צוות ג'י הדברות - המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

5/5

הדברת דירות ובתים פרטיים

סובלים ממזיקים שונים בדירה או בבית פרטי? אם אתם סובלים מתיקנים, מחולדות ועכברים, מפרעושים, מצרעות או מכל מזיק אחר – עליכם להזמין שירות הדברה לבית או לדירה. צוות ג'י הדברות מספק מענה מקצועי ואיכותי, החברה מתמחה בשירות הדברת דירות ובתים פרטיים בכל אזור המרכז, השרון והשפלה. צוות ג'י הדברות מבצע הדברה מקצועית באמצעות שיטות איכותיות ובעזרת חומרי הדברה בטוחים לשימוש.

כל החומרים שאנו משתמשים בהם נמצאים תחת פיקוח ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות. אנו נוקטים בכל אמצעי הבטיחות על מנת לבצע הדברה בטוחה לתינוקות, לילדים, לקשישים ולחיות המחמד, כל לקוח זוכה לעבודה מקצועית עם אחריות.

שירות הדברת מזיקים בבית

שירות להדברה בדירה או להדברה בבית פרטי יחסית דומה, למעט העובדה שבהדברה בבתים פרטיים לרוב יש לטפל בעיקר בביובים וגם בגינה ובחצר. המזיקים חודרים לבית פרטי מהחצר, יש לאתר את קן המזיק ולהשמיד אותו וחשוב לאתר את הפתחים מהם חודרים המזיקים לנכס כדי לאטום אותם.

צוות ג'י הדברות מציע שירות הדברת דירות ובתים פרטיים על ידי מדבירים מוסמכים ובעלי רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. אנו מציעים בין היתר את שירותי ההדברה הבאים:

מדביר מוסמך ומקצועי מגיע לבית הלקוח כדי לזהות את המזיקים ולתכנן את ההדברה היעילה והאפקטיבית ביותר. המדביר מאתר במיומנות את קיני המזיקים, למשל קן צרעות העלול להיות מוסתר וחבוי בתוך סדק בקיר חיצוני, קן טרמיטים העלול להיות חבוי במשקופים, ברהיטי עץ או בגינה, קן נמלים בחצר או מתחת לאריחי הריצוף וכדומה.

לכל מזיק יש להתאים את שיטת ההדברה והחומרים. אנחנו, צוות ג'י הדברות, ממליצים תמיד לבצע הדברה אורגנית לבית או לדירה, כלומר הדברה ירוקה שאינה מסוכנת לבני אדם, לחיות המחמד, לחיות משק בית ולסביבה.

הרחקות יונים בקלות וביעילות

למידע נוסף ולהזמנת שירות, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

הדברת מזיקים בבית ללא רעלים מסוכנים

חשוב לציין כי ההדברה היעילה ביותר נגד מזיקים היא למנוע את הופעתם וחדירתם לדירה או לבית הפרטי. תנאי האקלים בישראל מאפשרים למזיקים רבים לחיות בנוחות ולהתפתח, פחי אשפה מהווים מוקד משיכה למזיקים השונים, גם שאריות מזון ופירורים מושכים את המזיקים לתוך הבית, וסדקים בקירות הופכים למקום המועדף להקמת קיני מזיקים.

לכן, הדברה לבית פרטי כוללת גם איתור קיני המזיקים וטיפול מקצועי בהם, איתור הפתחים מהם המזיקים חודרים לנכס ואיטום החורים, טיפול נכון בתשתיות הביוב כדי למנוע חדירת תיקנים לדירה ולבית פרטי, ריסוס בבית או בדירה ומעקב. יש מקרים בהם צריך לחזור על ההדברה פעם נוספת, לכן חשוב להזמין הדברת דירה רק מחברה המציעה אחריות ומחויבת ללקוחותיה.

כיום, מומלץ להזמין הדברה אקולוגית וירוקה כדי למזער את הסכנות לחיי אדם ולחיי חיות המחמד, ההדברה הירוקה אינה פוגעת בסביבה, אך טווח ההשפעה של החומרים קצר יותר. ניתן לרכוש תכשירי הדברה ברשתות המזון ובכל מכולת שכונתית לצורך הדברה ביתית באופן עצמי, אם לא מצליחים לטפל במזיקים לבד חשוב לקרוא למדביר מוסמך ובעל רישיון בתוקף.

הדברת דירות ובתים פרטיים
הדברת דירות ובתים פרטיים

כמה עולה הדברה לבית?

באופן כללי, מחיר הדברה לבית מתחיל ב-150 ₪, אך עלות ההדברה משתנה בהתאם לפרמטרים רבים ומגוונים כגון: גודל הדירה או הבית (מ"ר), מספר חדרים, מורכבות העבודה, סוג המזיקים, רמת הנגיעות, עלות חומרי ההדברה, שיטת ההדברה ועוד.

יש להכין את הנכס לפני ההדברה על פי הוראות המדביר המנוסה, ובהתאם לסוג המזיק ומקומות המסתור החביבים עליו. אם מזמינים הדברת תיקנים לבית לרוב יש לפנות את ארונות המטבח, לבדוק את כל אריזות המזון ולהשליך לפח מוצרים נגועים, ולרוב יש לפנות את הנכס לכמה שעות.

ניתן לבצע הדברה בטוחה לתינוקות בשיטת ההדברה הירוקה, אך חשוב לזכור כי עדיין משתמשים בפיתיונות רעילים ובריסוס העלול להכיל רעלים במינון נמוך במיוחד שאינו מסכן בני אדם ובעלי חיים.

לפני ההדברה חשוב להתייעץ עם המדביר, יש לבקש ממנו פירוט על החומרים בהם הוא עומד להשתמש, לקבל הנחיות מפורטות לגבי פינוי הכנס, ניקוי משטחים אחרי ההדברה וסכנות אפשריות, ועליכם להקפיד שהתינוק לא יוכל לגעת בטעות בחומרים הרעילים.

הדברת חרקים בבית כדאי לבצע אחת לשנה, בהתאם לסוג המזיק ושיטת ההדברה. הדברה בבית פרטי נחשבת למורכבת יותר כיוון שלא ניתן להסתפק רק בריסוס בתוך הבית נגד המזיקים השונים אלא יש לאתר פתחים ולאטום אותם, לגלות את קיני המזיקים ולהשמידם, ואם מפזרים מלכודות יש לבדוק אותן כדי לטפל במזיק בשיטות הומניות.

כמה עולה הדברה לבית?

 

הדברה בבית או בדירה – לבד או על ידי חברת הדברות מקצועית?

מומלץ להשאיר את ההדברה בבית ובחצר לאנשי המקצוע המוסמכים, אם החלטתם לבצע הדברה בדירה בשיטות עשה זאת בעצמך, עליכם לרכוש תכשירים איכותיים הנמצאים בפיקוח ומאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. כמו כן, חשוב לפעול בדיוק לפי ההנחיות המפורטות בתווית המודבקת על התכשיר.

מומלץ להזמין שירות הדברת דירות ובתים פרטיים מצוות ג'י הדברות בגלל הידע, הניסיון והשיטות האפקטיביות. ריסוס דירה נקודתי באופן עצמי יכול לשפר את הבעיה, אך ללא טיפול מקצועי בקיני המזיקים ואיתור ואיטום הפתחים, תתקשו להדביר את המזיק ותוך זמן קצר הבעיה תחזור על עצמה.

לכן, כדאי להזמין הדברה מחברה מקצועית ואמינה, המדביר מזהה את המזיקים ומתאים את חומרי ההדברה היעילים ביותר כדי להשמיד אותם ולמנוע מהם לחזור לנכס שלכם.

הדברה בבית או בדירה – לבד או על ידי חברת הדברות מקצועית?

 

הדברת דירות ובתים פרטיים על ידי צוות ג'י הדברות

צוות ג'י הדברות מציע ניסיון רב בכל סוגי ושיטות ההדברה, לרבות הדברה אקולוגית לדירות ולבתים פרטיים, לחצרות ולעסקים. אנו מציעים הדברה בטוחה במחירים הוגנים ואטרקטיביים, למידע נוסף ולהזמנת שירות הדברת דירות ובתים פרטיים – צרו עמנו קשר עוד היום!

הדברת דירות ובתים פרטיים

תוכן עניינים

הדברת מזיקים