התקנת רשת נגד יונים לבניין

צמד המילים: זוג-יונים, יפה רק כשהוא מגיע כדימוי מטאפורי לזוגיות מונוגמית הרמונית, הרבה פחות נחמד לפגוש אותן פיזית, במסתור הכביסה שלנו, על אדן החלון או על גג הרעפים. הימצאות של יונים באזור המגורים שלנו עלולה לגרום למטרד תברואתי חמור, איך מתגברים על המפגע הזה? אולי באמצעות רשת יונים? אנחנו בצוות ג'י, נכונים להביא לכם פתרון פלאים שיגרום ליונים שלכם לקחת את הכנפיים וללכת.

כיצד התקנת רשת נגד יונים לבניין תסייע בהרחקה לצמיתות של היונים ממסתורי הכביסה ומשאר המסתורים במבנה? כמה עולה להתקין רשת להרחקת יונים? איזה רשת מתאימה להרחקת היונים מבניין המגורים שלכם?

בשם השלום וההומניות – מדוע יש להרחיק את היונים?

העיניים העגולות והתמימות של היונים אינן מספרות על כמות הנזקים אותם הן עשויות לייצר כשהן מתרבות אצלנו בבניין.

נזקי מחלות יונים

טפילים שונים חוברים אל היונה ועלולים לסכן את האדם, בייחוד ילדים עד גיל 3 ומבוגרים בני 60 ומעלה. יתושים עלולים לגרום לדלקת קרום המוח, טפיל האקרית האדומה וזבובי היונה עלולים לגרום להתפרצות תגובות אלרגיות קשות וכיני היונים עלולים לגרום לגירוד עז ופריחה.

מחלת העיניים של היונה המכונה דררת עלולה להדביק את האדם בדלקת ריאות, וכן חיידק הסלמונלה המצוי בצואת היונה עלול לגרום לאדם למחלת הפאראטיפוס, עם סימפטומים קשים של שלשולים והתייבשות.

מטרדי יונים

בנוסף לסכנות הבריאותיות שיש בקיומן של היונים בסביבתנו, היונים גם גורמות להפרעה באיכות החיים שלנו בצורת לכלוך רב הנובע מלשלשת היונים ועלול להצטבר לכמויות ענק ואף לסתום פתחי ניקוז ולגרום להצפות. בנוסף, היונים ההומות גורמות להיווצרות רעש רב, שלא לדבר על הריח הלא נעים שהן מפיצות.

בשל כל "תשבחות" היונים שמנינו לעיל, מתקשרים אלינו, צוות ג'י, אנשים מתוסכלים שמחפשים פתרון מיידי שיגרום ליונים להסתלק ולמצוא להן פרויקט דיור עם שכנים סובלניים יותר.

איפה נוטות היונים להתמקם?

במקור, מקום מושבן של היונים הינו בטבע, במקומות גבוהים ונסתרים כמו מצוקים, מערות ואזורים הרריים. בשנים האחרונות מצאו היונים פתרון מגורים חדש, הידד! ניתן לגור באזורים עירוניים מבלי לחשוש מעופות דורסים, ועם אספקה של שפע מזון. מי ששמח פחות – זה אנחנו.

היונים מוצאות מסתור באזורים מוצלים כמו: בגגות, בפתחי גגות רעפים, במחסנים, במסתורי כביסה, בחניונים מקורים ועוד.

כאשר היונה המונוגמית מטילה זוג ביצים, היון והיונה דוגרים על הביצים משך כמה שבועות עד להתבקעותן, לאחר 5 שבועות מיום היוולדן יכולות היונים לעוף.

שאלת מיליון הדולר – איך ניתן להרחיק יונים?

הרחקת יונים מתבצעת כיום במספר שיטות, לידיעתכם, הדברת יונים וגרימה למותן גורמת רק להתרבותן, מלבד חוסר ההומניות שיש בכך. גם שימוש במתקני צלילים כמו רעש תותחים להפחדת היונים, מצחיק את היונים יותר מאשר מאיים עליהן, והן גם למדו להתמודד עם החרדה כתוצאה מהתקנת דחלילי ינשופים.

השיטות שהוכחו כיעילות הן: רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

רשת יונים – מה זה ואיך פתרון זה פועל?

רשת יונים הינה הפתרון הפופולרי ביותר כיום להרחקת יונים. בהתקנת רשת, נוצר מחסום פיזי ליונים אותו הן לא יכולות לעבור, מה שמרחיק אותן מהאזור ומאלץ אותן למצוא מקום מגורים חדש. הרשת מרחיקה את היונים לצמיתות ממקומות הקינון שלהן: כוכים בין בנינים, כניסה למרפסת וכן עצים גבוהים, שבהתקנת רשת נגד ציפורים ניתן להרחיק מהם גם עורבים.

את ביצוע סגירת החללים השונים בבניין באמצעות רשת יש לעשות רק לאחר מציאת כל קיני היונים והרחקת היונים מהמקום. חשוב להשתמש ברשת איכותית ולהיעזר בשירותיו של מתקין מקצועי, שאם לא כן, עלולה הרשת להיקרע, או שעשויים להיווצר בה פתחים, שיקראו ליונים לחזור למקום ולחגוג טקס חנוכת הבית מחודש.

חשוב לבצע מספר פעולות נוספות לאחר התקנת הרשת:

  • חיטוי האזור.
  • הדברה נגד כינים.
  • ריסוס נגד חרקים ומזיקים שהיונים נושאות עמן.
  • ניקוי לשלשת היונים מאזורי הקינון.
  • ניקוי פתחי ניקוז שנסתמו עקב לשלשת יונים ולכלוכי יונים אחרים.

רשת יונים – הסוגים השונים

רשת יונים עשוית פוליאתילן

רשת למניעת יונים היא רשת היונים הסטנדרטית. היא עשויה חוטי פוליאתילן חזקים מה שהופך אותה לעמידה ביותר, גם בתנאי חוץ גשומים, סוערים במיוחד או שטופי שמש. הגוון של רשת יונים פוליאתילן הינו לבן או בז'. ניתן למקמה במקומות מוצלים ובמקומות חשופים לשמש כפי דרישתכם. ניתן להזמין את הרשת בכל גודל להתאמה אישית למבנה שלכם.

יש לדעת שרשת זו אינה חסינת אש.

רשת יונים שקופה

רשת להרחקת יונים שקופה היא בעלת מראה אסתטי ביותר, אולם מתאימה לשימוש רק במקומות מוצלים כיוון שהיא רגישה לקרינת UV, ועלולה להתבלות במהירות בחשיפה לאור שמש. צפיפות החורים שלה הינה גבוהה, לרוב כ-5X5 ס"מ.

רשת יונים ג'ימבורי

רשת זו עשויה מחוטי פוליאתילן, היא מבוססת חומר המגן מפני השמש, לרוב תגיע בצבע ירוק, בעובי של 2.5-4 מ"מ.

רשת יונים מגולוונת

רשת זו נועדה כדי לגדר אזורים קטנים שאינם מתאימים לשימוש ברשתות הגדולות. רשת יונים זו נמכרת בחבילות ומחירה לפי כמות מטרים.

התקנת רשת נגד יונים לבניין
התקנת רשת נגד יונים לבניין

רשת יונים – האם ניתן להתקינה באופן עצמאי?

לרוב, מקום קינון היונים בוא בגבהים מה שדורש ציוד לעבודה בגובה כמו מנוף סל אדם וציוד סנפלינג, עבודה בגובה עלולה להוות סכנה לאנשים שלא עברו הכשרה וניסיון לעבודה בתחום. חשוב להזמין אנשי צוות מיומנים שיבצעו את העבודה במיומנות ובאחריות.

אנחנו צוות ג'י, כאן כדי לתת לכם את השירות המקצועי והמשתלם ביותר. אנו גאים להיות מספר 1 בביקורות גוגל, בכמות ובאיכות, ושמחים לעזור לכל אחד להיפטר מהמטרד בעל הכנפיים. את ציוד הרחקת היונים אנו מייבאים מעצמנו, מה שגורם לכם ליהנות ממחיר נמוך יותר, עקב אי קיומם של פערי התיווך. אנו גם משווקים ציוד הרחקת יונים ורשתות יונים למבריחי יונים רבים בארץ.

איזה רשת מתאימה להרחקת היונים מבניין המגורים שלכם? צוות ג'י הדברות מתמחה בשירות הרחקת יונים בשיטות הומניות ומציע התקנת רשתות נגד יונים במחירים אטרקטיביים, בפריסה ארצית רחבה והכי חשוב באחריות לשנים!

מדוע חשוב להרחיק את היונים מהבניין?

באזורים העירוניים ניתן לראות להקות עצומות של יונים, היונים מחפשות מקומות מסתור במרחב העירוני ובדרך כלל הן יבחרו להתיישב ולקנן במקומות מסתור מוגנים בבנייני המגורים ובבתים פרטיים.

היונים מסמלות את השלום והן גם חביבות למראה, יחד עם זאת היונים מפיצות מחלות מסוכנות לאדם ולחיות המחמד, הן נושאות על גופן טפילים וזיהומים העלולים לסכן את בריאותכם, הן מייצרות לשלשת בכמות עצומה ועושות רעש רב.

הלשלשת החומצית מהווה מפגע תברואתי בפני עצמו, הלשלשת גורמת למראה מוזנח, לריח לא נעים ולפגיעה בתשתיות הבניין ,במכוניות וברכוש, ללא התקנת רשת נגד יונים לבניין הכביסה צפויה להתלכלך ולהזדהם במהירות.

מהם היתרונות של התקנת רשת נגד יונים לבניין מגורים או משרדים?

התקנת רשת נגד יונים לבניין נחשבת לאחת מהשיטות היעילות ביותר להרחקת היונים לצמיתות מהמבנה, בין אם זה בניין מגורים ובין אם זה בניין משרדים, מבנה מסחרי או מבנה תעשייתי.​

רשת נגד יונים מבטיחה את היתרונות הבאים:

פתרון הומני להרחקת היונים

רשת יונים לבניין היא שיטה הומנית להרחקת היונים ושאר הציפורים, זהו פתרון ידידותי ליונים שגורם להן לחפש מקומות אחרים לקינון, אך חשוב לבחור רשת שאינה גורמת ליונים להילכד בה ולסבול.

פתרון מקצועי לטווח ארוך

רשת להרחקת היונים מהבניין מהווה פתרון איכותי ויעיל לטווח הארוך, זו שיטת אפקטיבית להרחקת היונים מהבניין לצמיתות, אך מומלץ לבחור רשת עמידה שאינה סובלת מבלאי מהיר ומנזקי מזג האוויר.

מחיר משתלם

העלות של רשת להרחקת יונים אינה גבוהה. המחיר המומלץ של רשת יונים מחיר למטר מתחיל ב-60 ₪ ועד כ-120 ₪ למ"ר.

סוגי רשתות נגד יונים

התקנה מקצועית ואיכותית של רשת יונים כדאי להזמין רק מחברה מקצועית כמו צוות ג'י הדברות, החברה מתקינה רשתות עמידות ואיכותיות ומעניקה אחריות ארוכה בכל עבודה.

יש בשוק מספר רשתות ייעודיות להרחקת יונים, ביניהן רשת פלסטיק שמחירה זול למדי אך היא פחות עמידה בפני קרינת UV ופגעי מזג האוויר. רשת ניילון שקופה נחשבת לעמידה ולבטוחה יותר. ברוב המקרים מתקינים רשת מחוטים המצופים בפוליאתילן, הרשת עמידה בפני קרינת UV ואינה סופחת מים.

אם אתם מחפשים רשת יונים מומלצת כדאי להתייעץ עם מרחיק יונים מנוסה, ועדיף לבחור ברשת פוליאתילן ולא ברשת פלסטיק בגלל נושא העמידות.

התקנת רשת להרחקת היונים מהבניין

כדי להתקין רשת נגד יונים לבניין מגורים או משרדים נציג מטעם צוות ג'י הדברות מגיע למבנה כדי לתכנן את העבודה, לבדוק אפשרויות גישה ולהחליט על שיטת ההתקנה הבטוחה והיעילה ביותר.

צוות המתקינים המנוסה קודח חורים בפינות של הפתח אותו מעוניינים לסגור, למשל פתח של מסתור כביסה, ובכל חור מתקינים עוגן ייעודי. צוות המתקינים מתקין עוגנים עמידים אליהם מחברים ומהדקים את הרשת הייעודית להרחקת היונים.

דרך העוגנים סוללים כבל פלדה כדי לבנות מסגרת לרשת. לאחר בניית המסגרת פורסים את הרשת מראש הבניין או הפתח ומהדקים את הרשת לכבלי המתכת. בשלב האחרון מחזקים את החיבורים, מהדקים את הרשת למסגרת, מחזקים את כבלי הפלדה וחותכים שאריות רשת.

התקנת רשת נגד יונים על ידי צוות ג'י הדברות

צוות ג'י הדברות מתמחה בשירות הרחקת יונים ובכל שירותי ההדברה נגד מזיקים. אנו מציעים פתרונות יעילים ומוכחים להרחקת היונים לצמיתות מהבניין בו אתם גרים או עובדים.

יש מצבים בהם נמליץ על פתרונות משולבים להרחקת היונים, כלומר מעבר להתקנת הרשת היעילה נמליץ לפעמים גם על התקנת דוקרנים, פסי דריכה ובהתאם לצורך דחלילים. בהתאם לצורך, לאחר התקנת הרשת אנו נבצע שטיפה יסודית של האזור בו היונים קיננו והדברה נגד טפילים כמו פרעושים וכינים.

למידע נוסף, לייעוץ מקצועי בנושא הרחקת יונים ולהתקנת רשת נגד יונים לבניין – התקשרו עכשיו או השאירו פרטים למוקד השירות של צוות ג'י הדברות ואנחנו נדאג לפתרון המושלם לטווח הארוך ולהרחקת יונים לצמיתות, במחירים משתלמים ושווים לכל כיס.

רשת נגד יונים – האם מדובר על פתרון קבוע?

כאשר תבחרו פתרון להרחקת יונים יהיה עליכם לחשוב על העתיד. הרי לא תרצו שבעוד כמה חודשים תמצאו את עצמכם בדיוק באותו המקום.

כאשר תבחרו פתרון להרחקת יונים יהיה עליכם לחשוב על העתיד. הרי לא תרצו שבעוד כמה חודשים תמצאו את עצמכם בדיוק באותו המקום. השאיפה היא שתוכלו לשים סוף למטרד היונים לצמיתות, אך האם זוהי שאיפה אפשרית? לא מעט אנשים סבורים כי כמעט בלתי אפשרי להעלים את מטרד היונים.

אנו יכולים לספר לכם כי על ידי בחירת הפתרונות הנכונים תוכלו לגרום ליונים להיעלם. כמובן שהפעולה תהיה פעולה שלא תיפגע ביונה, אלא תגרום לה ללכת לקנן במקום אחר. רשת נגד יונים זה יכול להיות הפתרון האידיאלי שיאפשר לכם לפתוח דף חדש.

רשת נגד יונים

האם רשת נגד יונים מחזיקה מעמד?

הטענה הראשונה שתוכלו לטעון היא שהרשת שתתקינו לא באמת תחזיק מעמד. נדגיש כי כיום רשתות נגד יונים הפכו להיות לאחד מהפתרונות הכי בולטים שיש למטרד היונים. כל מי שהתקין בצורה מקצועית רשת איכותית נגד יונים יכול לספר כי היא לא מראה סימני שחיקה.

הרשת עצמה מחזיקה מעמד זמן רב, כאשר אין צורך אפילו לתחזק אותה. זה מה שהופך את הפתרון הזה להיות אחד מהפתרונות המועדפים על רוב האנשים. כל פתרון אחר שתבחרו בו עלול להיות כזה שיחזיר אתכם שוב אל אותו המצב. השאיפה שלכם חייבת להיות לגרום לכך שהיונים ייעלמו, ולא יחזרו שוב כעבור תקופה קצרה.

התקנה מקצועית עושה את ההבדל

מי מבצע את ההתקנה של רשת נגד יונים? יש כאלה שיגידו כי הם יכולים לבצע את המשימה הכי טוב שיש. אך חשוב להדגיש כי ההתקנה היא הפרמטר הכי חשוב שיש. אם לא תבצעו את ההתקנה על ידי איש מקצוע מנוסה, הרשת לא תחזיק מעמד.

היא עלולה להיהרס תוך זמן קצר, והיונים מצידן יחזרו לקנן אצלכם בתוך הבית. על מנת לבצע הרחקת יונים מוטב כי לא תחפשו קיצורי דרך שתשלמו עליהם ביוקר. הזמינו את צוות ג'י אליכם לבית על מנת שתדעו כי ההתקנה בוצעה על ידי אנשי מקצוע מנוסים. מיד אחרי ההתקנה תבינו כי עשיתם את הבחירה הנכונה והזמנתם את אנשי המקצוע הנכונים.

רשת נגד יונים במחיר אטרקטיבי

יש לכם תקציב מוגבל לצורך הרחקת יונים? אין עם זה בעיה! תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות במגוון רחב של מחירים. אך גם אם התקציב שלכם מוגבל, אין סיבה שתשאירו את המצב כמו שהוא. הימצאותן של היונים בתוך הבית שלכם עלולה להביא להוצאות כספיות גבוהות במיוחד.

כך שכדאי לכם להשקיע את הכסף על התקנת רשת איכותית שאמורה למנוע מהיונים לעשות נזק. כעבור זמן קצר תבינו כי עשיתם את הבחירה הנכונה, בחירה שמביאה איתה לחיסכון כספי משמעותי. זה בידיים שלכם לעשות את הבחירות הנכונות, אלה שישנו את החיים שלכם מקצה לקצה. למרות שהיונות נראות על פניו כחיות חמודות מאוד, כדאי לכם לקחת את הדברים בערבון מוגבל.

אחריות על העבודה המקצועית

לא סתם רוב האנשים מזמינים אנשי מקצוע מנוסים לצורך התקנת רשת נגד יונים. איש מקצוע ברוב המקרים מספק אחריות על הרשת עצמה ועל ההתקנה שהוא ביצע. כלומר אם הרשת לא עושה את העבודה, יהיה לכם מיד אל מי לפנות בנידון.

לא תמצאו את עצמכם במצב של חוסר אונים או של חוסר שליטה. זוהי הסיבה שבגללה לא כדאי לכם לנסות להתקין את הרשת באופן עצמאי. גם אם יש לכם את הכישורים המתאימים, אין סיבה שתיקחו את האחריות על הכתפיים שלכם. שווה לכם לדעת שיש לכם אל מי לפנות ועם מי לדבר בכל בעיה שעלולה להתעורר במעלה הדרך.

רשת נגד יונים

התקינו עוד היום רשת נגד יונים

רוצים להתקין עוד היום רשת איכותית נגד יונים? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו. צוות ג'י היא חברה מקצועית המתמחה בהרחקת יונים במגוון רחב של דרכים. הצוות המיומן שלנו יגיע אליכם על מנת לסייע לכם לבחור את הפתרון האידיאלי עבורכם.

לאחר מכן תוכלו לדעת כי בקרוב מאוד מטרד היונים יהפוך להיות לנחלת העבר. אנחנו נמצאים במקום הראשון מבחינת שביעות רצון הלקוחות. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף אל הלקוחות המרוצים שלנו שיודעים כי היונים כבר לא יטרידו אותם יותר.

רשת נגד יונים לבניין: האם זה באמת ירחיק את היונים?

היונים הם מטרד רציני איתו נאלצים להתמודד לא מעט אנשים. מדובר על מטרד שמביא איתו חוסר נוחות רבה, ובו בזמן הוא גם עשוי לפגוע בבריאות של כל אחד מאיתנו.

אחד מהפתרונות היעילים ביותר להרחקת יונים לצמיתות הוא התקנת רשת נגד יונים לבניין. מדובר על אחד מהפתרונות הכי יעילים שיש, ובו בזמן גם אחד מהפתרונות הכי וותיקים שיש. האם עדיין מדובר על הפתרון האולטימטיבי? זוהי שאלה שלא מעט אנשים שואלים את עצמם.

רגע לפני שאתם מתקינים רשת יונים בבית הפרטי או בבניין שלכם, מוטב כי תקראו את המאמר הבא. הרי לא תרצו להגיע למצב שבו בעיית היונים תמשיך להוות מטרד רציני עבורכם. האינטרס שלכם הוא לבחור בשיטה שתהיה הכי יעילה להרחקת היונים. מבלי שיהיה אפילו סיכוי קטן כי הן עוד עלולות לחזור בעתיד הנראה לעין.

רשת נגד יונים לבניין

רשת נגד יונים לבניין – פתרון עם קבלות

לפני שאנו נכנסים ממש אל תוך עובי הקורה, חשוב לציין כי התקנת רשת להרחקת יונים זה פתרון שיש לו קבלות. לא מדובר על פתרון דמיוני שאמינותו לוקה בחסר, אלא על פתרון שכבר הראה כי הוא יעיל להרחקת יונים. כך שאם לא בא לכם לקחת סיכונים מיותרים, מוטב כי תבחרו באפשרות הזאת. אפשרות שבאמצעותה תוכלו לדעת כי ככל הנראה היונים ייעלמו להן בקרוב, ואתם תוכלו לחזור לשגרת חיים רגילה.

רשת להרחקת יונים שלא פוגעת בנראות הבניין

החשש העיקרי של לא מעט אנשים שרוצים להתקין בבניין שלהם רשת נגד יונים לבניין הוא מהנראות של הרשת. הרשת עלולה לפגוע בנראות של הבניין, דבר שאולי עלול להוריד בצורה משמעותית את הערך של הנכסים. ראשית נציין כי הנזק של יונים מקננות הוא נזק משמעותי פי כמה בהשוואה לנזק של רשת חיצונית.

בנוסף כיום ניתן להתקין רשת שכמעט ולא רואים אותה, דבר שיאפשר להרחיק את היונים מבלי לפגוע בנראות של הבניין. כך שאתם יכולים להרוויח כמעט מכל כיוון אפשרי, ובו בזמן אתם יודעים כי את המטרה הסופית אתם הצלחתם להשיג.

כמה זמן אמורה להחזיק רשת נגד יונים?

אולי זה יפתיע אתכם לשמוע, אך הרשת יכולה להחזיק שנים ארוכות מבלי שתצטרכו להחליף אותה. כל זאת בתנאי שההתקנה מתבצעת על ידי מתקין מוסמך, כזה שעבר את כל ההכשרות הדרושות. אם ההתקנה לא תתבצע על ידי מתקין מוסמך, לא תוכלו להיות בטוחים כי הרשת תחזיק מעמד.

עניין נוסף הוא האחריות של הרשת שיכולה להיות ארוכה, למקרה שחלילה היא נקרעת. כך שבכל פעם שיש בעיה קטנה, תוכלו להזעיק את החברה שתקינה את הרשת בכדי שתתקן את המצב. כך שאם חשבתם שמדובר על פתרון לזמן קצר, שווה לכם לחשוב על כך פעם נוספת.

האם חובה להתקין רשת נגד יונים לבניין כולו?

רשת להרחקת יונים ניתן להתקין גם לבניין שלם וגם לדירות ספציפיות בתוך הבניין. לא תמיד תהיה הסכמה גורפת של כל הדיירים להתקין רשת, ולכן כל דייר יוכל לקחת את המושכות לידיים שלו. כמובן שאם תצליחו להביא לכך שתהיה הסכמה גורפת מצד כל הדיירים הרי זה מבורך.

אך בו בזמן ההחלטה של שאר הדיירים לא אמורה להגביל אתכם בשום צורה שהיא. אתם יכולים לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם, כי בסוף היונים הן אלה שעלולות להרוס את מסתור הכביסה ולהביא איתן לא מעט מחלות. אל תחכו שתמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה תתמודדו עם ההשלכות.

למה עדיף להתקין רשת להרחקת יונים?

יכולים להיות לא מעט שיקולים שיביאו אתכם להחלטה להתקין רשת נגד יונים לבניין. בפועל היעילות של הרשת תהיה דומה מאוד ליעילות של הדוקרנים, וכל אחת מהבחירות הללו תביא לתוצאות מעולות. מוטב כי תעשו את הבחירה שתרגישו איתה הכי שלמים, זאת שמבחינתכם תהיה הנכונה לסיטואציה שאיתה אתם מתמודדים.

כמו שכבר אמרנו לא פעם, מה שנכון לכם לא בהכרח יהיה נכון גם עבור האחרים. בדיקה מעמידה של האפשרויות תביא אתכם למצב שבו תוכלו לעשות בחירה שתעמדו אחריה. כך תוכלו לשים סוף לבעיית היונים, בעיה שעלולה להוות מטרד רציני עד אשר תתמודדו איתה.

רשת נגד יונים – הפתרון האפקטיבי להרחקת יונים

שוברים את הראש איך תוכלו להרחיק את היונים לצמיתות? יש כל מיני פתרונות יעילים שנמצאים על כף המאזניים. אך ניתן להגיד בפה מלא כי רשת נגד יונים היא הפתרון שכדאי לבחור בו.

מדובר על פתרון שכבר הוכיח את עצמו בעבר, וכל מי שיבחר בו יוכל להיפתר ממצוקת היונים לתמיד. אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם צריכים להשלים עם המצב שבו היונים מקננות לכם בתוך הבית. יש מה לעשות בנידון על מנת שתוכלו להחזיר את החיים שלכם בחזרה למסלול התקין ע"י הרחקת יונים באמצעות רשת.

רשת נגד יונים

לפני התקנת הרשת מבצעים ניקוי!

לפני שהחברה שלנו מתקינה רשת נגד יונים, היא מבצעת ניקוי יסודי של האזור. כך שאחרי שהרשת תוצב, תמצאו את עצמכם במצב שבו לא תצטרכו להתמודד עם בלגן או לכלוך. כמו שבטח כבר חוויתם על בשרכם היונים יכולות להיות מאוד מלכלכות, זוהי בוודאי גם אחת מהסיבות שהחלטתם להרחיק אותן. אם חברה לא מספקת לכם ניקוי יסודי של האזור שבו הרשת עומדת להיות מוצבת – זה לא יהיה שווה. אומנם היונים לא יוכלו להגיע יותר, אך עדיין המקום עצמו יהיה מלוכלך ולא אסתטי.

למה להתקין רשת עם צוות ג'י הרחקת יונים?

צוות ג'י הרחקת יונים נמצא במקום הראשון בביקורות. אנשי המקצוע המגיעים מטעם החברה הם אנשי מקצוע מנוסים, שתוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות. צוות ג'י הרחקת יונים יעשה כל מאמץ על מנת שכל לקוח יהיה מרוצה מהפתרון שנבחר עבורו.

בנוסף לאפשרות של התקנת רשת נגד יונים, ניתן למצוא עוד לא מעט פתרונות אחרים. כל פתרון מותאם לכל לקוח כמו כפפה ליד על מנת להעניק לו את האפשרות להתמודד עם היונים ביעילות. עם צוות ג'י הרחקת יונים תוכלו לדעת כי היונים ייעלמו לצמיתות ולא תצטרכו להתמודד איתן.

מי יכול להתקין את הרשת לאחר הרכישה?

לרוב כאשר אתן רוכשים רשת נגד יונים, מוטב כי תבקשו מהחברה לבצע גם את ההתקנה. חשוב להתעכב על הנושא של התקנת הרשת מכיוון שהוא יכול לעשות את כל ההבדל. כלומר אם הרשת לא תותקן בצורה מקצועית, אתם לא תוכלו להנות מהיתרונות שלה.

רשת שלא מותקנת על ידי מתקין מוסמך לא תחזיק מעמד, ואולי אפילו לא תרחיק את היונים באפקטיביות. אם הרשת תותקן על ידי מתקין מיומן, תוכלו לדעת כי הצלחתם לשים סוף לבעיית היונים. כעת תוכלו להתחיל לפתור בעיות אחרות בבית, בעיות שעד כה לא טיפלתם בהן.

תוך כמה זמן ניתן יהיה לראות תוצאות?

עוד סיבה להעדיף רשתות נגד יונים היא כי את התועלת שלהן תוכלו לראות מיד לאחר ההתקנה. מיד לאחר שהרשת תותקן תוכלו לראות עד כמה היא יעילה בהשוואה לפתרונות אחרים. היונים שיבינו כי אין להן אפשרות להיכנס, יחפשו אחר מקום אחר שבו הן יכולות לקנן. בהתחלה זה עשוי להיראות לכם מעט מוזר שהיונים פשוט לא מצליחות להגיע. אך עם הזמן אתם תתרגלו לשקט המיוחד, שקט וניקיון שאולי לא יצא לכם לחוות כמותם.

מה חשוב לדעת לפני התקנת רשת נגד יונים?

  • מוטב כי תבחנו את כל האפשרויות השונות להרחקת יונים. למעט האפשרות של רשת להרחקת יונים תוכלו למצוא עוד לא מעט פתרונות אחרים. צוות ג'י הרחקת יונים מציעים מגוון רחב של פתרונות, כאשר הפתרונות מותאמים באופן אישי לצרכים של כל לקוח.
  • אין מקום להתפשרויות כאשר מתקינים רשת להרחקת יונים. רשתות לא איכותיות הן כאלה שעשויות להיקרע תוך זמן קצר, ואתם תמצאו את עצמכם בבעיה רצינית. מוטב להשקיע ברשת איכותית, כזאת שעושה את העבודה כמו שצריך וללא טעויות.
  • אל תנסו להתקין את הרשת בעצמכם, כי ככל הנראה לא תצליחו במשימה. התקנה של רשת בבית או במשרד עלולה להיות מסוכנת, ומוטב כי איש מקצוע יבצע אותה. בנוסף מתקין מנוסה ידע בדיוק היכן צריך להתקין את הרשת על מנת להשיג תוצאות.
  • לכל רשת נגד יונים יש תקופת אחריות שונה. אנו מציעים לכם לבחון מראש את הנושא הזה מול החברה שדרכה אתם מבצעים רכישה. כך תוכלו לרכוש רשת איכותית עם אחריות ארוכת טווח, אחריות שתספק לכם שקט לאורך זמן.

רשת יונים: להרחיק את היונים מבלי לפגוע בהן

לא מעט מהאנשים סבורים כי היונים הן חיות שלא מביאות איתן נזק רב. אך כל מי שהתמודד עם יונים שמקננות לו בתוך הבית מיד מרים גבה.

היונים נראות למראית עין כחיה חמודה במיוחד, אך המציאות היא שונה בתכלית. כאשר היונה מקננת בתוך הבית היא מביאה איתה לכלוך ונזק רב. פתאום כל מה שחשבתם על היונים עשוי להשתנות בין רגע. מהסיבה הזאת תצטרכו להזמין חברה מקצועית אשר מבצעת הרחקת יונים. קיימות שיטות רבות להרחקת יונים ממבנה, במאמר הבא נרצה לדבר על רשת יונים. אחד מהפתרונות הנפוצים ביותר להתמודדות עם יונים המקננות בתוך מבנה מכל סוג שהוא.

רשת יונים

מה המשמעות של רשת יונים?

לא צריך להיות איש מקצוע מדופלם על מנת להבין את המשמעות של רשת להרחקת יונים. הרשת נועדה על מנת למנוע מהיונים את הגישה לאזור שבו הן מקננות. ברגע שהיונים לא יצליחו לעבור את הרשת, הן יחפשו אחר מקום אחר לקנן בו. מנקודת המבט שלכם המשמעות היא אחת, לא תצטרכו להתמודד עם מטרד היונים בעתיד.

היונים יבינו כי אצלכם במרפסת או במסתור כביסה הן כבר לא יכולות לקנן. גם יונים חדשות שיגיעו לבניין, יראו מיד כי ישנה רשת שמונעת מהן את הגישה. אם לא תהיה רשת, תמצאו את עצמכם במצב שבו המצב עלול לצאת מכלל שליטה.

היכן כדאי להתקין את הרשת?

המיקום של רשת יונים הוא חשוב במיוחד, והוא זה שאמור למנוע מהיונים את הגישה. אם לא תבחרו את המיקום האידיאלי, היונים יצליחו להגיע בקלות לכל מקום. היונה היא חיה חכמה מאוד, כזאת שלא מוותרת בקלות. מהסיבה הזאת אנו מציעים לכם להתייעץ עם איש מקצוע מיומן שיסביר לכם היכן להתקין את הרשת.

רק אחרי שתבחרו את המיקום הנכון, תוכלו לדעת כי מטרד היונים נמצא מאחוריכם. כמובן שישנו צורך לבחון כל העת את תקינות הרשת, על מנת שהן לא יתפסו אתכם לא מוכנים. היונה תעשה כל מה שנדרש על מנת להגיע אל המקום שבו היא רוצה לקנן.

האם הרשת יכולה לפגוע ביונה?

כל חברה המספקת שירותי הרחקת יונים תעשה את זה בצורה הומאניות. המשמעות היא שהיונה עצמה לא תיפגע, ומבחינתכם לא אמורות להיות דאגות. כאשר היונה תתקרב אל המסתור כביסה או אל המרפסת היא תבחין ברשת שהתקנתם.

אותה רשת יונים מיוצרת בצורה כזאת שהיא לא יכולה להזיק ליונה בשום צורה שהיא. אחרי שהיונה תבחין ברשת, היא אוטומטית תחפש אחר מקום אחר לקנן בו. אין סיבה שתהיו מודאגים בהקשר הזה, כי לא ייגרם שום נזק. אתם לא הראשונים שמתקינים בבית רשת נגד יונים. כך שתוכלו להיות בטוחים כי במבחן התוצאה היונים לא נפגעות.

האם ישנה אחריות על העבודה?

לא כל חברה תספק לכם אחריות על רשת יונים. אתם לא יכולים לצאת מנקודת הנחה כי כל רשת שתתקינו בבית או בעסק תגיע עם אחריות. אך האחריות היא קריטית על מנת שתוכלו להיות רגועים לגבי האיכות של הרשת. כמו שאמרנו רשת לא איכותית תהיה כזאת שלא תחזיק מעמד זמן רב.

פתאום תוך זמן קצר תמצאו את עצמכם מתמודדים שוב עם יונים שמקננות לכם בתוך המרפסת או בתוך מסתור הכביסה. מבחינתכם אין מקום להנחות – אחריות היא חובה. האחריות תאפשר לכם לדעת כי במקרה של בעיה, יהיה לכם אל מי לפנות. לא תמצאו את עצמכם נופלים בין הכיסאות.

התקינו רשת יונים עם צוות ג'י הרחקת יונים

מגיע לכם את הטוב ביותר כאשר זה מגיע להרחקת יונים. אין סיבה שתמצאו את עצמכם מתמודדים שוב ושוב עם יונים עקשניות שרוצות לקנן לכם בתוך הבית. רק אם תבחרו את החברה הנכונה, תוכלו לדעת כי לא יהיו לכם סיבות לדאוג.

צוות ג'י הרחקת יונים זוהי הבחירה הנכונה מבחינתכם! צוות מיומן אשר מגיע עם ניסיון עשיר בכל מה שקשור להרחקת יונים. הצוות יבחר עבורכם את הפתרון האידיאלי להתמודדות עם מטרד היונים. מה שתוכלו לדעת זה שאחרי שהצוות יסיים את עבודתו, היונים ייעלמו כלא היו. לא תמצאו את עצמכם שוב נאלצים להתמודד עם יונים שיקננו לכם בתוך הבית.

רשת יונים מחיר – מה חשוב לדעת?

כל אחד שרוצה להרחיק את היונים מהבית, ירצה לעשות זאת גם במחיר שפוי. ההוצאות הכספיות על הרחקת יונים עשויות להיות זולות על ידי התנהלות נכונה שלכם.

רשת יונים מחיר הוא פרמטר חשוב בקבלת ההחלטות, בטח כאשר מדובר על אלמנט שחייב להביא גם תוצאה מאוד ברורה. אך מה באמת חשוב לדעת לפני שאתם מכניסים את היד אל תוך הכיס? זוהי השאלה שאתם תהיו מוכרחים לשאול את עצמכם.

במאמר הבא אנו נציין בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על העלויות של הרחקת יונים. פתאום אתם תמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה השליטה היא לגמרי בידיים שלכם. תוכלו לבחור את השיטה המועדפת, ופתאום היונים שגרמו לנזק ולמטרד רציני ייעלמו כלא היו. לא מדובר על חלום, מדובר על מציאות שתוכלו לגרום לה להתרחש ממש אל מול עיניכם.

רשת יונים מחיר

המטרה צריכה לקדש את האמצעים

לפני שאנו נכנסים ממש אל תוך עובי הקורה, חשוב לציין כי התקנת רשת להרחקת יונים זה פתרון שיש לו קבלות. לא מדובר על פתרון דמיוני שאמינותו לוקה בחסר, אלא על פתרון שכבר הראה כי הוא יעיל להרחקת יונים. כך שאם לא בא לכם לקחת סיכונים מיותרים, מוטב כי תבחרו באפשרות הזאת. אפשרות שבאמצעותה תוכלו לדעת כי ככל הנראה היונים ייעלמו להן בקרוב, ואתם תוכלו לחזור לשגרת חיים רגילה.

רשת יונים מחיר – מה הוא אומר?

העלות של רשת נגד יונים שאותה תצטרכו לרכוש כדי להתמודד עם בעיית היונים יכולה להגיד לא מעט. ראשית העלות של הרשת עשויה להסביר עד כמה מדובר על רשת שהיא איכותית בהשוואה לרשתות אחרות. הרי רשת זולה ככל הנראה עשויה מחומרי גלם זולים, ואילו רשת שהיא מעט יקרה יותר תהיה ככל הנראה עמידה במיוחד.

רשת זולה יכולה להביא אתכם למצב שבו היא פשוט לא תחזיק מעמד, ותחייב אתכם לרכוש תוך זמן קצר רשת חדשה ולשלם על העבודה פעם נוספת . בנוסף העלות של רשת היונים עשויה לספק לכם תשובות לגבי הזמן שבו היא אמורה להיות שמישה.

למה לא לרכוש רשת יונים זולה?

כמו שכבר אמרנו רשת יונים מחיר הוא פרמטר חשוב מאוד שעל פיו תוכלו לעשות את ההחלטה הסופית. אך בפועל עליכם לקחת בחשבון כי רשת יונים זולה לא בהכרח תהיה הבחירה הנכונה לאורך זמן. הסיבה לכך היא שהרשת שאותה תרכשו חייבת להיות יעילה ואפקטיבית לאורך זמן.

אך רשתות זולות ככל הנראה ייהרסו תוך זמן קצר, ויחייבו אתכם לרכוש רשתות להרחקת יונים באופן קבוע. פתאום ההוצאות הקבועות על הפתרונות של הרחקת יונים עשויות גם הן לעלות, ואתם תמצאו את עצמכם משלמים ביוקר. כך שתמיד כאשר אתם בוחרים פתרון להרחקת יונים תחשבו צעד אחד קדימה.

איך ניתן להשיג רשת יונים איכותית במחיר מנצח?

אם יצא לכם לבדוק לאחרונה רשת יונים מחיר, ככל הנראה גיליתם כי יש מחירים שונים ומגוונים. אז איך תוכלו להשיג את הרשת הכי איכותית במחיר הכי זול? על ידי השוואת מחירים כמובן. באמצעות השוואת מחירים תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו אתם סוקרים את כל האפשרויות הקיימות.

כך גם תדעו מהיכן הכי כדאי לכם לבצע את הרכישה, ומצד שני גם תבחרו את הרשת שהכי מתאימה לכם. פתאום בעיית היונים יכולה להיפתר לצמיתות, ובו בזמן גם לא תצטרכו לשלם על כך ביוקר. כי אף אחד לא אמר שרשת להרחקת יונים חייבת להיות יקרה.

רשת יונים מחיר – מה אסור לשכוח?

כאשר אתם בוחנים את העלות של הרשת להרחקת יונים, יהיה עליכם לבחון גם את עלויות התקנת הרשת. לא מעט אנשים שוכחים לבחון את הנושא הזה מראש, ובזמן אמת הם מקבלים הצעת מחיר גבוהה ולא ראלית. התקנה של רשת יונים חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מיומן, כך שהעלות ההתקנה היא חלק בלתי נפרד מהצעת המחיר.

אחרי שתבחנו את עלויות ההתקנה, תוכלו לדעת בדיוק באיזה הצעת מחיר כדאי לכם לבחור. אל תביאו את עצמכם למצב שבו תגלו את עלויות ההתקנה בשלב מאוחר מידיי. כי במקרה כזה אתם עוד עלולים לשלם ביוקר על התקנת רשת היונים.

אומרים ש " טוב שם משמן טוב " ואנחנו בצוות ג'י לא מתפשרים על השם הטוב שלנו!

לא סתם אנחנו החברה המובילה בציון ובכמות הלקוחות בביקורות של גוגל.

אז בואו תציבו בפנינו אתגר ונצלח אותו במקצועיות, בנועם והכי חשוב, עם אחריות!

היונים מקננות בתוך הבית? התקינו רשת יונים

אין דבר יותר מתסכל מאשר להתמודד עם יונים שמקננות בתוך הבית. על פניו היונה יכולה להיראות חמודה למדיי, אך בפועל היא מביאה איתה לא מעט נזק.

הלכלוך שהיא מביאה ביחד עם המחלות השונות ישבשו את שגרת חייכם. במקום להתעסק בנושאים שונים, תמצאו אתכם מתעסקים עם היונים זמן רב. לא הגיע הזמן לשים סוף לעניין הזה? מגיע לכם לחיות בבית שלכם, מבלי שתצטרכו להתעסק עם היונים המעצבנות.

התקנת רשת יונים בתוך הבית תביא לכך שסוף כל סוף היונים ייעלמו לצמיתות. רוצים להתקין רשת נגד יונים? הצוות המיומן של צוות ג'י הרחקת יונים ישמח לסייע לכם. בעזרת המיומנות והניסיון תוכלו להיפטר מהיונים רק שהפעם זה יהיה לצמיתות.

רשת יונים

רשת נגד יונים לא פוגעת בהן

חשוב להבהיר כי התקנת רשת יונים היא הפתרון הידידותי ביותר שתוכלו למצוא. הרשת עצמה לא פוגעת ביונה, והיא רק מונעת ממנה את הכניסה אל תוך הבית שלכם. זה מאפשר ליונה להמשיך לחפש מקום אחר לקנן בו, אך כמובן שלא אצלכם בבית. המטרה של הרחקת יונים היא לא לפגוע ביונה בשום צורה שהיא.

בעלי המקצוע בצוות ג'י המתעסקים בתחום הזה שמים דגש גדול בעניין הזה. כל הפתרונות השונים שמוצעים להרחקת יונים הם כאלה שלא יפגעו ביונים בשום צורה שהיא. זה מה שהופך את הפתרון הזה להיות פתרון כל כך יעיל. כך לא תפגעו ביונה, אך כן תוכלו להרחיק אותה לצמיתות.

רשת יונים מסייעת לטווח הרחוק

לא מעט חברות שונות המציעות שירותי הרחקת יונים יביאו לכם פתרונות שישמשו אתכם לטווח קצר. רשת המיועדת להרחקת יונים היא פתרון שישמש אתכם לטווח הרחוק. לא רק שבימים הקרובים לא תצטרכו להתמודד שוב עם יונים שמקננות לכם בתוך הבית. לא תצטרכו להתמודד עם יונים מקננות בחודשים הקרובים, יש כאלה שיגידו בשנים הקרובות.

כל עוד הרשת מותקנת בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מיומנים היא תשרת אתכם זמן רב. זמן כל כך ארוך עד שאפילו תשכחו שהיונים מסוגלות לקנן לכם בתוך הבית. אך אל תיתנו לפרמטר הזה לגרום לכם להוריד את הרשת נגד היונים. ברגע שאתם מורידים את הרשת, אתם חוזרים בדיוק אל המצב שבו אתם נמצאים בשלב הזה.

פתרון עם קבלות להרחקת יונים

ליונה יש לא מעט תכונות שונות, אחת מהתכונות הבולטות של היונה היא תכונת העקשנות. היונה יכולה לעשות כל מאמץ על מנת לנסות לקנן לכם בתוך הבית. אפילו פתרונות שונים המיועדים להרחקת יונים יוגדרו ככישלון צורם בהתמודדות אל מול היונה.

רשת יונים הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם בתור פתרון יעיל על אף העקשנות של היונה. גם היונים הכי עקשניות לא יצליחו לחדור את הרשת, וכמו שאמרנו הן גם לא יפגעו. בשלב מסוים הן יבינו כי אין להן סיכוי להיכנס אל תוך הבית שלכם. במקרה כזה הן פשוט יחפשו אחר מקום אחר לקנן בו, ובכך הרווחתם בגדול.

לא רוצים להתקין רשת יונים? יש פתרון נוסף!

יש כאלה שלא רוצים להתקין בבית שלהם רשת נגד יונים. לכל אחד יש את סיבותיו שלו, ולכן צוות ג'י מציע עוד פתרונות שונים שיכולים להיות יעילים. אחד מהפתרונות המומלצים ביותר הוא דוקרנים נגד יונים שגם הם יעילים מאוד. מי שלא רוצה להתקין רשת, יכול לבחור באפשרות הזאת.

גם היא בדומה לרשת נגד יונים לא תגרום ליונים להיפגע, אלא רק תרחיק אותם. דבר שאולי כרגע נשמע מעט דמיוני, אך בקרוב מאוד זה מה שיהיה במציאות. היונים יחפשו אחר מקום אחר לקנן בו, העיקר שזה לא יהיה אצלכם בבית.

רשת נגד יונים מתקינים עם צוות ג'י הרחקת יונים

בקרוב מאוד תוכלו לשכוח עד כמה היונים הן מציקות וטורדניות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין את צוות ג'י על מנת שיתקינו לכם רשת יונים. צוות ג'י הרחקת יונים מיומן ומקצועי בכל מה שקשור לנושא של הרחקת יונים. הצוות נמצא במקום הראשון בדירוג בגוגל, דבר שלא ניתן להטיל בו דופי. גם לכם מגיע להיות לקוחות מרוצים, כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק לחייג בהקדם האפשרי!

איפה קונים רשת נגד יונים?

יונים יכולות להתרבות במהירות, ובמקרים מסוימים הן אף עשויות להשתלט על הבניין. אם לא תפעלו במהירות, אתם עלולים למצוא את עצמכם בסיטואציה שבה תאבדו שליטה.

לא מעט בניינים שונים בישראל בנויים בצורה שהיא נוחה מאוד ליונים או לציפורים בכדי לקנן. כך שאם לא תפעלו במהרה, זה רק עניין של זמן עד שחוסר הנעימות יהפוך למטרד של ממש. אחד מהפתרונות היעילים ביותר להתמודדות עם יונים זה כמובן התקנה של רשת. רשת להרחקת יונים תאפשר להרחיק את היונים מהבניין לצמיתות. אז איפה קונים רשת נגד יונים? זוהי שאלה שאנו עומדים לענות עליה במאמר הבא, כך שתעשו רכישה נכונה.

איפה קונים רשת נגד יונים

למה לרכוש דווקא רשת להרחקת יונים?

לפני שנספר לכם איפה קונים רשת נגד יונים, רצוי כי תבינו מדוע כדאי לכם לבחור באפשרות הזאת. מדובר על אחת מה מהאפשרויות שהוכחו כיעילות ביותר להתמודדות עם בעיית היונים בישראל. אתם יכולים להתנחם בעובדה כי הבניין שלכם הוא לא הראשון שבו יונים מקננות.

כך שבמבחן התוצאה אנו רואים כי רשת אכן יעילה להרחקת יונים, ומביאה לתוצאות מעולות. אין שום סיבה שתבחרו בפתרון אחר שלא הוכיח את עצמו כיעיל להרחקת יונים. תמיד תזכרו כי יש לכם מטרה שאתם רוצים להשיג אותה.

איפה קונים רשת נגד יונים?

כדי שתוכלו להיות רגועים, מוטב כי את הרכישה תבצעו דרך חברה המתמחה בהרחקת יונים. אל תבצעו את הרכישה במקום שלא מכיר את התחום, כי במקרה כזה הרכישה עלולה להיות לא נכונה. חשוב לבצע התאמה בין הצרכים שלכם לבין הרשת המיועדת להרחקת היונים. כך שאל תבצעו את הרכישה בחנות הראשונה שאתם מוצאים, כי אולי הרכישה לא תהיה כל כך מוצלחת. תבחרו בחנות שמציעה לכם איכות ומחירים נוחים, כזאת שתוכלו להיות רגועים כאשר אתם רוכשים דרכה.

רכישת רשת נגד יונים כולל התקנה

כאשר אתם חושבים איפה קונים רשת נגד יונים, אל תשכחו כי ישנו צורך גם להתקין אותה. התקנה מקצועית יכולה להתבצע על ידי איש מקצוע שחי ונושם את העולם הזה. חברת הרחקת יונים מקצועית תדע כיצד להתקין את הרשת כך שתוכלו להפיק ממנה את מירב התועלת.

אם לא תפנו לחברה מקצועית, ההתקנה ככל הנראה לא תהיה ברמה הכי גבוהה. במקרה כזה בעיית היונים שממנה אתם סובלים לא תיפתר, ותמצאו את עצמכם חוזרים לנקודת ההתחלה. תבצעו רכישה שכוללת בתוכה גם התקנה של רשת בשביל הרחקת יונים על ידי מתקין מוסמך ומנוסה.

איכות או עלות – במה עדיף לבחור?

כאשר אתם מתלבטים איפה קונים רשת נגד יונים, תעלה גם השאלה של איכות אל מול עלות. אך כאשר אתם רוכשים רשת להרחקת יונים האיכות חשובה יותר מאשר העלות. רשת שאינה איכותית לא תביא את התועלת הרצויה, והיא ככל הנראה לא תסייע לכם עם הרחקת היונים. מוטב לרכוש רשת יקרה יותר, אך כזאת שתדעו כי היא תגרום לכך שהיונים יעזבו לתקופה ארוכה.

תמיד מומלץ לבצע השוואת מחירים

רוצים לדעת שאתם לא רוכשים רשת נגד יונים במחיר מופרז? כל מה שנדרש מכם לעשות זה לבצע השוואת מחירים. כך תוכלו לדעת איפה קונים רשת נגד יונים מבלי להכניס את היד אל תוך הכיס. לאחר השוואת מחירים תוכלו לנסות למצוא את האיזון בין עלות לבין איכות. כי לא תמיד תצטרכו לבחור בין השניים, לעיתים גם תוכלו למצוא את המקום שבו האיכות והעלות נפגשים. כך שאם עד כה העדפתם שלא לבצע השוואת מחירים, כאשר רוכשים רשת להרחקת יונים זוהי חובה.

התקנת רשת נגד יונים

סובלים מיונים שבחרו לקנן במסתורי הכביסה, במרפסת, בגג הרעפים או במקום מסתור אחר בבניין? מהו הפתרון היעיל להרחקת יונים לצמיתות? כיצד התקנת רשת נגד יונים יכולה לפתור את הבעיה אחת ולתמיד?

צוות ג'י הדברות מתמחה בשירות הרחקת יונים ומציע פתרונות יעילים והומניים להרחקת יונים מגג רעפים במחירים משתלמים ובפריסה ארצית רחבה.

התקנת רשת נגד יונים

סוגי רשתות נגד יונים

חברות המתמחות בשירות התקנת רשת נגד יונים משתמשות בדרך כלל בשני סוגים עיקריים של רשתות נגד ציפורים.

יש רשת פוליאתילן איכותית ויעילה המונעת מהיונים לחדור לפתחים במבנה ולקנן במסתורי הכביסה ובמקומות מסתור נוספים ויש אפשרות להתקין רשת ניילון שקופה, רשת הפוליאתילן כמעט כפולה בעוביה ובצבע ב'ז היא עמידה בפני קרינת UV ואינה סופחת מים ורטיבות.

חשוב לוודא כי הפתחים ברשת מונעים מיונים להיכנס לפתחים ולקנן במקומות המסתור השונים במבנה, ויש לבצע התקנה מקצועית כדי להבטיח שהרשת תישאר במקומה גם לאחר רוחות חזקות וסופות.

איך מבצעים התקנת רשת נגד יונים?

התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה או במקום מסתור אחר במבנה מחייב ציוד עבודה בגובה, ניסיון, ידע רב ואישורים.

התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה מתחילה בביקור מרחיק יונים מטעם חברת צוות ג'י הדברות, יש לתכנן את התקנת הרשת בגלל מורכבות הגישה למקום והדרישות המחייבות של כללי העבודה בגובה.

את הרשת להרחקת יונים בגובה מתקינים בדרך כלל באמצעות ציוד סנפלינג, אם מתקינים רשת נגד יונים בבית פרטי אפשר לבצע את ההתקנה באמצעות סולמות גבוהים, במת הרמה או מנוף סל.

צוות המתקינים של חברת ההדברות קודח חורים ומתקין ג'מבויים ועוגנים עם ראש מתכתי עמיד וחזק לעיגון הרשת ולהצמדתה לקירות החיצוניים, יש להעביר כבל פלדה חזק בין נקודות העיגון כדי ליצור מסגרת לתליית הרשת.

את הרשת מצמידים ומחברים למסגרת כדי למנוע חדירת יונים למקומות המסתור במבנה, זו התקנה מורכבת המחייב ידע, ניסיון וכלי עבודה מקצועיים, לכן מומלץ להזמין חברה מקצועית ומומלצת המציעה התקנת רשת נגד יונים באזור המגורים שלכם, תוך התחייבות למחיר הוגן ומשתלם ולאחריות על העבודה והרשת.

כמה עולה התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה?

עלות התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה משתנה בהתאם לגודל הרשת, סוג הרשת, מורכבות העבודה ושיטת ההתקנה. באופן כללי, המחיר להתקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה הוא החל מ-500 ₪ ועד כ-1,200 ₪, בהתאם לגודל המסתור והרשת ושיטת ההתקנה.

עלות התקנת רשת להרחקת יונים על כל המבנה נעה בטווח של 700-500 ₪ למ"ר, המחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודל הרשת, שיטת ההתקנה ובעיות גישה. כאשר מזמינים באופן עצמי רשת נגד יונים מחיר למטר צפוי להיות נמוך יותר מאחר והעלות אינה כוללת התקנה.

מעבר להתקנת הרשת במסתור כביסה, במרפסת או במקום מסתור אחר, מומלץ להזמין מרחיק יונים מחברת צוות ג'י הדברות המציע טיפול יסודי בבעיית היונים.

לאחר התקנת הרשת ובדיקת תקינותה מומלץ לשטוף בלחץ מים את האזור בו היונים הסתתרו וקיננו, ולאחר ניקיון וחיטוי יסודי הוא יבצע הדברה נגד מזיקים וטפילים כמו כינים, פרעושים וכו'.

למה רשתות נגד יונים נחשבות לפתרון היעיל ביותר להרחקת יונים?

חברות להרחקת יונים ולהדברת מזיקים מציעות מספר שיטות ופתרונות להרחקת היונים מהמבנה. השיטות הנפוצות הן רשתות נגד יונים, דוקרנים, הדברה ירוקה, דחלילים ופסי דריכה.

אלו שיטות הומניות להרחקת היונים, אך התקנת הרשת נחשבת לפתרון המומלץ מאחר והיא מונעת לצמיתות מהיונים לשוב ולקנן במסתור.

חשוב לוודא שמתקינים רשת צפופה שאינה גורמת ליונים להילכד בה, כמו כן כדאי לבחור רשת עמידה בפני פגעי מזג האוויר, ויש להתייחס לעוצמת הרוחות באזור, לתנאי מזג האוויר, לגודל הפתח ולחומרים ממנה הרשת עשויה.

למידע נוסף, לשאלות ולהצעת מחיר משתלמת לשירות הרחקת יונים ממרפסות – התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואנו נדאג לפתרון היעיל והמשתלם ביותר. היונה איננה עוד יונת שלום? צוות ג'י – אמרו שלום ליונה.

גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים
גילאור פסח - צוות ג'י הרחקת יונים

שמי גילאור, הבעלים של צוות ג'י הרחקת יונים.
התחלתי לפני כ-15 שנים בתור חברה להרחקת יונים ושמתי לעצמי מטרה שמאה אחוז מהלקוחות שלי יצאו מרוצים מכיוון שהייתה בעיית תדמית קשה לענף בזמנו.
בנוסף לשירותי הרחקת יונים, בחברת ''צוות ג'י'' מבצעים שירותי הדברה מקצועית כנגד מזיקים: תיקנים, נמלים, פשפש המיטה, הדברת מזיקי רכוש וחרקי מזון ולכידת מכרסמים. בחברה משתמשים בחומרי הדברה אשר אינם מזיקים לסביבה ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

צוות ג'י בפייסבוק | צוות ג'י ביוטיוב | צוות ג'י בגוגל

מייל אישי: [email protected] | טלפון של המשרד: 077-805-4821

התקנת רשת נגד יונים לבניין
מידע נוסף שיכול לעניין אותך:
שתפו עם חברים:
פייסבוק
טלגרם
וואטסאפ
דוא"ל
למעבר לחלק מסוים בעמוד זה