סובלים מנמלים בבית או בחצר? האם ניסיתם תכשירים ואמצעים שונים להדברת נמלים אך אינכם מצליחים להיפטר מהנמלים? אם כן, עליכם להזמין הדברת נמלים על ידי מדביר מוסמך ובעל רישיון בתוקף.

צוות ג'י הדברות מתמחה בהדברת נמלים ירוקה ואורגנית. צוות המדבירים המוסמכים שלנו בעל ידע וניסיון עשיר בהדברות – החל מהרחקת יונים ועד הדברת כל סוגי הנמלים בכל סוגי ההדברות. בין היתר אנו מציעים שירות מקצועי להדברת נמלת האש הידועה כמטרד בעייתי בגלל העקיצה הכואבת שלה.

כל מה שצריך לדעת לפני הזמנת מדביר נמלים​

בישראל יש כ-240 מיני נמלים, למשל כידניות, קציר, ננסיות, עורפניות, קטיפניות, שיטיות, גבעליות וכמובן נמלי האש הידועות לשמצה. הנמלים ידועות כיצורים חברתיים, הן חיות במושבות ענק הממוקמות בדרך כלל בחצרות הבתים. הנמלים הפועלות חודרות לבתים ולמבנים השונים כדי לחפש מזון ומים, הן מתקשרות ביניהן באמצעות פרומונים, והן חיות בחברה שיתופית.

ברוב המקרים סובלים מנמלים בעונת הקיץ, כאשר הנמלים פעילות ויוצאות מהקן כדי לחפש מזון ולהביאו למלכה ולזכרים שתפקידם היחידי הוא להזדווג עם המלכה ולהפרות אותה. בדרך כלל, בכל קן יש מלכה אחת, ובעונת ההזדווגות היא יוצאת עם הזכרים ואנו יכולים לצפות בתופעת מעוף הכלולות המאפיינת גם את הטרמיטים.

לנמלים יש יכולת מדהימה לחדור לבתים גם מבעד לסדקים זעירים, הן מסוגלות לטפס על קירות ולחדור גם לדירות בקומה גבוהה. כאשר מגלים נמלים בבית בדרך כלל מנסים להילחם בהן באמצעות תכשירי הדברה כמו ריסוס נמלים שניתן לרכוש ברשתות המזון והפארם ובחנויות לכלי עבודה אך ללא ידע מקצועי ההדברה לא תהיה יעילה.

תכשירי ההדברה הביתית יעילים רק כאמצעי לטיפול נקודתי ולהשמדת הנמלים על השיש או על משטח נראה לעין, אך ללא פיתיון לנמלים וטיפול מקצועי באמצעות ריסוס אקולוגי נגד נמלים, הן יחזרו לביתכם.

לכן, חשוב להדגיש כי הדברת נמלים טבעית בבית מטפלת בבעיה רק נקודתית, אך כדי לגרום לנמלים לא לחזור אליכם הפתרון היחידי הוא הדברת נמלים באמצעות הדברה ירוקה במושבה עצמה וטיפול מקצועי בפתחים בהן הנמלים חדרו לביתכם.

[elementor-template id="2056"]

ריסוס נמלים או פיתיון לנמלים?

נמלים נמצאות רוב הזמן בחצרות הבתים או בשדות חקלאיים, אך כאשר הקיץ מגיע הן מתחילות לחפש מזון ומים. כדאי לדעת כי יש נמלים בכל חלקי המדינה, הן מתפשטות יחסית מהר גם באזורים אחרים, כדוגמת נמלת האש שהגיעה לישראל רק בסוף שנת 2005, ככל הנראה בגלל סחר בעצים נגועים.

בשנים האחרונות נמלת האש התפשטה ברוב חלקי הארץ, זהו מין פולש בעייתי הכלול ברשימת ה-IUCN. נמלת אש מאופיינת בצבע אדום – כתום, גודלה כמילימטר עד מילימטר וחצי בלבד, והיא זורעת חורבן והרס בכל מקום וידועה גם בארס הרעיל והעקיצה הכואבת העלולה לגרום לפריחה ולתגובות אלרגיות.

צוות ג'י הדברות מגיע לבית הלקוח ולפני ריסוס אקולוגי נגד נמלים או בחירת שיטת הדברת נמלים ירוקה אחרת, יש לאבחן במקצועיות את מיני הנמלים באזור על מנת להתאים את סוג הריסוס ושיטת ההדברה, לפזר פיתיון לנמלים כדי לטפל נכון במושבה ויש לאבחן היטב כיצד הנמלים חדרו לבית כדי לאטום פתחים ולמנוע מהנמלים לחזור למבנה.

הדברת נמלים
הדברת נמלים

 

שיטות הדברה יעילות נגד נמלים

אנחנו, צוות ג'י הדברות, מתמחים בכל השיטות היעילות להדברת נמלים, לרבות הדברת נמלים אדומות או שחורות, ריסוס נמלי אש, הדברת נמלים בבית, בחצר וברכב ועוד.

חשוב לדעת כי יש מספר שיטות יעילות ואיכותיות להדברת נמלים:

הדברת נמלים ירוקה ע"י ג׳ל

ריסוס נגד נמלים אדומות ונמלי אש באמצעות ריסוס תכשיר הדברה נוזלי על פני השטח. זו שיטה יעילה לטיפול במושבת הנמלים, אך יש לאתר קודם כל את מיקום המושבה ולאבחן את זן הנמלים כדי להתאים את חומרי ההדברה.

הדברת נמלים ירוקה ע"י ג׳ל

 

הדברת נמלים כמית ע״י נוזל או גרגירים

במקרים מסוימים נדרש לבצע הדברה בחומרים חזקים יותר ישירות לקן חשוף או באזורים בעיתים על מנת לפתור את הבעיה לטווח ארוך.

הדברה נגד נמלים באמצעות אבקה

פיזור אבקה המכילה חומרי הדברה ירוקה נגד נמלים. זו שיטה יעילה ומוכחת לטיפול במפגעי נמלים ולהדברת המושבות שלהן.

פיזור פיתיון לנמלים

אחת השיטות היעילות והמומלצות ביותר להדברה נגד נמלים, בשיטה זו מפזרים פיתיונות רעילים שאינם מסוכנים לבני אדם ולחיות משק הבית. הפועלות נמשכות לפיתיון הרעיל וכך הן מחדירות את הרעל למושבה וגורמות למות המלכה ולהשמדת קן הנמלים.

ראוי לציין כי הדברת נמלים אורגנית, לרבות ריסוס נגד נמלי אש, פיתיונות ושיטות נוספות, הן רק חלק מפעולת ההדברה הנדרשת בביתכם.

מדביר נמלים מקצועי ומוסמך אינו מסתפק בריסוס והדברה נגד הנמלים אלא הוא מאבחן את סוג הנמלים, בודק את השטח כדי לאתר את הפתחים מהם הנמלים חודרות למבנה, והוא עוקב אחרי הנמלים הפועלות כדי לאתר את המושבה ולטפל בה.

הדברת נמלים מחייבת ידע, ניסיון והכרות עם חומרי ושיטות הדברה טבעית נגד נמלים, ללא שימוש בכימיקלים ורעלים המסוכנים לבריאות האדם וגורמים נזק סביבתי, לרבות הרעלת מאגרי המים והאדמה.

המדביר מגבש תוכנית הדברה נגד הנמלים בהתאם לתנאי השטח והמבנה, מיקום מושבת הנמלים, סוגי הנמלים וריכוז החומרים הנדרש כדי להשמיד את המושבה.

פיזור פיתיון לנמלים

 

הדברת נמלים אורגנית

כיום, יש שיטות הדברה חדשות ומתקדמות יותר, ללא שימוש ברעלים.

צוות ג'י הדברות מתמחה גם בפתרונות של הדברת נמלים אורגנית וטבעית ללא כימיקלים, כגון פיתיון נמלים אורגני באמצעות פרומון ריחני המכיל רעל טבעי הגורם להשמדת המלכה, ללא צורך בריסוס כל האזור.

הדברת נמלים לבד (עשה זאת בעצמך) או על ידי מדביר מוסמך?

ישראלים רבים מנסים להדביר את הנמלים בביתם או בחצר ביתם באמצעות תכשירי וחומרי הדברה שניתן לרכוש ברשתות השיווק השונות. יש מקרים בהם אפשר להסתפק בריסוס מקומי של המשטח או הפתח ממנו הנמלים חודרות לבית.

עם זאת, ברוב המקרים הנמלים יחזרו לבית ואם חודרות נמלי אש קיימת סכנה לנשיכות ארסיות הגורמות לכאבים ולתגובות אלרגיות לא נעימות, לכן הפתרון המומלץ הוא להזמין הדברת נמלים מצוות ג'י הדברות. למידע נוסף, לייעוץ ולתיאום הדברה נגד נמלים בבית או בעסק שלכם התקשרו עכשיו ואנו נדאג לכל השאר!

הדברת נמלים לבד (עשה זאת בעצמך) או על ידי מדביר מוסמך?

 

הדברת נמלים מחיר

שירות מחיר
הדברת נמלים בדירת חדר (סטודיו)
*מתייחס לדירת סטודיו בגודל של עד 30 מ"ר (כולל תיקנים)
₪170 – ₪220
הדברת נמלים בדירת 2 חדרים
*מתייחס לדירת חדר + סלון בגודל כולל של עד 45 מ"ר (כולל תיקנים)
₪220 – ₪250
הדברת נמלים בדירת 3 חדרים
*מתייחס לדירת 2 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 60 מ"ר (כולל תיקנים)
₪290 – ₪320
הדברת נמלים בדירת 4 חדרים
*מתייחס לדירת 3 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 75 מ"ר (כולל תיקנים)
₪330 – ₪350
הדברת נמלים בדירת 5 חדרים
*מתייחס לדירת 4 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 90 מ"ר (כולל תיקנים)
₪350 – ₪370
הדברת נמלים בדירת 6 חדרים
*מתייחס לדירת 5 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 105 מ"ר (כולל תיקנים)
₪380 – ₪400
הדברת נמלים בדירת קרקע
*מהווה תוספת להצעת המחיר לפי מספר החדרים
₪50
הדברת נמלים בבית עם קומות
*עבור כל מפלס נוסף בדירה תשלמו סכום זה שמתווסף להצעת המחיר
₪50

הדברת נמלים