דוקרנים נגד יונים

שמרית אור, מחברת "שיר היונה", הייתה כה אופטימית כשציירה את בעלת הכנף כמביאה במקורה את בשורת השלום, בפועל קורה אחרת. היונים מביאות עמן טפילים ונגיפים, רעש, ריח רע ולשלשת. אנחנו בצוות ג'י יצאנו לחקור לעומק את דרכי הרחקת היונים, וחזרנו עם מסקנות, עם ניסיון רב בשטח, ועם ייבוא של ציוד ההרחקה הטוב בעולם: דוקרנים נגד יונים - הקץ לסבל, למטרד ולקושי.

התקנת דוקרנים נגד יונים היא שיטה הומנית ויעילה להרחקת יונים מהמבנה. יש מגוון שיטות להרחקת יונים ושיטת הדוקרנים נחשבים לפופולרית בגלל האפקטיביות שלה. מומלץ להזמין דוקרנים להרחקת יונים כולל התקנה בבית רק מחברת צוות ג'י הדברות בגלל הניסיון הרב, השירות המקצועי והאדיב והמחירים האטרקטיביים.

היונים כמפגע תברואתי חמור ולא רק

כשאנשים יוצרים איתנו קשר, אנחנו שומעים על הקול שלהם תסכול ואפילו נימת ייאוש: "ניסינו הכל", הם מספרים לנו בשפל כל, "התקנו דחלילי ינשופים, מקלטי קולות מצוקה, אמצעים דיגיטליים שונים ותותחי רעש, ושום דבר לא עזר, היונים מתוחכמות מאיתנו ככל הנראה, הן מצליחות להתגבר על כל מכשול, יש לכם להציע לנו פתרון אפקטיבי?"


מדוע בעצם פעולת הרחקת יונים חשובה כל כך לאדם?

מחלות המועברות מהיונים אל האדם

היונים מביאות עמן טפילים שונים, זבובים ויתושים נושאי מחלות, שבמפגש עם האדם עלולים לגרום לנזקים חמורים.

יתושי היונים עלולים להעביר נגיפים שונים ובעקיצה של בן אנוש לגרום לדלקת קרום המוח. זבוב היונה עשוי להעביר טפילי דם ולגרום לאדם לתופעות אלרגיות קשות. כינים הינן קטנות מאוד עד בלתי נראות, אולם עלולות לגרום לגרד תת עורי ולאלרגיה וכן אקרית אדומה, הטפיל הנפוץ ביותר, מוצץ את דמה של היונה ועלול לגרום לאדם לאלרגיה חריפה ולפריחה בכל הגוף.

צואת היונים עלולה להכיל את חיידק הסלמונלה, מה שעלול לגרום לאדם לשלשול קשה ולהתייבשות. וכן דררת – מחלת עיני יונים, עלולה להתפתח אצל האדם לדלקת ריאות.

הנפגעים העיקריים משלל המחלות והנגיפים עשויים להיות ילדים עד גיל 3 ומבוגרים למעלה מגיל 60.

יונים – נזקיהן והטרדתן

 • היונים צורכות מזון רב.
 • היונים מתמקמות באזורי מגורים, במקומות מוצלים כמו: פתחי גגי רעפים, מרפסות, חניונים מקורים, מסתורי כביסה ושטחים מקורים נוספים.
 • היונים יוצרות לכלוך רב ופסולת כשהן מתגודדות יחד בקבוצות גדולות.
 • לשלשת היונים גורמת לריחות בלתי נעימים, להריסת סוגי מתכות שונים ולהחלדתם וכן להעברת מחלות.
 • היונים עשויות ליצור רעש רב.
 • סתימת פתחי ניקוז באמצעות לשלשת וגרימה להצפות.
 • בכניסת יונים לתוך דירות מגורים, הן עלולות ליצור בהלה בקרב הדיירים וכן נזק בדירה.

 

כיצד מתבצעת הרחקת יונים?

אם בשנים עברו נעשה שימוש בשיטות הדברה והרג של יונים, הרי שחוסר ההומניות שבפעולות אלו, וכן חוסר היעילות שלהן (היונים נוטות להתרבות בשל כך) גרמו להפסקתן. כיום השיטות להרחקת יונים מתבצעות ללא גרימת נזק או פגיעה ביונים כלל.

ישנן כמה סוגים של שיטות הרחקת יונים:

 • דוקרנים נגד יונים.
 • התקנת רשת נגד ציפורים.
 • התקנת דחלילים.
 • התקנת מתקני צלילים להפחדת היונים.
 • לכידת היונים בצורה עדינה.

 

דוקרנים נגד יונים – פתרון עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד

כנראה שבעידן בו דיקור סיני הפך לטיפול אלטרנטיבי נפוץ במיוחד, היונים לקו בקנאה, ואכן הן קיבלו את מבוקשן: דוקרנים!

 

מהם דוקרנים נגד יונים?

דוקרנים נגד יונים, הם מחסום פיזי שאינו מאפשר ליונה לחזור ולקנן באזור המגורים שלכם. דוקרנים אלו הם קוצים שהקצה שלהם קהה, וזאת כדי שלא לאפשר ליונים להידקר, אלא רק לגרום להן חוסר נוחות, כך שתעדפנה לעזוב את המקום ולחפש פראיירים אחרים שיארחו אותן במאור פנים.

 

כל קוץ הינו באורך של כ-6 ס"מ. הקוצים מחוברים לציר באורך כ-40 ס"מ, אל דאגה, ניתן לחתוך את הדוקרנים בקלות ולהתאימם לכל מקום רצוי.

 

מדוע כדאי להשתמש בדוקרנים נגד יונים? 3 סיבות טובות

 1. דוקרנים נגד יונים אינם פוגעים ביונים או פוצעים אותן, הם רק מספרים להן באלגנטיות שהן לא רצויות, היונים הן בעלי חיים אינטליגנטיים, הן תבנה ותיפרדנה מכם לשלום.
 2. דוקרני הנירוסטה עמידים לתקופה של עד 12 שנים, מה שאומר, שאתם יכולים ללחוש ליונים: "שלום ולא להתראות".
 3. מחירם של דוקרנים נגד יונים הינו זול יחסית לפתרונות אחרים להרחקת יונים.

 

דוקרנים נגד יונים – פלסטיק או נירוסטה?

2 הסוגים של דוקרנים נגד יונים הם: דוקרני פלסטיק ודוקרני נירוסטה.

 

דוקרני פלסטיק

דוקרני הפלסטיק זולים במעט במחירם, לעומת דוקרני הנירוסטה, אולם הם עמידים הרבה פחות, אסתטיים פחות, ואינם שורדים זמן רב בחוץ.

 

דוקרני נירוסטה

דוקרני נירוסטה להרחקת יונים עמידים בהרבה מדוקרני הפלסטיק, אמנם מחירם גבוה יותר, אולם זו השקעה לטווח ארוך של למעלה מ-10 שנים. הם שורדים בלי בעיה גם בתנאי חוץ קשים. מעלה נוספת של דוקרנים נגד יונים מנירוסטה, היא העובדה שהקוצים שלהם בנויים בזוויות שונות מה שמקשה על היונה עוד יותר למצוא מנוח לכף רגלה.

אנחנו, צוות ג'י, יבואנים של דוקרנים נגד יונים באיכות הגבוהה ביותר בשוק, כך שבהתקנת דוקרנים מטעמנו אתם חוסכים את פער התיווך ומקבלים מחיר של יבואן. בנוסף, אנו משווקים דוקרנים נגד יונים למרחיקי יונים מכל הארץ.

התקנת דוקרנים נגד יונים אינה משימה מורכבת, תוכלו לרכוש דוקרנים ודבק סיליקון ולהדביק את הדוקרנים לאדן החלון, על הגג, במרפסת או בפתח גג הרעפים. אולם לעיתים יש צורך להתקין את הדוקרנים במקומות שאינם נגישים, כמו מקומות גבוהים מאוד. צוות מטעמנו ישמח לעזור לכם בהתקנה בעזרת ציוד סנפלינג להתקנה בגובה.

 

כמה עולה התקנת דוקרנים נגד יונים?

אנחנו צוות ג'י מתקינים דוקרנים באופן רגיל במחיר של 100 ש"ח לכל מטר דוקרנים. במידה ויש צורך בשימוש בציוד התקנה בגובה, התקנת דוקרני נירוסטה איכותיים תעלה בין 1,400 ש"ח ל-2,500 ש"ח.

אנחנו בצוות ג'י מוכנים לכל קריאה גם מהיום למחר, אנו מדורגים במקום ראשון בגוגל ביקורות וגאים לתת שירות מקצועי לפתרון אמיתי להרחקת יונים. צרו איתנו קשר עוד היום, אנו נשמח לסלק מחייכם אחת ולתמיד את המפגע המטריד הזה ששמו יונים.

דוקרני יונים – מה זה בדיוק?

דוקרנים ליונים הם פתרון מקצועי והומני להרחקת היונים מאדני החלונות, ממרפסות, ממסתורי כביסה, מגגות וממקומות נוספים בהם היונים נוהגות לשבת ולקנן.

יש בשוק מספר סוגים של דוקרנים להרחקת יונים:

דוקרן פלסטיק – דוקרנים מפלסטיק קשיח להרחקת יונים

יתרונות:

 • זול ואמין

חסרונות:

 • לא עמיד בשמש לאורך זמן
 • מכסה שטח קטן מאוד
 • היונים יכולות ללכת על הדוקרנים
 • הפתרון הזה פחות מתאים אם סובלים מכמות גדולה של יונים. הפלסטיק סובל מבלאי טבעי וחשיפה ממושכת לשמש ולפגעי מזג האוויר עלולה לפגוע בדוקרן, לכן כדאי להשקיע בדוקרנים מנירוסטה.

דוקרנים מנירוסטה על בסיס פוליקרבונט

יתרונות:

 • גבוהים בהרבה מדוקרני הפלסטיק
 • שטח הכיסוי גבוה
 • ללא בלאי מהיר מהשמש
 • היונים לא יכולות ללכת בתוך הדוקרנים.

חסרונות:

למי שרק המחיר משנה לו ולא האיכות אז אפשר להגיד שהמחיר היקר יותר הוא חיסרון. אנחנו חושבים להיפך! כי ברגע שאתה משלם על מוצר יותר איכותי הוא מחזיק פי כמה יותר זמן ואז אתה חוסך בעצם את הזמנת בעל המקצוע להתקנה נוספת.

דוקרנים מנירוסטה נחשבים לעמידים במיוחד, כדאי לבחור בדוקרנים הפונים בזוויות שונות כדי לא לאפשר ליונים להתיישב ולעמוד עליהם. יש בשוק גם דוקרנים ממתכת אך המוצר עלול להחליד בגלל גשם ולחות, לכן עדיף לבחור בדוקרנים המיוצרים מנירוסטה.

האם הדוקרנים יעילים?

התקנת דוקרנים להרחקת יונים מבטיחה לכם שקט מיונים לטווח הארוך, היונים בוחרות לקנן במקומות אחרים מאחר והן אינן מסוגלות לעמוד ולקנן במקום בו תתקינו את הדוקרנים מנירוסטה.

הדבקת דוקרנים נגד יונים היא משימה יחסית פשוטה אך במקרים רבים חוסר הנסיון של הלקוח והבנת ההתנהגות של היונים גורמים לבזבוז זמן וכסף ללא מתן פתרון לבעיה. לעיתים גם יש לבצע את העבודה בגובה באמצעות סנפלינג או מנוף סל, לכן עדיף להזמין התקנת דוקרנים ממדביר מנוסה.

אנחנו בצוות ג'י הדברות מתמחים בשירות התקנת דוקרנים נגד יונים, הניסיון הרב שצברנו מבטיח לכם פתרון מעולה וראש שקט מהמולת היונים והמחלות שהן מפיצות.

במקרים בהם יש גישה בעייתית למשטח החביב על היונים מומלץ להזמין מדביר מנוסה מחברתנו, אנו מציעים גם עבודות בגובה ובמקומות בעייתים עם צוות סנפלינג או מנוף ונפתור לכם את המטרד לאורך שנים.

חשוב לדעת כי הדוקרנים נחשבים לשיטה יעילה מאוד להרחקת היונים אך כדאי להתייעץ עם המומחים של צוות ג'י הדברות כדי להבטיח פתרון מושלם לבעיית היונים, אחרת היונים יחזרו לבקר אתכם תוך זמן קצר ואתם תהיו חשופים למחלות, לטפילים ולזיהומים שהיונים מפיצות.

הרחקות יונים בקלות וביעילות

למידע נוסף ולהזמנת שירות, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

כמה עולה שירות התקנת דוקרנים נגד יונים?

המחיר המומלץ להתקנת דוקרנים נגד יונים הוא 100-80 ש"ח למטר רץ. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למורכבות העבודה, מספר הדוקרנים שיש להתקין, גישה בעייתית למשטחים וסוג הדוקרן.

ההתקנה של דוקרנים בגובה באמצעות סנפלינג או מנוף יקרה יותר ועלות ההתקנה עשויה להגיע ל-1,400 ₪ עד כ-2,500 ₪, נציג מטעם החברה יגיע לבקר בנכס כדי למדוד את אורך המשטחים עליהם יש להתקין דוקרנים וכדי להכין הצעת מחיר מסודרת בהתאם לגישה ולמורכבות העבודה.

מה עדיף – דוקרנים או לכידת יונים?

לכידת יונים היא עבודה קשה ,ארוכה ומתישה ולא נהוג להשתמש בשיטה הזאת כיום. צוות ג'י הדברות מציע פתרונות מתקדמים ואפקטיביים להרחקת היונים, אנו מציעים שירות של דוקרנים או רשת להרחקת יונים שקופה. כמעט בכל מקום ובכל בניין.

חשוב להדגיש כי דוקרנים בשביל הרחקת יונים נחשבים לפתרון מצוין לבעיית היונים, עם זאת תמיד כדאי להתייעץ עם מדביר מוסמך ומנוסה כדי לבחור בשיטה היעילה ביותר להרחקת היונים מהמבנה, במיוחד בסביבת מגורים עירונית.

למה כדאי להזמין שירות להתקנת דוקרנים מחברת הדברות?

אם היונים בחרו לקנן במסתור כביסה, במרפסת או בכל מקום אחר במבנה, יש להרחיק אותן מיד בגלל הסכנה הבריאותית ומטרדי הרעש והזוהמה שהן מייצרות.

אפשר לרכוש דוקרנים דרכנו בכמויות גדולות, יחד עם זאת אם יש קן של יונים מומלץ להזמין את צוות ג'י הדברות כדי להרחיק את הקן בבטחה, לשטוף את האזור ביסודיות, לבצע חיטוי יסודי ומומלץ גם להדביר נגד כינים.

למידע נוסף, לשאלות ולהצעת מחיר משתלמת לשירות הרחקת יונים מגג רעפים – התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואנו נדאג לפתרון היעיל והמשתלם ביותר.

כל הסיבות לרכוש דוקרנים נגד יונים מחברה מנוסה

קיימים פתרונות שונים שמטרתן העיקרית היא הרחקת יונים מכל מקום אפשרי. חלק מהפתרונות ידועים בתור פתרונות מוצלחים, ואחרים ידועים ככאלה שלא עושים את העבודה.

אחד מהפתרונות הכי טובים שיש הוא כמובן התקנת דוקרנים נגד יונים. בכל מקום שבו מתקינים דוקרנים, ניתן יהיה לראות איך בעיית היונים נעלמת כלא הייתה. אך בדיוק מאותה סיבה שכל אחד יכול לקנות מכונית אבל ללא מכון בדיקה מקצועי שיבדוק אותה הוא עלול לבלות את רוב זמנו במוסך ואף גם לסכן את חייו אם הרכב עבר תאונת שילדה ולא סיפרו לו על כך . לכן הנסיון ארוך השנים וההמלצות עלינו עושים את שלהם ואתם זוכים לשקט נפשי ומקבלים פתרון לשנים קדימה.

דוקרנים נגד יונים

דוקרנים נגד יונים לא תמיד עושים את העבודה

זה נכון כי הרחקת יונים על ידי דוקרנים הפכה להיות מאוד יעילה בשנים האחרונות. אך עדיין לא תמיד הפתרון הזה הוא הפתרון הכי טוב שעומד על הפרק. בחלק מהמקרים תוכלו לבחור בפתרון אחר אשר עשוי להביא תועלת הרבה יותר גדולה.

אם תבצעו את ההתקנה של הדוקרנים על ידי צוות ג'י תדעו כי הוא ימליץ לכם על הפתרון המתאים. אם הדוקרנים לא יעשו את העבודה, הצוות יעמיד לרשותכם פתרונות אחרים. המטרה היא כמובן שתוכלו לפתור את בעיית היונים לצמיתות.

התקנת הדוקרנים במקום האידיאלי

לא מספיק לרכוש דוקרנים נגד יונים, ישנו צורך גם לבצע את ההתקנה בצורה נכונה. התקנה לא נכונה של הדוקרנים עשויה להביא אתכם למצב שבו הם לא יעשו את העבודה. אנשים שאין להם ניסיון בתחום הספציפי הזה, לא ידעו בדיוק כיצד לבצע את ההתקנה.

אך התקנה המתבצעת על ידי חברה מקצועית תאפשר לכם להיות רגועים. החברה תדע בדיוק היכן למקם את הדוקרנים כך שיהיה ניתן להפיק מהם תועלת. לא תמצאו את עצמכם מתמודדים עוד עם יונים שמקננות לכם בתוך הבית לאחר מכן.

בחירת דוקרני יונים בהתאמה אישית

יש לא מעט סוגים שונים של דוקרנים המיועדים להרחקה של יונים. צוות ג'י הרחקת יונים מתמחה בהתאמת הדוקרנים על פי צרכי הלקוחות השונים. כך שיהיה ניתן להפיק מהם את מירב התועלת, ולשים סוף לבעיית היונים.

אם לא תתבצע התאמה של הדוקרנים למקום שבו הם אמורים להיות מוצבים התועלת תפחת. עם הידע הדל שעומד לרשותכם, לא תוכלו לעשות החלטה כל כך חשובה. עם אנשי המקצוע הנכונים תביאו את עצמכם למצב שבו הדוקרנים יהיו כאלה שתוכלו לסמוך עליהם.

שילוב דוקרנים עם פתרונות נוספים

רוצים לקבל את מידת ההגנה הכי טובה שיש? ביחד עם הדוקרנים תוכלו לשלב עוד פתרונות נגד יונים שיכולים גם הם להביא תועלת. בעזרתה של חברה מקצועית ומיומנת תוכלו למצוא את עצמכם עושים את השילובים הנכונים.

דוקרנים נגד יונים יכולים להשתלב באופן אידיאלי עם המון חומרים להרחקת יונים אחרים – אז למה שלא תנצלו את זה? כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את החברה הנכונה שתהיה אחראית על המשימה. פתאום תבינו עד כמה הדוקרנים והפתרונות האחרים יכולים לסייע לכם. לסייע לכם בהתמודדות המעייפת עם יונים שמקננות בתוך הבית.

למה לפנות אל צוות ג'י הרחקת יונים?

 • החברה המנוסה בישראל להרחקת יונים בדרכים שונות. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות המאפשרות להרחיק יונים לצמיתות. ניתן לבצע את ההרחקה עם דוקרנים נגד יונים, רשתות נגד יונים ופתרונות אחרים. צוות ג'י יעמיד לרשותכם את כל הפתרונות האפשריים על מנת שתוכלו לשים סוף למצוקה.
 • אנו משתדלים להציע מחירים נוחים לכל כיס, כך שכל אחד יצליח לשים סוף לבעיית היונים. אנו מתאימים את הפתרונות השונים בהתאם לתקציב שעומד לרשותו של כל לקוח. אצלנו תקבלו הצעות מחיר שלא תצליחו להשיג באף חברה אחרת. אנו נעשה הכל כדי שהלקוחות יוכלו להיות מרוצים.
 • צוות ג'י הרחקת יונים נמצא במקום הראשון בביקורות בקרב לקוחותיו. המשמעות היא שיש לחברה עשרות רבות של לקוחות מרוצים שקיבלו מאיתנו שירות. לא תמצאו את עצמכם יוצאים לא מרוצים, ותוכלו לקבל את השירות שהכי מתאים לכם – בדיוק כמו שכפפה מותאמת ליד.
 • אנו זמינים כל העת על מנת לספק פתרונות הרחקת יונים עבור לקוחותינו. אנו מציעים פתרונות של דוקרנים נגד יונים, רשתות ועוד מגוון רחב של פתרונות. תוכלו לפנות אלינו בכל זמן על מנת לשים סוף לבלגן וללכלוך שהיונים מביאות ביחד איתן.

למה להעדיף דוקרנים להרחקת יונים?

אחת מהשיטות הפופולאריות ביותר להרחקה של יונים היא שימוש בדוקרנים. בשוק ניתן למצוא עוד לא מעט שיטות אחרות, חלק מהשיטות אפילו יהיו מתקדמות יותר.

אך עדיין בראייה לאחור, יש כאלה שמעדיפים להשתמש באפשרות של דוקרנים להרחקת יונים. מה גורם לאותם אנשים להעדיף להשתמש בדוקרנים, ולא להשתמש באף שיטה אחרת? זוהי כנראה שאלה שאתם תרצו לקבל עליה תשובה שתסייע גם לכם לעשות בחירה נכונה.

אנו החלטנו להרים את הכפפה, ולסקור בפניכם את כל הסיבות להעדיף דוקרנים. כך שאם אתם סובלים מיונים שמקננות במרפסת או במסתור כביסה, תוכלו לבחור את השיטה היעילה להרחקתן. מבחינתכם בשורה התחתונה, כל עוד היונים לא יחזרו לקנן לכם בתוך הבית זה יהיה ניצחון משמעותי. כעת כל מה שנותר לכם בכדי להשיג את הניצחון, זה רק לבחור את השיטה הנכונה בשביל הרחקת יונים אפקטיבית.

דוקרנים להרחקת יונים

כל אחד יכול להתקין דוקרני יונים

אחת מהסיבות השכיחות ביותר שבגינה לא מעט אנשים מעדיפים דוקרנים להרחקת יונים היא הפשטות שלהם. לא מדובר על כלי מורכב שרק אנשי מקצוע יוכלו להשתמש בו. מדובר על אלמנט פשוט שגם אנשים ללא כל ניסיון קודם יוכלו להתקין אותו בעצמם.

מדובר על דוקרנים פשוטים יחסית שכל מה שנדרש מכם לעשות זה למקם אותם במקום הנכון. מיד אחרי שתניחו את הדוקרנים במקום שאליו היונים אמורות להגיע, עשיתם את שלכם וכעת נותר רק להמתין. בתוך זמן קצר תוכלו לראות איך היונים נעלמות, וכל הבלגן שהן עשו ייעלם גם הוא.

דוקרנים להרחקת יונים לא בולטים לעין

לא מעט אנשים יגידו לכם כי החיסרון הבולט של דוקרני יונים הוא שהם עשויים פשוט להיראות לא טוב בעין. אך למען האמת בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט סוגים של דוקרנים, שקשה מאוד להבחין בהם מרחוק. לפיכך, רק מי שיהיה ממש קרוב לדוקרנים עצמם יוכל לראות כי הם קיימים.

לכן הטענה כי הדוקרנים פוגעים בנראות של הגינה או של המרפסת היא לא נכונה. כמעט כל מי שהציב את הדוקרנים אצלו בבית, יכול לספר כי הנראות איננה נפגעה. זה כמובן עדיף בהשוואה לכל הבלגן שהיונים עושות כאשר הן נמצאות.

פתרון שמתאים גם לאנשים עם תקציב מוגבל

יש לכם תקציב מוגבל? זה לא אומר שאתם צריכים לחיות עם יונים שמקננות לכם מעל לראש. זה אומר שתצטרכו להיות יצירתיים בכדי למצוא פתרונות במחירים לכל כיס. אנו יכולים לספר לכם כי יש פתרונות בעלות יחסית נמוכה, עלות שתוכלו לעמוד בה מבלי לקרוע את עצמכם.

דוקרנים להרחקה של יונים יכולים להיות זולים, כך שתוכלו לבחור בהם כפתרון הנבחר. כמובן שתצטרכו לבחור סוג דוקרנים שהוא פחות איכותי בגלל התקציב המוגבל, אך עדיין היעילות של הדוקרנים תהיה מאוד טובה. כך שלא תצטרכו להשלים עם רוע הגזרה שבה היונים נמצאות לכם בתוך הבית.

השימוש בדוקרנים אינו פוגע ביונה עצמה

במבט ראשון אולי נדמה לכם כי הדוקרנים פוגעים ביונה כאשר היא לא תבחין בהם. אך בפועל קוצים נגד יונים בנויים בצורה כזאת שהם אינם פוגעים ביונה בשום צורה שהיא. הקצוות של הדוקרנים אינם חדים בכדי לפגוע ביונה, אך הם מספיק יעילים בכדי לגרום לה ללכת למקום אחר.

כך שאם נמנעתם מלבחור בשיטה הזאת בגלל שהיא עלולה לפגוע ביונה עצמה, מוטב כי תחשבו על כך פעם נוספת. תוכלו לוודא מראש כי הדוקרנים שאותם אתם קונים יהיו כאלה שלא יפגעו ביונה. כך תוכלו לדעת כי השגתם את המטרה, מבלי שהייתם צריכים לפגוע ביונים.

הדוקרנים יכולים להחזיק מעמד זמן רב

אנו מבינים כי לא מתחשק לכם להחליף את הדוקרנים כל תקופת זמן קצרה. אנו יכולים לספר לכם כי דוקרנים לגירוש יונים יכולים להחזיק מעמד תקופת זמן ארוכה. כל זאת בתנאי שמראש אתם תבחרו במוצר שהוא איכותי, ולא תבחרו בדוקרנים באיכות ירודה.

לא משנה מה מזג האוויר בחוץ, תוכלו לדעת כי הדוקרנים ישמרו על היעילות שלהם. כך שמצד אחד הם ימשיכו להרחיק את היונים, ומצד שני לא תצטרכו להחליף אותם באופן קבוע. לא מעט מהפתרונות האחרים שעומדים לרשותכם יהיו כאלה שתצטרכו להחליף אותם באופן יזום כל תקופת זמן מסוימת.

סוגי דוקרנים

בשוק ניתן למצוא סוגים שונים של דוקרנים וחשוב לבדוק מה הכי נכון ומתאים בשבילכם

דוקרני פלסטיק לבן

שטח כיסוי נמוך, לא גבוהים מספיק ולא מחזיקים מעמד בשמש

דוקרני פלסטיק שקוף

בעיות זהות כמו הפלסטיק הלבן

דוקרני נירוסטה

עמידות מירבית בשמש לאורך שנים , שטח כיסוי גבוה , יעילות מקסימלית.

עכשיו שאתם יודעים קצת יותר על דוקרנים להרחקת יונים כל מה שצריך זה לבחור את הדוקרנים שמתאימים לצרכים שלכם.

דוקרנים נגד יונים
דוקרנים נגד יונים

מהם היתרונות הבולטים של דוקרנים נגד יונים?

קיימות טכניקות שונות להרחקת יונים, והמומחים של צוות ג'י הרחקת יונים מכירים את כולן. אך אחת מהטכניקות המועדפות ביותר להרחקת יונים היא על ידי דוקרנים.

דוקרנים נגד יונים הפכו להיות ליעילים מאוד להבאת התוצאה הרצויה שהיא סילוק יונים לצמיתות. אך כמובן שיש עוד כל מיני יתרונות שונים שאתם מוכרחים להכיר אותם. מוטב כי תכירו את היתרונות השונים של כל טכניקה עוד לפני שתבחרו אותה. כי אתם אלה שצריכים לתת את האישור הסופי לטכניקה כזאת או אחרת. אף אחד לא יכול לכפות עליכם להשתמש בטכניקה מסוימת להרחקה של יונים.

שיטה ירוקה להרחקה של יונים

אף אחד לא רוצה לפגוע ביונים, אפילו אם היונים יכולות לעשות לא מעט בלגן. לכן חשוב מאוד לבחור בשיטה ירוקה, כזאת שלא אמורה לפגוע ביונים עצמן. דוקרנים נגד יונים אומנם נשמעים מעט מאיימים, אך בפועל אין בהם סכנה אמיתית. הדוקרנים לא פוגעים ביונה, הם רק מונעים ממנה לקנן בתוך הבית או העסק שלכם. המשמעות היא שתוכלו להרחיק את היונים מהבית או מהעסק שלכם, מבלי שהן ייפגעו. זוהי אחת מהסיבות שבגינה השיטה הזאת הפכה להיות כל כך פופולרית.

עלות נמוכה בהשוואה לטכניקות אחרות

צריך להגיד את האמת, גם כאשר תרצו להרחיק את היונים יהיה לכם תקציב מוגבל. לא תרצו לשלם אלפי שקלים על מנת להרחיק את היונים מהבית או מהעסק. אנו בצוות ג'י הרחקת יונים עושים כל מאמץ על מנת להוזיל את העלויות של כל הטכניקות הקיימות. התקנת דוקרנים נגד יונים היא לא יקרה, והדוקרנים עצמם גם לא אמורים לעלות הרבה. זוהי הסיבה כי כאשר משכללים את העלויות מגלים כי העלות הסופית אינה גבוהה. ניתן להעלים את היונים לצמיתות מבלי לקרוע את הכיס.

מספר סוגי דוקרנים נגד יונים

אין רק אפשרות אחת שעומדת לרשותכם בעת התקנת דוקרנים ליונים. איש המקצוע שתבחרו ביחד אתכם יבחר את האפשרות שהכי מתאימה לכם. תוכלו למצוא דוקרנים מפלסטיק או מנירוסטה, כך שכל אחד ימצא את הבחירה הנכונה עבורו. אנו בצוות ג'י הרחקת יונים ממליצים להתקין דוקרני נירוסטה מכיוון שהם עמידים במיוחד. לכל לקוח מתבצעת התאמה מושלמת על פי הדרישות השונות שלו. זה עוד פרמטר שמייחד את האפשרות הזאת בהשוואה לאפשרויות אחרות. הרי לא בכל יום יוצא לכם להתמודד עם יונים עקשניות.

ניתן להתאים את הדוקרנים לכל מקום

היונים יכולות לקנן כמעט בכל מקום בבית, ולכן עליכם לבחור בפתרון אוניברסלי – כזה שתוכלו להתאים אותו. זוהי עוד אחת מהסיבות השכיחות שבגינה דוקרנים נגד יונים קיבלו ביקוש כל כך גבוה. ניתן להתאים את הדוקרנים לכל מקום שבו רוצים להציב אותם. לא משנה אם מדובר על משטח ישר או עקום, משטח גדול או קטן ניתן לבצע התאמה מושלמת. כל מה שנדרש מכם זה רק לספק את המידות, ובתוך זמן קצר תוכלו לקבל דוקרנים שמתאימים באופן מושלם.

כל הסיבות להתקין דוקרנים עם צוות ג'י הרחקת יונים

 • רוצים לדעת שאתם עושים את הבחירה הנכונה? צוות ג'י הרחקת יונים זה הכתובת עבורכם. החברה נמצאת במקום הראשון בביקורות של לקוחות מרוצים. לקוחות שהיו צריכים מבריח יונים או דוקרנים נגד יונים, ובחרו במומחים של צוות ג'י לבצע את ההתקנה עבורם. הרי איך אפשר שלא לסמוך על לקוח מרוצה שמביע את שביעות רצונו?
 • כל הדוקרנים שהחברה מספקת הם דוקרנים איכותיים במיוחד. כאלה שיעשו את העבודה על הצד הכי טוב שיש, ובו בזמן יחזיקו מעמד שנים ארוכות. המשמעות היא שאתם תוכלו בעזרת המומחים של צוות ג'י להעלים את מצוקת היונים לצמיתות. רק תאפשרו לאנשי המקצוע לספק לכם את כל הפתרונות שאותם החברה מציעה.
 • אומנם אמרנו כי דוקרנים נגד יונים לא דורשים הוצאה משמעותית. אך בו בזמן לכל חברה יש את המחירים שאותם היא לוקחת על השירות הספציפי הזה. צוות ג'י הרחקת יונים עושים כל מאמץ על מנת לספק ללקוחותיהם את המחירים הכי זולים שיש. המחירים הזולים מגיעים ביחד עם שירות ברמה גבוהה, כזה שיאפשר לכם לדעת כי היונים לא יחזרו שוב בעתיד הקרוב.

מהם היתרונות בהתקנת דוקרני יונים?

יונים עשויות להביא איתן לא מעט נזק לבניין, ולכן מוטב לפעול בצורה אפקטיבית כדי להרחיקן. היונים העירוניות הן כאלה שנוטות לפלוש אל תוך מבנים, ולהקים במבנים הללו את הקן שלהן.

במקרה כזה אתם תמצאו את עצמכם מתמודדים עם לכלוך רב, ורעש בלתי נסבל בכל שעות היממה. אל תביאו את עצמכם למצב שבו היונים יהפכו את הבית שלכם לבית שלהן. יש דרך להרחיק את היונים בצורה יעילה, מבלי שתצטרכו לפגוע בהן. אנו מדברים על התקנת דוקרני יונים שאמורים לעשות את העבודה. מדובר על אחת מהשיטות הכי שכיחות להרחקת יונים עירוניות מבתי מגורים.

דוקרני יונים

דוקרני יונים אינם פוגעים ביונה עצמה

ישנה לא מעט חוסר הבנה בכל מה שקשור לנושא של דוקרנים המיועדים בשביל הרחקת יונים. אולי השם של הדוקרן הוא מעט מאיים, אך בפועל הוא לא פוגע ביונה בשום צורה שהיא. הדוקרן בנוי בצורה כזאת שגם אם היונה תשב עליו היא לא תיפגע חלילה. עצם ההימצאות של הדוקרן על אדן החלון או בקצוות המבנה הוא זה שמונע מהיונה להתחיל לקנן. כך שאם נמנעתם מלבחור באפשרות הזאת בגלל הסכנה שלה ליונה, מוטב כי תחשבו על כך פעם נוספת.

התקנת דוקרנים היא התקנה פשוטה

ראשית אנו נדבר על ההתקנה הפשוטה של דוקרני יונים בהשוואה לכל האפשרויות האחרות. ההתקנה חייבת להתבצע על ידי מתקין מוסמך, שידע למקם את הדוקרנים במיקום האידיאלי. אך ההתקנה עצמה אמורה להימשך מספר דקות, שכן לא נדרשת עבודה כל כך מעמיקה.

הדוקרנים רק צריכים להיות ממוקמים במקום הנכון, והם בקרוב מאוד יתחילו לעשות את העבודה. כל שאר האפשרויות הן כאלה המצריכות הכנה מקדימה, ועבודה משמעותית יותר של המתקין המקצועי. כאן אתם מקבלים פתרון יעיל שלא דורש הכנה מקדימה, וזה ישחק לטובתכם לכל אורך הדרך.

דוקרני יונים לא חייבים להיות יקרים

לא רוצים להשקיע סכומי עתק על הרחקת היונים? אנו בהחלט יכולים להבין אתכם, הרי גם ככה השקעתם ככל הנראה לא מעט כסף על ההתמודדות עם הנזק. בעת בחירת דוקרנים להרחקת יונים, תוכלו למצוא מגוון רחב של דוקרנים במחירים שונים.

כך שתוכלו לבחור את הדוקרן במחיר שמתאים לכם, ולא תצטרכו לקבל תכתיבים שונים. אתם אלה שקובעים את התקציב, ומכאן תוכלו לבחור בקלות גם את הדוקרנים המתאימים. כל עוד תבחרו דוקרנים איכותיים, הם יעשו את העבודה על הצד הכי טוב שיש.

ניתן להתקין דוקרנים בכל חלל

זה לא משנה היכן היונים מעדיפות לקנן, אתם תוכלו להתקין דוקרני יונים בדיוק במקום הזה. עוד אחד מהיתרונות של דוקרנים להרחקת יונים הוא שניתן להתקין אותם היכן שאתם צריכים. בין אם היונים מקננות על אדן החלון או בקצוות המבנה, תוכלו בעזרתו של איש מקצוע לבצע התקנה מקצועית. כל זאת בשונה מאמצעי הרחקה אחרים שאולי יהיה קשה להתקין אותם באזורים שונים כי נדרשת תשתית מתאימה. כאן תוכלו לבצע התקנה מקצועית, ולא פחות חשוב התקנה שתסייע לכם להרחיק את היונים לצמיתות.

ניתן להסיר את הדוקרנים בכל עת

הגעתם למסקנה כי אינכם רוצים להשאיר את הדוקרנים? החדשות הטובות הן שתוכלו בקלות להסיר אותם. לא נדרשת הכנה מוקדמת ולא נדרש ידע מקדים, תוכלו להסיר את הדוקרנים בעצמכם. דוקרני יונים אינם מקובעים למקום, ולכן תוכלו להסיר אותם מכל סיבה שהיא.

בין אם כי אתם רוצים לבצע ניקוי יסודי או סתם כי אתם רוצים לנסות להסתדר ללא הדוקרנים. כך שאין לכם שום מגבלה מהבחינה הזאת, ותוכלו לעשות מה שנראה לכם לנכון. העיקר שהיונים לא יחזרו שוב לקנן לכם על אדן החלון או אולי דווקא במסתור כביסה.

דוקרני יונים מחזיקים מעמד זמן רב

כל עוד תבחרו את הדוקרנים הנכונים, הם יכולים להחזיק מעמד זמן רב. המשמעות היא שלא תצטרכו לרכוש דוקרנים כל תקופת זמן, ולא תצטרכו לבצע שינויים שיוסיפו לכם כאב ראש. כל מה שנדרש מכם זה רק להתקין את הדוקרנים בפעם הראשונה על ידי מתקין מנוסה – ומכאן יש לכם שקט בנוסף אנחנו ממליצים לבקש מהמתקין דוקרני נירוסטה מקצועיים על מנת יחזיקו לשנים קדימה ולא להחליף כל כמה חודשים כך תוכלו לדעת כי היונים לא יכולות להמשיך לקנן, ואתם עשיתם מה שנדרש כדי להרחיקן. השקט שתקבלו כתוצאה מהצבת הדוקרנים הוא שקט שאין לו תחליף.

דוקרנים להרחקת יונים: האם הם עושים את העבודה?

כל מבנה חשוף למטרד היונים, ולכן חובה להיערך לכך בהתאם. היונים שנראות על פניו כחיה חביבה במיוחד, מתבררות עד מהרה בתור מטרד אמיתי.

הן מביאות איתן לכלוך רב, רעש בלתי נסבל ומחלות רבות. לפיכך, אף אחד לא יכול לעמוד מנגד ולאפשר ליונים לשבש את כל שגרת החיים. אז מה עושים? פשוט בוחרים בפתרונות שונים המיועדים לסייע עם כל הנושא של הרחקת יונים. אם תבחרו את הפתרון הנכון, תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו היונים לא יופיעו עוד. אך האם דוקרנים להרחקת יונים, אכן עושים את העבודה הרצויה ומביאים את התוצאות הנדרשות?

דוקרנים להרחקת יונים

דוקרנים עושים את העבודה

אנו נתחיל קודם כל לדבר על השורה התחתונה של כל המאמר הזה. אין טעם שנספק לכם את התשובה הסופית רק בסוף המאמר. דוקרנים להרחקת יונים עושים עבודה מעולה, לרוב אפילו מעבר למה שציפיתם. כל מי שמתקין דוקרן איכותי נגד יונים יודע כי מטרד היונים לא אמור להיות רלוונטי עוד. זוהי הסיבה שבגללה בחלק לא קטן מהמבנים בישראל ניתן למצוא דוקרנים שונים ומגוונים. דוקרנים שהותקנו על מנת לעשות את העבודה, ולשים סוף לכל בעיית היונים. אף אחד לא צריך להשלים עם מצב שבו היונים מקננות לו בתוך הבית או בתוך העסק. פעולה אחת פשוטה יכולה לפתור את כל הבעיות.

דוקרנים להרחקת יונים באיכות גבוהה

על מנת שתוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים של הדוקרנים יהיה עליכם לרכוש דוקרנים איכותיים. דוקרן לא איכותי יביא לכך שתמצאו את עצמכם ממשיכים להתמודד עם מטרד היונים. כך שאין מקום לקיצורי דרך, כי כל קיצור דרך עלול לחזור כמו בומרנג. המטרה הראשית היא זאת שאמורה להניע אתכם לכל אורך הדרך. המטרה היא שתוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו היונים כבר לא מטרידות אתכם. גם אם הדוקרנים האיכותיים עולים קצת יותר, זה עדיין יהיה שווה את ההשקעה הכספית. תזכרו כי רכישה של דוקרנים ליונים היא לא רכישה רק לזמן הנוכחי. היא רכישה שאמורה להיות רלוונטית לאורך שנים רבות.

התקנה נכונה הכרחית להצלחה

מיד אחרי שרוכשים דוקרנים להרחקת יונים צריך להתקין אותם בצורה נכונה. ההתקנה היא זאת שיכולה לעשות את ההבדל מבחינת האפקטיביות של הדוקרן בזמן אמת. שמענו לא מעט סיפורים על אנשי מקצוע שביצעו עבודה לא מקצועית, ובסוף היונים חזרו לקנן. כך שישנה חובה לבחור אנשי מקצוע מיומנים, כאלה שיודעים לבצע את המשימה כמו שצריך. אל תנסו להתקין את הדוקרנים בעצמכם, כי בסוף תמצאו את עצמכם חוזרים בדיוק אל אותה הנקודה. אל אותה הנקודה שאתם נמצאים בה כרגע.

דוקרנים להרחקת יונים – למה דווקא צוות ג'י?

צוות ג'י הרחקת יונים ישמח להתגייס לטובת המשימה על מנת להביא אתכם למצב חדש. למצב שבו היונים כבר לא מקננות לכם בתוך הבית או בתוך העסק באופן קבוע. אך שאלתם את עצמכם מדוע אתם צריכים להעדיף את צוות ג'י על פני חברות אחרות המספקות שירותי הרחקת יונים באופן מקצועי?

 • אנשי המקצוע של צוות ג'י מגיעים עם ניסיון עשיר בכל מה שקשור להרחקת יונים. מאחורי הצוות רזומה עשיר מאוד של עבודות שונות בתחום. את הניסיון שאותו צברו אנשי הצוות הם יביאו לידיי ביטוי בעת העבודה אצלכם בבית או בעסק. הם יבצעו את כל הפעולות בדיוק כמו שצריך על מנת שמטרד היונים לא יחזור על עצמו שוב בעתיד הקרוב.
 • הזמינות של צוות ג'י הרחקת יונים היא זמינות מיידית. אחרי שיחת טלפון אחת קצרה, אנשי המקצוע כבר יהיו בדרך אליכם לבית או לעסק. המשמעות היא שבתוך זמן קצר יהיה אפשר לבצע התקנה של דוקרנים להרחקת יונים. כעבור מספר שעות כבר תמצאו את עצמכם במצב שבו היונים כבר לא יטרידו אתכם עוד.
 • מגוון רחב של שיטות ופתרונות המיועדים להרחקת יונים. אנשי המקצוע של צוות ג'י לא משתמשים אך ורק בדוקרנים להרחיק את היונים. הם משתמשים בכל מיני כלים ופתרונות שונים כדי לבצע התאמה אידיאלית למצב שבו אתם נמצאים. ברגע שיש התאמה בין הפתרונות לבין המקום שבו היונים מקננות ההצלחה היא בהישג יד. לא תמצאו את עצמכם חוזרים לאותה נקודה שוב, באחריות!

דוקרנים נגד יונים – הבחירה המנצחת להרחקת יונים

נדמה לכם כי לעולם לא תוכלו להתמודד בצורה יעילה עם היונים שמקננות לכם בתוך הבית? היונה היא חיה מאוד עקשנית, כזאת שיהיה מאוד קשה להכניע אותה.

מהסיבה הזאת יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי אי אפשר להרחיק יונים מקננות. אך המחשבה הזאת היא מחשבה שגויה, כזאת שלא באמת תקדם אתכם אל עבר השגת המטרה. צוות ג'י הרחקת יונים מתמחה ביישום פעולות הרחקה שונות שמביאות איתן תוצאות מעולות.

דוקרנים נגד יונים

הדוקרנים אינם בולטים לעין

אחת מהמחשבות הראשונות על דוקרנים נגד יונים היא שמדובר על פתרון לא אסתטי. הרי כל מי שיסתכל על הדירה או העסק יראה מיד את הדוקרנים שנמצאים בו. זה טוב שאתם קוראים את המאמר הבא, כי סוף כל סוף תוכלו לדעת את האמת. האמת היא שקשה מאוד להבחין באותם דוקרנים נגד יונים, וניתן יהיה להבחין בהם רק מקרוב. המשמעות היא שאנשים שעוברים ליד הדירה או העסק לא באמת יראו את הדוקרנים. כיום קיימות כל מיני טכניקות שונות המאפשרות להרחיק את היונים מבלי לפגוע בנראות החיצונית. זה מה שהופך את הפעולה הזאת להיות הפעולה העדיפה עבור רבים.

פתרון הומני למטרד היונים

כאשר תראו בפעם הראשונה דוקרנים נגד יונים, זה נראה פתרון לא הומני. אך במקרה הזה ההפך הוא הנכון, מדובר על אחד מהפתרונות הכי הומניים שקיימים. כל חברה המספקת שירותי הרחקת יונים בוחרת בפתרון הזה כי הוא לא פוגע ביונה. אף חברה שמספקת שירותי הרחקה ליונים לא תרצה לפגוע ביונה. המטרה היא להרחיק את היונה מהבית או מהעסק שלכם, ולאפשר לה לקנן במקום אחר. הדוקרנים לא פוגעים ביונה, הם רק הופכים את המשטח להיות משטח לא יציב. היונה תרצה לקנן במקום שבו היא תרגיש יציבות, ולכן הדוקרנים מערערים את הנושא הזה. בסיטואציה כזאת במקום להתייבש על הדוקרנים, היונה תחפש אחר משטח אחר. תהיו בטוחים כי כעבור זמן קצר היא תמצא מקום אידיאלי אחר.

דוקרנים נגד יונים מגיעים עם תוצאות מוכחות

כל מיני חברות שונות מציעות לכם כל מיני פתרון שאין להם קבלות. פתרונות שאולי על פניו נשמעים כמו פתרונות מעולים, אך יש לגביהם לא מעט סימני שאלה. עם מטרד היונים אין מקום למשחקים, ואין מקום לעשות בחירות לא טובות. מוטב כי מראש תלכו על הבחירה שתבטיח לכם שקט לאורך זמן. דוקרנים ליונים מוכיחים את עצמם כבר עשרות שנים בתור הפתרון המושלם. בכל מקום שבו הם מותקנים, ניתן לראות מיד כי מטרד היונים פשוט נעלם. גם אתם תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו היונים כבר לא יטרידו אתכם עוד. הזמינו בהקדם את צוות ג'י הרחקת יונים שיסייע לכם לפתור את המצב.

מבחר ענק של סוגי דוקרנים

אין רק סוג אחד של דוקרנים נגד יונים, קיים מבחר עשיר של אפשרויות. זה אומר שכל אחד יכול לבחור את הדוקרנים שיהיו הכי נכונים עבורו. בין אם מדובר מבחינת עמידות או מבחינת תג המחיר המגיע איתם. לכל אחת מהאפשרויות יש יכולת עמידות שונה ויש מחיר שונה. אתם מהצד שלכם תעשו את הבחירות שיגרמו לכם להרגיש הכי בטוח. אם יש לכם ספקות או סימני שאלה, צוות ג'י ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין. כאשר השאיפה היא שתמצאו את עצמכם במצב שבו היונים כבר לא יטרידו אתכם כמו בעבר.

ניתן להתקין דוקרנים נגד יונים בכל מקום

קיימים פתרונות שונים אשר אמורים לסייע לכם להתמודד עם מצוקת היונים. יש כאלה שלא יכולים לנוח על זרי הדפנה כאשר הם מתמודדים עם יונים שמקננות להם בתוך הבית. היתרון הבולט של הדוקרנים הוא שהם ניתנים להתקנה בכל מקום. לא משנה אם אתם גרים בבניין או בדירת גן, ניתן יהיה לבצע התקנה אפקטיבית. כל מה שנדרש מכם לעשות זה לבחור את אנשי המקצוע הנכונים. אלה שמגיעים עם הניסיון הדרוש בהתקנה של דוקרנים. התקנה מקצועית במקום הנכון תביא אתכם למצב שבו הדאגות יישארו הרחק מאחוריכם בכל מה שקשור ליונים.

דוקרנים נגד יונים – פתרון שעושה את העבודה

מרגישים חסרי אונים אל מול היונים שמקננות לכם בתוך הבית? התחושה הזאת היא תחושה מוכרת, אך אין סיבה שתרימו ידיים לנוכח המצב.

גם אם נדמה לכם כי לא תוכלו להיפטר מהיונים, שווה לכם לדעת כי ניסיתם הכל. אחת מהאפשרויות היעילות ביותר להתמודדות עם יונים עקשניות היא הצבת דוקרנים. דוקרנים נגד יונים תוכננו בצורה כזאת שהן מונעות מהן להרגיש בנוח באותו מקום. המשמעות היא שהיונה תתחיל לחפש אחר מקום אחר שבו היא תוכל לקנן. המשמעות היא שאתם מבחינתכם תרוויחו את השקט שחיכיתם לו זמן רב. אז מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים באפשרות הספציפית הזאת?

פתרון אפקטיבי מהרגע הראשון

אין סיבה שתאמינו לכל מיני הבטחות שנזרקות לחלל האוויר. מה שאמור לעניין אתכם זה שתוכלו לראות תוצאות על המקום מבלי לחכות זמן רב. דוקרנים נגד יונים הם ללא ספק הפתרון הכי טוב שנמצא בסל האפשרויות שלכם. הסיבה היא שכבר לאחר ההתקנה תתחילו לראות איך היונים פשוט נעלמות. הרחקת יונים לא צריכה לקחת זמן רב, ואתם לא צריכים להמתין לתוצאות כאלה ואחרות. יש לכם את האפשרות לדעת כי היונים כבר לא יטרידו אתכם יותר בתקופה הקרובה. כמובן שאם היונים חוזרות, תמיד תוכלו לבצע התקנה נוספת של דוקרנים ששוב יעשו את העבודה הקשה.

דוקרנים נגד יונים

תחסכו לעצמכם הוצאות מיותרות

עד כה קיבלתם הצעות מחיר מופרזות על הרחקת יונים? לכל איש מקצוע יש את האפשרות לקבוע את תג המחיר שאותו הוא בוחר. אך אין סיבה שתמצאו את עצמכם מוציאים כסף רב על פתרונות שונים שאמורים להרחיק את היונים. אז מה אנו מציעים לכם לעשות? ראשית לא להשאיר את היונים לקנן לכם בתוך הבית. הנזק שהיונה עלולה להביא איתה יהיה לא פחות גדול וההוצאה הכספית תהיה בהתאם. ההצעה הכי טובה היא ללכת על האפשרות של דוקרנים נגד יונים שיאפשרו לכם למנוע בלגן מיותר. ההוצאה הכספית תהיה יחסית זולה, בהשוואה לכל הצעת מחיר אחרת שאותה קיבלתם. אך בו בזמן את התוצאות אתם תוכלו לראות כבר מהרגע הראשון. פתאום תוכלו לראות איך היונים הטורדניות כבר לא מהוות מטרד.

דוקרנים נגד יונים רלוונטיים בכל סיטואציה

סיפרו לכם כי הפתרונות השונים לא רלוונטיים בכל סיטואציה? תמחקו את כל מה שסיפרו לכם עד כה. לא סתם דוקרנים להרחקת יונים הפכו להיות לפתרון כל כך שכיח. את הדוקרנים עצמם אפשר להניח בכל מקום, והם יעשו את העבודה על הצד הכי טוב שיש. זה לא משנה אם היונים מקננות לכם במרפסת, במסתור כביסה או מעל הארונות. איש מקצוע מיומן אשר מכיר את העבודה יתקין את הדוקרנים כך שהם יעשו את העבודה. כל מה שאתם תצטרכו לעשות זה רק לחכות ולראות את התוצאות המושגות. לא מן הנמנע כי תשאלו את עצמכם – איך לא השתמשתם באפשרות הזאת עד כה?

התקנה מקצועית עושה את ההבדל

כל אחד יכול לרכוש דוקרנים נגד יונים באופן עצמאי, ולנסות לבצע את ההתקנה לבד. אך לא חבל שתמצאו את עצמכם חוזרים שוב אל אותה הנקודה שבה אתם נמצאים היום? כאשר היונים ימשיכו להטריד אתכם, והפתרון שבחרתם יראה כפתרון שלא יעשה את העבודה. התקנה מקצועית של הדוקרנים במקום הנכון היא זאת שתעשה את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון. אתם מבחינתכם תרצו לדעת כי היונים כבר לא ימשיכו להטריד אתכם. בהתחלה זה אולי יראה לכם נחמד, אך עם הזמן תגלו כי זה לא אידיאלי בכלל. לכן כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין את המומחים של צוות ג'י הרחקת יונים.

דוקרנים נגד יונים

דוקרנים נגד יונים לא פוגעים ביונה

אחת מהסטיגמות הכי נפוצות היא שהדוקרנים עצמם פוגעים ביונה. חשוב להבהיר כי כל עוד תבחרו את הדוקרנים הנכונים, הם לא יסבו נזק ליונה. הדוקרנים מיוצרים בצורה כזאת שהם לא יכולים לפצוע אותה או חלילה להרוג אותה. לכן אם אתם רוצים להיות בראש שקט כל מה שנדרש מכם לעשות זה לפנות למומחים בתחום. צוות ג'י הרחקת יונים ערוך ומוכן על מנת לאפשר לכם להחזיר את הגלגל לאחור. תוכלו לחזור ליום שבו היונים לא הטרידו אתכם בצורה כל כך שכיחה.

גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים
גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים

שמי גילאור, הבעלים של צוות ג'י הרחקת יונים.
התחלתי לפני כ-15 שנים בתור חברה להרחקת יונים ושמתי לעצמי מטרה שמאה אחוז מהלקוחות שלי יצאו מרוצים מכיוון שהייתה בעיית תדמית קשה לענף בזמנו.
בנוסף לשירותי הרחקת יונים, בחברת ''צוות ג'י'' מבצעים שירותי הדברה מקצועית כנגד מזיקים: תיקנים, נמלים, פשפש המיטה, הדברת מזיקי רכוש וחרקי מזון ולכידת מכרסמים. בחברה משתמשים בחומרי הדברה אשר אינם מזיקים לסביבה ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

צוות ג'י בפייסבוק | צוות ג'י ביוטיוב | צוות ג'י בגוגל

מייל אישי: [email protected] | טלפון של המשרד: 077-805-4821

דוקרנים נגד יונים
מידע נוסף שיכול לעניין אותך:
שתפו עם חברים:
פייסבוק
טלגרם
וואטסאפ
דוא"ל
למעבר לחלק מסוים בעמוד זה