צוות ג'י הדברות - המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

5/5

הדברת פרעושים ופשפשים

פרעושים ופשפשים הם חרקים קטנים ומטרידים, הם עלולים לגרום לאי נוחות רבה לבני אדם ולחיות הבית, חלקם עוקצים ומוצצים דם, וחלקם מהווים סכנה בריאותית חמורה כיוון שהם עלולים להעביר מחלות. לכן, חשוב להזמין שירות הדברת פרעושים ופשפשים מחברה מקצועית ומובילה בתחום ההדברות, יש מספר שיטות להדברה אפקטיבית נגד החרקים המטרידים.

צוות ג'י הדברות מתמחה במגוון שיטות הדברה נגד פרעושים ופשפשים, לרבות הדברת דירות ובתים פרטיים והדברת פרעושים בחצר ובגינה. בנוסף, כחברה מובילה בתחום ההדברות אנו מציעים פתרון מקצועי וארוך טווח להדברת קרציות.

 

הדברה נגד פרעושים

פרעושים הם חרקים מטרידים וקטנים הגורמים לעקיצות והם מוצצים דם מבני אדם וחיות. לרוב, הפרעושים יופיעו בבית או בחצר בגלל נוכחות בעלי חיים המשמשים עבורם כפונדקאים, ניתן למצוא את הטפילים הזעירים בפרוות חיות כמו כלבים וחתולים, וגם אצל חולדות, עכברושים, תנים ויונים. (עוד בנושא – הרחקת יונים)

מאחר והפרעושים מוצצי הדם עוברים מפונדקאי אחד לאחר, הם מהווים סכנה בריאותית כיוון שהם עלולים להעביר מחלות.

בישראל ידועים כארבעים מינים שונים של פרעושים, ביניהם שלושה מינים נפוצים:

 • פרעוש החתול – זהו הפרעוש הנפוץ ביותר בישראל, הוא נטפל לבני אדם ולחיות המחמד ומשק חי. פרעושי החתול נטפלים גם לחיות הבר לכן הם עלולים להגיע לחצר הבית באמצעות חולדות, תנים, חתולי בר וכדומה. במקרים מסוימים פרעושי החתול עלולים להעביר חיידקים הגורמים לטיפוס מוריני ואם בולעים אותם הם עלולים לגרום להדבקה בתולעי סרט.
 • פרעוש הדבר – פרעושי דבר נפוצים בעיקר בחודשי הקיץ והם שכיחים בעיקר אצל חולדות. העקיצות שלהם עלולות לגרום לטיפוס מוריני, לכן חשוב להזמין מדביר פרעושים מנוסה לריסוס והדברה בשיטות נכונות נגד הטפיל המסוכן.
 • פרעוש האדם – בעבר פרעושי האדם היו נפוצים בכל הארץ, אך כיום בגלל הבנייה המודרנית והשמירה על היגיינה ניתן למצוא אותם בעיקר בחוות חקלאיות וביישובים בעלי צביון כפרי.

כל סוגי ההדברות במקום אחד.

למידע נוסף ולהזמנת הדברה, השאירו פרטים בדף צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

הדברה נגד פרעושים

 

מדוע חשוב לבצע הדברת פרעושים בבית ובגינה?

עקיצת הפרעוש אינה נעימה, האזור עלול לגרד מספר ימים, וחיות בית כמו כלבים וחתולים עלולים לסבול מדלקת בעור, מתגובה אלרגית קשה, מטפילים כמו תולעת הסרט, מטיפוס וממחלות נוספות. בעבר הפרעושים העבירו מחלות קשות כמו דבר, ומיליוני בני אדם מתו כתוצאה מהמחלה.

 

הדברת פרעושים בבית ובחצר

הדברה נגד פרעושים מבוססת לרוב על שלושה שלבים עיקריים:

 • הדברת פרעושים בחצר ובסביבה, במגוון שיטות וחומרים, עדיף לבחור הדברה ירוקה ללא רעלים מסוכנים לסביבה.
 • הדברה נגד פרעושים בבעלי חיים המשמשים כפונדקאים, לרבות כלבים, חתולים, חולדות וכדומה.
 • הדברה שוטפת וטיפול יעיל למניעת הידבקות חוזרת אצל בעלי החיים בבית ובחצר.

חשוב לציין כי בעלי חיים משמשים כפונדקאים לפרעושים, לכן יש לבצע טיפול משולב בבית, בסביבה ובבעלי החיים. עם זאת, בעלי החיים הפונדקאים לרוב באים במגע עם פונדקאים אחרים, כגון חתולי רחוב, כלבים ותנים משוטטים וכדומה, לכן למרות הטיפול הפרעושים חוזרים לחצר ולבית.

צוות ג'י הדברות ממליץ לבצע הדברת פרעושים בגינה ובבית בשיטות ירוקות וללא חומרים כימיים מסוכנים, אך יש מקרים בהם אין מנוס אלא לבצע הדברת פרעושים וקרציות על ידי חומרים כימיים.

אנו משתמשים רק בחומרים מאושרים ומפוקחים, בהתאם להנחיות היצרנים. אם צריך לחזור על ההדברה אנו נשתמש בחומרים פעילים שונים כדי למנוע מהפרעושים לפתח עמידות בפני החומרים הכימיים.

הדברת פרעושים ופשפשים
הדברת פרעושים ופשפשים

 

הדברה נגד פשפשים

פשפשים הם טפילים נפוצים ברחבי ישראל ובעולם כולו. אלו מזיקים המהווים מטרד קשה ובלתי נסבל לאדם ולחיות משק בית, הם עלולים להעביר מחלות לכן חשוב להזמין מדביר פשפשים מוסמך ומנוסה. כדאי לדעת כי פקודת בריאות העם מטילה את האחריות לטיפול במפגעי המזיקים על בעל השטח, כלומר עליכם.

יש מספר שיטות להדברת פשפשים, כאשר יש להבחין בין הדברת פשפשים במזרן ובמצעים לבין הדברת פשפשים ופרעושים בחצר ובשאר חלקי הבית.

באופן כללי, פשפשים פנדוריים הנחשבים לנפוצים במיוחד בישראל הם צמחוניים ובהעדר מקור מזון הם אינם מצליחים לשרוד יותר מיממה, אך הם עלולים להטריד בני אדם, לעקוץ אנשים ולגרום להפצת מחלות בקרב בעלי חיים.

ריסוס נגד פרעושים בבית לרוב ימגר אותם מהמבנה, עם זאת לא ניתן לרסס שטחים פתוחים נרחבים בחוץ בגלל הכמות העצומה של חומרי ההדברה הנדרשת לפעולה זו, והסכנה לסביבה. ריסוס נגד פרעושים בבית חייב להתבצע רק על ידי מדביר מוסמך ובעל רישיון בתוקף.

זהו טיפול משולב הכולל בהתאם לצורך הדברה באמצעים מכניים כמו שואב תעשייתי וכמובן ריסוס נגד פשפשים לבית עם רעלים במינון נמוך, לרוב יש לפנות את הבית ליממה אחת.

הדברה נגד פשפשים

 

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא טפיל נפוץ המועבר בדרך כלל ע"י בעלי חיים. פשפשי המיטה מהווים מטרד לא נעים אך הם לא מעבירים מחלות. פשפש המיטה ניזון מדם, זהו טפיל בעל כושר הישרדות גבוה במיוחד.

מדביר פשפשי המיטה יציע לרוב טיפול משולב המבוסס על השלבים הבאים:

 • מדביר פשפשי המיטה ישאב את המיטה הנגועה ואת האזורים הנגועים בבית.
 • יש לכבס את המצעים והבגדים הנגועים בטמפרטורה גבוהה של 70 מעלות.
 • בעלי הבית נדרשים להכניס למייבש כביסה את כל הבגדים הנקיים מהארון (70 מעלות לפחות).
 • ריסוס נגד פשפש המיטה על פי המלצת המדביר המנוסה והדברת המזרן ללא ריסוס.
 • איטום וחסימת סדקים ופתחים מהם עלולים הפשפשים לחדור למבנה.

בהתאם לצורך המדביר יבצע הדברה לפשפש המיטה בעזרת שואב אבק תעשייתי, על ידי מכשיר קיטור חם ויבש או בעזרת מפזר חום תעשייתי. יש לנטר את התוצאות ולאחר כשבועיים יש לבדוק את תוצאות ההדברה ובהתאם לממצאים לבצע פעולות נוספות במקום.

הדברת פשפש המיטה

 

הדברת פרעושים, פשפשים וקרציות

צוות ג'י הדברות מתמחה בהדברת פרעושים, פשפשים וקרציות. מדביר מוסמך מטעם החברה יבקר בבית הלקוח, יאתר ויזהה את הטפילים ויתכנן את ההדברה היעילה ביותר.

יש מספר חומרי הדברה יעילים נגד פשפשים, פרעושים וקרציות, חובה לבצע טיפול משולב מאחר וטיפול נקודתי אינו יעיל ועלול לגרום להחרפת הבעיה. למידע נוסף ולהזמנת שירות הדברת פרעושים ופשפשים – התקשרו עכשיו!

הדברת פרעושים, פשפשים וקרציות

 

הדברת פרעושים מחיר

שירות מחיר
הדברת פרעושים בדירת סטודיו
*מתייחס לדירת סטודיו בגודל של עד 30 מ"ר
₪250 – ₪300
הדברת פרעושים בדירת 2 חדרים
*מתייחס לדירת חדר + סלון בגודל כולל של עד 45 מ"ר
₪300 – ₪350
הדברת פרעושים בדירת 3 חדרים
*מתייחס לדירת 2 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 60 מ"ר
₪350 – ₪370
הדברת פרעושים בדירת 4 חדרים
*מתייחס לדירת 3 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 75 מ"ר
₪380 – ₪400
הדברת פרעושים בדירת 5 חדרים
*מתייחס לדירת 4 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 90 מ"ר
₪400 – ₪450
הדברת פרעושים בדירת 6 חדרים
*מתייחס לדירת 5 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 105 מ"ר
₪450 – ₪500
הדברת פרעושים בחצר
*המחיר משתנה בהתאם לגודל החצר
₪350 – ₪800

הרחקת פרעושים ופשפשים

תוכן עניינים