מרחיק יונים בחולון

היונים מוציאות אתכם מהדעת ונדמה כי ניסיתם כל שיטה אפשרית? אל ייאוש! זה הזמן להזמין את צוות ג'י וליהנות משירות מקצועי ויעיל של מרחיק יונים בחולון. צוות ג'י הינו יבואן של ציוד איכותי במיוחד להרחקת יונים, מה שאומר שאתם משלמים מחיר נמוך משמעותית. בלי פאניקה! צוות ג'י אתכם, ואוטוטו כל הסאגה הזו מאחוריכם.


למה צריך מרחיק יונים בחולון?

תושבי חולון, בעיקר אלו המתגוררים בקומות הגבוהות, יוכלו להעיד על תופעה שהולכת ומחריפה: חדירת יונים לאזורי מגורים והתנחלות במקום.

היונים, בעלי חיים מונוגמיים, חיות בטבע באזורים הרריים, בנקיקים, בין מצוקים ובמערות. כדי להביא דור חדש דוגרים שני בני הזוג על הביצים אותן מטילה היונה, במשך כמה שבועות וכך בוקעים גוזלים חדשים.

כדי להגן על עצמן ועל הגוזלים, וכן כדי למצוא מזון בשפע, נדדו היונים ממקומן בטבע, אל האזורים העירוניים. בחולון למשל, קיימות שאריות מזון בשפע, מה שמושך את היונים לקיים מגורים במקום. הסיבה הנוספת להגירת היונים לחולון, היא העובדה ששם הן לא מסתכנות במפגש אימתני עם עוף דורס או טורפים למיניהם.

היונים בחולון – היכן הן מקננות?

היונים מוצאות לעצמן מקומות מגורים יצירתיים על גגות הבתים, במסתורי הכביסה, במרפסות ובכל מקום המהווה להם קורת גג נוחה וזמינה.

כך יוצא שממש בסמוך אליכם מנהלות היונים שגרת חיים עתירת רעש והמייה, היונים מטילות לשלשת היוצרת לכלוך רב, ובלי בושה מלכלכות את הבגדים התלויים על החבל, ומעכירות את קירות הבתים. בנוסף ללכלוך הרב, לרעש ולנוצות הנותרות למזכרת, היונים גם אחראיות להפצת מחלות כמו קדחת הנילוס, דלקת קרום המוח וסלמונלה, וכן נושאות על גופן טפילים וכינים.

למרות שהאדם שמר במשך כל שנות קיומו על מערכת יחסים תקינה עם היונה, נדמה כי אין ברירה, ומרחיק יונים בחולון הוא משהו שאתם חייבים אותו לעצמכם.

כיצד מרחיקים יונים בחולון?

הרחקת יונים בחולון מתבצעת באופנים שונים, חלקם אפקטיביים יותר וחלקם פחות. חשוב שתבחרו במרחיק יונים בחולון שייתן לכם מענה מקצועי ואפקטיבי ולא יסבן אתכם וימרח עם סוגי מענה הטובים בתור פנטזיה, אך לא גרמו עדיין לשום יונה לזוז ממקומה.

צוות ג'י הינה חברה המתמחה במתן פתרונות הולמים להרחקת יונים בפריסה ארצית. השיטות בהן היא משתמשת הן טכניקות שעובדות גם על היונים הלוחמניות והטריטוריאליות במיוחד.

החברה מרחיקה יונים בחולון ב-2 דרכים עיקריות: דוקרנים להרחקת יונים ורשתות.

מרחיק יונים בחולון
מרחיק יונים בחולון

דוקרנים להרחקת יונים – למה זה יעיל?

דוקרן הוא מוט עשוי פלסטיק או נירוסטה, בו נעוצים קוצים רבים בזוויות שונות. את הדוקרן מתאימים באופן אישי למיקום הקינון של היונים. לאחר התקנת הדוקרן היונה שוב לא יכולה לעמוד על אדן החלון, על פתח הגג או על כל מקום בה הייתה רגילה להתייצב, וכעת מותקן שם דוקרן.

ישנם דוקרני נירוסטה ודוקרני פלסטיק. כאשר ישנה עדיפות לשימוש בדוקרנים מנירוסטה העמידים למשך שנים ארוכות, וגם בעלי קוצים מפוצלים לזוויות רבות, מה שיוצר אפקט יעיל מאוד כנגד היונים.

צוות ג'י מייבא דוקרני איכות, מתקין אותם במקצועיות במחיר מוזל ואף משווק דוקרנים לבעלי מקצוע רבים בארץ.

רשתות להרחקת יונים – למה זה יעיל?

שיטה נוספת להתמודדות עם יונים, הינה התקנה של רשת פוליאתילן, רשת שקופה או רשת מגולוונת למטרות מניעת כניסת היונה למקום המחבוא שלה. צוות ג'י מגיע למקום מושבן של היונים וחוקר היטב את תנאי השטח, הוא מכין רשת בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח ומתקין אותה. יש לבצע פעולה זו במיומנות רבה כדי שלא ייווצרו רווחים שיקראו ליונים לשוב.

בנוסף חשוב להשתמש ברשת מזן איכותי במיוחד, כזאת שלא תפער חורים גם בחשיפה ממושכת לגשם או לשמש.

מרחיקים יונים בחולון עם סנפלינג

מכיוון שיונים הן בעלי חיים הרגילים בתעופה, מקום מושבן הוא גבוה בדרך כלל, מה שהופך את משימת הרחקתן למאתגרת הרבה יותר. צוות ג'י לא נרתע מהקושי, ומעניק שירות של טיפול ביונים גם בגובה רב. השירות נעשה על ידי צוות מומחה המשתמש בציוד סנפלינג להרחקת היונים. מרחיק יונים בחולון נתלה על חבלים התפוסים בחוזקה על הגג, וכך מבריח את היונים מהשטח, ומתקין אמצעי הרחקה. הפעילות נעשית בצורה בטוחה במיוחד ללא שום סיכון מיותר.