המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

בחירת שפה:

צוות ג'י הדברות - המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

5/5

הדברה ירוקה

תוכן עניינים

שיטת ההדברה הירוקה צוברת תאוצה בשנים האחרונות בגלל יתרונותיה הרבים. הדברה ירוקה מכונה גם בשמות כמו הדברה אקולוגית והדברה טבעית. בשיטה זו ניתן להדביר מזיקים שונים ללא פגיעה בסביבה.

בהדברה האקולוגית והירוקה משתמשים בעיקר בחומרים המופקים מצמחים, אלו חומרים טבעיים ואורגניים שאינם מסוכנים לבריאות האדם וחיות הבית, החומרים אינם פוגעים בסביבה, אך ההשפעה שלהם קצרה יותר.

בשיטת ההדברה הירוקה ניתן לטפל ברוב סוגי המזיקים, ולמרות הסברה הרווחת כי הדברה מחייבת שימוש בכימיקלים, ההדברה הירוקה מוכיחה היא יעילה יותר במיגור המזיקים השונים, כל עוד מזמינים מדביר מקצועי ומוסמך מצוות ג'י הדברות.

מה זה הדברה ירוקה?

לעומת ההדברה הרגילה והקונבנציונאלית המבוססת בעיקר על שימוש בחומרים רעילים, בהדברה הירוקה נמנעים מחומרים כימיים ורעילים המהווים סכנה בריאותית לסביבה, עם זאת במקרים מסוימים משתמשים בחומרי הדברה עם רעילות במינון נמוך שאינו מזיק לאדם, לאיזון האקולוגי ולסביבה.

חומרי ההדברה הירוקה מתפרקים יחסית במהירות והם אינם מסוכנים לאדם, לחיות המחמד ולחיות משק בית. שיטה זו יעילה במקרים רבים יותר מהדברה כימית, והניסיון שהצטבר מוכיח זאת.

כל סוגי ההדברות במקום אחד

למידע נוסף ולהזמנת הדברה, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

הדברה ידידותית לאדם, לחי, לצומח ולסביבה

המודעות לחשיבות השמירה על הסביבה הולכת וגוברת בארץ וברחבי העולם, ארגונים רבים חקרו את נושא ההדברה הכימית וגילו כיצד החומרים הרעילים פוגעים באדם, בבעלי חיים, בצמחייה ובסביבה, לכן החוקרים החלו לפתח שיטות הדברה איכותיות וידידותיות לסביבה. 

עם הזמן פותחו חומרים איכותיים של הדברה לא מזיקה לבעלי חיים, לצמחים ולסביבה, זו למעשה המשמעות של הדברה אקולוגית וירוקה. בנוסף, חוקרים פיתחו שיטות הדברה חדשניות, חלקן מבוססות על אמצעים אלקטרוניים, ונעשה שימוש גם במלכודות כדי ללכוד את המזיקים ולהעביר אותם למקום אחר ללא הרג ופגיעה בחיות. 

כאמור, יש להדברה הירוקה יתרונות רבים, עם זאת חשוב להתייחס גם לחסרונות כמו עלות גבוהה יותר וטווח השפעה יחסית קצר לעומת ההשפעה של חומרי ההדברה הכימיים והרעילים.

במקרים מסוימים אפשר לבצע הדברה אורגנית לגינה ולבית באמצעות חומרים ותכשירים שניתן לרכוש ברשתות השיווק השונות ובחנויות כלי עבודה, אך ללא מציאת מקור המזיק על ידי מדביר מקצועי לא תיפתר הבעיה.

אם מתמודדים עם מזיקים בעייתיים ובכמות גדולה, חשוב להזמין מדביר מקצועי כיוון שלרוב יש לשלב בין שיטות וחומרים כדי לפתור את הבעיה.

אילו מזיקים אפשר להדביר על ידי מדביר ירוק?

צוות ג'י הדברות מתמחה בכל שיטות ההדברה, לרבות הדברה אקולוגית וטבעית. בין השאר אנו מציעים הדברה ירוקה למיגור המזיקים הבאים:

באמצעות ריסוס חומרים ירוקים ואורגניים ניתן לפתור את בעיית הנמלים בבית, עם זאת יש לאטום היטב את הפתחים כדי למנוע מהנמלים לחדור מחדש לבית, ולרוב יש לבצע הדברה גם בחצר ולהשמיד את הקן.

לכן, בהתאם לצורך המדביר ימליץ על ריסוס כימי במינון רעלים נמוך שאינו מסוכן לבני אדם ולחיות מחמד, ובבית הוא ישתמש בריסוס אקולוגי המבוסס על תמציות צמחים, ופיזור פיתיונות כדי שהנמלים הפועלות יביאו את הרעל לקן ויגרמו להרעלת המלכה.

רבים מוחים נגד שיטות ההדברה הכימית בגלל האכזריות הרבה והמתת החיות, אך אף אדם לא רוצה לגור במחיצת עכברים, חולדות ועכברושים.

ניתן לבצע הדברה לבעלי חיים כמו עכברים וחולדות באמצעות כלובים מפלדה ושחרור המזיק בטבע, אך כדאי להתייעץ עם מדביר מוסמך לגבי יעילותן של השיטות השונות.

תיקנים הם חרקים טפילים העלולים להעביר מחלות וזיהומים, כיום נהוג לבצע ריסוס אקולוגי לבית נגד כל סוגי התיקנים, נדרש ידע וניסיון כדי לספק תוצאות איכותיות, לכן חשוב להזמין מדביר מוסמך ומנוסה.

מהם היתרות של הדברה אקולוגית וירוקה?

להדברה הירוקה יש מספר יתרונות חשובים, ביניהם:

להדברה הירוקה יש גם חסרונות כמו עלות גבוהה יותר, טווח השפעה קצר בהשוואה לחומרים הכימיים, וחסרון נוסף הוא בגלל החאפרים בענף שמציעים ללקוחות הדברה אקולוגית במחיר גבוה בעוד הם מפזרים חומרים כימיים ללא ידיעת הלקוח והם מסכנים את בריאות הלקוח, בני משפחתו וחיות המחמד שלו. 

צוות ג'י הדברות מתמחה בשיטות ההדברה הירוקה ומציע פתרונות מדויקים לאחר אבחון הבעיה וסוג המזיקים. כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי, להסברים מפורטים ולהמלצה על השיטה הנכונה והאפקטיבית ביותר להדברת המזיקים.

למידע נוסף ולהזמנת הדברה ירוקה נגד נמלים, תיקנים, חולדות, צרעות ומזיקים נוספים – התקשרו עכשיו, וצוות ג'י הדברות ידאג לפתרון המקצועי ביותר ולעבודה עם אחריות.

סוגי מזיקים

צוות ג'י הדברות - המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

5/5