא היה. אתם תמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה תוכלו לחזור אל שגרת החיים הרגילה. שגרת החיים שאפיינה אתכם עוד לפני שהיונים התחילו לקנן אצלכם בבית או בעסק. אל תיתנו ליונים לשבש את כל שגרת החיים הרגילה שלכם.


לוכד יונים לא פוגע ביונים

רוצים לדעת כי אינכם מזיקים ליונה המקננת אצלכם בבית? אנו בהחלט יכולים להבין אתכם. הרי אף אחד לא ירצה לפגוע ביונים, בטח שהן לא מסכנות אותנו. שיטות הדברה שונות נועדו על מנת לפגוע ביונה, ולכן הן אמורות לרדת מהפרק. לוכדי יונים לא רק שלא מזיקים ליונה או פוגעים בה, הם גם משחררים אותה במקום בטוח. המשמעות היא שכל אחד ישיג את מבוקשו בדרך כזאת או אחרת. היונה תמשיך לקנן במקומות אחרים, ואתם תוכלו לחזור לשגרה הרגילה.

שיטות שונות ללכידת יונים ביעילות

לוכד יונים לא משתמש בשיטה אחת ספציפית על מנת להרחיק את היונים מהבית או מהעסק שלכם. לוכדי יונים עושים שימוש במגוון רחב של דרכים על מנת להבטיח תוצאות איכותיות. אם תחליטו להרחיק את היונים בעצמכם, מגוון האפשרויות שיעמוד לרשותכם יהיה דל. מוטב כי את המשימה תפקידו בידיים של איש מקצוע אשר מכיר את העולם הזה על בוריו. אם תנסו להרחיק את היונים בעצמכם, ככל הנראה היונים יחזרו במהירות. ישנו צורך להתאים בין המקום שבו היונה מקננת לבין שיטת הלכידה הנבחרת.

הרחקות יונים בקלות וביעילות

למידע נוסף ולהזמנת שירות, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

בעזרת לוכד יונים תוכלו לחזור במהירות לשגרה

עד כמה היונים המקננות עלולות לשבש את השגרה שלכם? בחלק לא קטן מהמקרים השגרה תשתבש באופן משמעותי. אתם תמצאו את עצמכם מתעסקים כל היום ביונים המקננות, ולא תתעסקו באף עניין אחר. המשמעות היא שאתם תפגעו בעצמכם גם בעבודה וגם בבית. למה שתשאירו את המצב הבעייתי הזה כפי שהוא? תוכלו להרחיק את היונים עם איש מקצוע מיד. תוך מספר דקות תוכלו לראות איך היונים נעלמות, ומה שבטוח זה שהן גם לא יחזרו. לא תמצאו את עצמכם חוזרים לאותו סיפור שוב בעתיד הנראה לעין.

לוכד יונים – מדוע חובה לפנות אליו?
לוכד יונים – מדוע חובה לפנות אליו?

הזמינו לוכדי יונים שיחסכו לכם בהוצאות עתידיות

על מנת להזמין לוכד יונים תצטרכו להכניס את היד אל תוך הכיס. אך כאשר אתם מסתכלים לטווח הרחוק, תגלו כי העלות של השירות תהיה משתלמת. היונים החמודות שעשויות לקנן לכם בתוך הבית מביאות איתן לא מעט נזק. כל נזק שהיונים יביאו איתן יהיה באחריותכם, ואתם כמובן תצטרכו לתקן אותו. כל נזק שכזה עלול להסתכם בכמה מאות או אלפי שקלים. המשמעות היא שביקור של לוכד או מרחיק יונים יאפשר לכם לחסוך לא מעט כסף בעתיד.

הזמינו לוכדי יונים שיחסכו לכם בהוצאות עתידיות

מהם היתרונות של צוות ג'י הרחקת יונים לעומת חברות אחרות?

  • כדאי לכם להזמין לוכד יונים דרך צוות ג'י הרחקת יונים מכיוון שהוא מקום ראשון בביקורות. הלקוחות שהתנסו בשירות הבינו עד כמה הוא איכותי ומקצועי. אם הלקוחות האחרים היו מרוצים מהשירות, למה שגם אתם לא תהיו מרוצים ממנו? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע ללכידת יונים.
  • לוכדי היונים של צוות ג'י מגיעים אליכם תוך זמן קצר, וזה לא משנה באיזה עיר אתם גרים. הצוות בפריסה ארצית זמין לספק שירות על המקום על מנת להחזיר אתכם לשגרה. כמו שהבנתם היונה הקטנה והחמודה עלולה להתגלות בצורה שונה. אם לא תפתרו את המצב במהירות הוא עלול לחזור אליכם כמו בומרנג.
  • הניסיון והמקצועיות של אנשי המקצוע שיגיעו אליכם הוא גדול ומשמעותי. כל אנשי המקצוע יודעים בדיוק כיצד להתמודד עם יונים מקננות בכל מקום בבית או בעסק. עד כה יצא לצוות ג'י לראות את כל סוגי היונים ולדאוג להרחקתם. פתאום תמצאו את עצמכם במצב שבו המטרד של היונים נעלם ממש כלא היה.

מהם היתרונות של צוות ג'י הרחקת יונים לעומת חברות אחרות?

גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים
גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים

שמי גילאור, הבעלים של צוות ג'י הרחקת יונים.
התחלתי לפני כ-15 שנים בתור חברה להרחקת יונים ושמתי לעצמי מטרה שמאה אחוז מהלקוחות שלי יצאו מרוצים מכיוון שהייתה בעיית תדמית קשה לענף בזמנו.
בנוסף לשירותי הרחקת יונים, בחברת ''צוות ג'י'' מבצעים שירותי הדברה מקצועית כנגד מזיקים: תיקנים, נמלים, פשפש המיטה, הדברת מזיקי רכוש וחרקי מזון ולכידת מכרסמים. בחברה משתמשים בחומרי הדברה אשר אינם מזיקים לסביבה ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

לוכד יונים
שתפו עם חברים:
למעבר לחלק מסוים בעמוד זה