המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

בחירת שפה:

צוות ג'י הדברות - המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

5/5

הדברת תיקנים

תוכן עניינים

הדברת תיקנים

תיקנים הם חרקים הפעילים בעיקר בשעות הלילה, הם בעלי מבנה גוף גדול יחסית לחרקים אחרים אך הודות למבנה השטוח של גופם הם מסוגלים להסתתר ולחדור לבתים דרך סדקים זעירים. התיקנים בבתים ניזונים לרוב ממזון האדם, יש מינים מסוימים האוכלים כריכות ספרים, עיתונים, מסמכים מנייר ועוד. 

תיקנים ידועים כאוכלי כל, הם מפרישים צואה על מזון האדם, ומאחר ומרביתם חודרים לבתים ולמבנים דרך תשתיות הביוב, הם עלולים להעביר מחלות ולגרום לזיהומים שונים.

בישראל ישנם ארבעה סוגי תיקנים נפוצים החיים בעיקר בבתים:

התיקן הגרמני נפוץ בישראל ומסתתר בעיקר בסדקים ובמקומות נסתרים במטבח, אורכו כ-1.5 ס"מ וצבעו חום בהיר.

התיקן האמריקאי מצוי בעיקר בתשתיות הביוב, במטבחים ובמצבורי אשפה, צבעו חום אדמדם ואורכו כ-4.5 ס"מ.

התיקן המזרחי בעל גוף בצבע חום כהה עד שחור, אורכו כ-2.5 ס"מ, הזכרים והנקבות מסוגלים לעוף ולחדור לבתים בעד פתחים כמו חלונות.

תיקן מזרחי נמצא בעיקר במטבחים, אורכו כ-1.5 ס"מ וצבע גופו חום בהיר.

הדברת תיקנים בבית

חשוב לדעת כי חלק מהתיקנים החיים בישראל פיתחו עמידות לחומרי הדברה שונים, לכן חשוב להזמין מדביר תיקנים מוסמך ומנוסה. הדברת תיקנים בבית מחייבת שימוש בחומרי הדברה שונים בהתאם לסוג התיקנים המסתתרים בבית וסביבתו, ובהתאם למצב הנגיעות.

לרוב, יש לחזור על פעולות ההדברה לאחר מספר שבועות, מאחר וביצי התיקנים ידועים בעמידותם הגבוהה לחומרי ההדברה הקיימים, והביצים בוקעות לאחר מספר שבועות מרגע ההטלה.

הדברת תיקנים בבית מתחילה באיתור התיקנים החיים בנכס, המדביר המיומן בודק את מקומות המסתר החביבים על התיקנים השונים, הוא בודק הימצאותם של נשלי התיקנים, תיקי ביצים, פגרים של תיקנים בוגרים, סימני כרסום ומפגעי ריח כדי לסמן את מוקדי הנגיעה, וכדי לזהות את מיני התיקנים וגילם.

יש מגוון שיטות להדברת תיקנים בבית, אפשר לעשות הדברה נגד תיקנים באמצעות פיזור אבקה, בריסוס, על ידי הנחת פיתיונות ג'ל, אך לרוב משלבים בין השיטות.

יש להחדיר את חומרי ההדברה לעומק, לכן המדביר חייב לאתר את מקומות המסתור והמחיה של התיקנים ועליו להדביר את כל הפתחים, ובמיוחד להתמקד בפתחי מערכת הביוב הביתית, כלומר הדברה בכל נקודות היציאה של תשתית הביוב ובכל נקודות הביקורת.

כל סוגי ההדברות במקום אחד

למידע נוסף ולהזמנת הדברה, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מדביר חרקים ותיקנים מנוסה מקפיד על השלבים הבאים כדי לבצע הדברה מקצועית נגד תיקנים:

הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני נחשבת למורכבת בגלל העמידות הגבוהה שהתיקן פיתח בפני מרבית חומרי ההדברה הקיימים בשוק. אנחנו, צוות ג'י הדברות ממליצים ללקוחות שלנו לרכוש חבילה של 3 הדברות נגד תיקנים כדי לקבל אחריות למשך שנה.

הדברת תיקן גרמני מבוססת על שלושה שלבים ולרוב משלבים בין שלוש שיטות הדברה:

תיקן גרמני מסתתר בעיקר במטבחים, ניתן למצוא אותו בסדקים זעירים ומאחורי ארונות המטבח, בתוך מכשירי חשמל הממוקמים במטבח ובסדקים בקירות. מדביר בודק היכן יש צואה של התיקן הגרמני, ובמקרה של נגיעות גבוהה הוא ימליץ על פינוי מלא של המטבח כדי להכין את השטח להדברה ועל מנת להבטיח הדברה יעילה.

הדברת תיקן אמריקאי נחשבת לקלה יותר אך מחייבת ניסיון וידע מקצועי. יש לבצע הדברת תיקנים בביוב, חשוב לאתר נזילות במערכת הביוב כיוון שהתיקן האמריקאי אוהב בעיקר מקומות לחים.

כאשר מזמינים הדברת חרקים ותיקנים לבניין מגורים, יש לבצע הדברה בתשתית הביוב הראשית של הבניין, לרוב באמצעות ריסוס נוזלי, כך מפחיתים באופן משמעותי את חדירת התיקנים לדירות בבניין דרך פתחי הביוב.

ריסוס נגד תיקנים – לבד או על ידי מדביר חרקים מוסמך?

בכל רשתות המזון ובכל מכולת שכונתית ניתן לרכוש תכשירי ריסוס נגד חרקים, כולל תכשירי ריסוס נגד מקקים מכל הסוגים. אלו חומרים יעילים המכילים רעל במינון נמוך שאינו מסכן את האדם, אלא אם הריסוס בא במגע עם מזון. התכשירים הביתיים לריסוס נגד תיקנים יעילים בדרך כלל לטיפול נקודתי אך הם אינם מתאימים לרמת נגיעות בינונית עד גבוהה.

לכן, אם מגלים סימני תיקנים וסובלים ממפגשים מפחידים כאשר מדליקים את האור במטבח או באמבטיה, כדאי להזמין מדביר תיקנים מוסמך מצוות ג'י הדברות.

לא ניתן להסתפק רק בריסוס ופיזור פיתיונות ג'ל, יש לאתר את מקומות המסתור, להחדיר גם למקומות המחיה הנסתרים את חומרי ההדברה, לנקות ביסודיות את המקומות הנגועים, לטפל באריזות המזון ומכשירי החשמל הנגועים, וכמובן לרסס את פתחי הביוב ונקודות הביקורת.

סובלים מתיקנים בבית, בעסק או בבניין? התקשרו עכשיו וצוות ג'י הדברות יגיע אליכם ויבצע הדברה מקצועית עם אחריות נגד כל סוגי התיקנים והחרקים.

הדברת תיקנים מחיר

שירות מחיר
הדברת תיקנים בדירת חדר (סטודיו) *מתייחס לדירת סטודיו בגודל של עד 30 מ"ר
₪150 – ₪200
הדברת תיקנים בדירת 2 חדרים *מתייחס לדירת חדר + סלון בגודל כולל של עד 45 מ"ר
₪200 – ₪220
הדברת תיקנים בדירת 3 חדרים *מתייחס לדירת 2 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 60 מ"ר
₪230 – ₪250
הדברת תיקנים בדירת 4 חדרים *מתייחס לדירת 3 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 75 מ"ר
₪270 – ₪300
הדברת תיקנים בדירת 5 חדרים *מתייחס לדירת 4 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 90 מ"ר
₪310 – ₪330
הדברת תיקנים בדירת 6 חדרים *מתייחס לדירת 5 חדרים + סלון בגודל כולל של עד 105 מ"ר
₪340 – ₪350
הדברת תיקנים בדירת קרקע *מהווה תוספת להצעת המחיר לפי מספר החדרים
₪50
הדברת תיקנים בבית עם קומות *עבור כל מפלס נוסף בדירה תשלמו סכום זה שמתווסף להצעת המחיר
₪50
הדברת תיקנים בביוב *המחיר הינו עבור בור ביוב בודד, מינימום הזמנה – הדברת 3 בורות ביוב
₪50

סוגי מזיקים

צוות ג'י הדברות - המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

5/5