המובילים בביקורות גוגל בציון ובכמות הביקורות 🥇

בחירת שפה:

התקנת דוקרנים נגד יונים

דוקרנים נגד יונים
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל

תוכן עניינים

התקנת דוקרנים נגד יונים היא שיטה הומנית ויעילה להרחקת יונים מהמבנה. יש מגוון שיטות להרחקת יונים ושיטת הדוקרנים נחשבים לפופולרית בגלל האפקטיביות שלה. מומלץ להזמין דוקרנים להרחקת יונים כולל התקנה בבית רק מחברת צוות ג'י הדברות בגלל הניסיון הרב, השירות המקצועי והאדיב והמחירים האטרקטיביים.

דוקרני יונים – מה זה בדיוק?

דוקרנים ליונים הם פתרון מקצועי והומני להרחקת היונים מאדני החלונות, ממרפסות, ממסתורי כביסה, מגגות וממקומות נוספים בהם היונים נוהגות לשבת ולקנן.

יש בשוק מספר סוגים של דוקרנים להרחקת יונים:
  •  זול וזמין.​
  • לא עמיד בשמש לאורך זמן 
  • מכסה שטח קטן מאוד 
  • היונים יכולות ללכת על הדוקרנים 
  • הפתרון הזה פחות מתאים אם סובלים מכמות גדולה של יונים. הפלסטיק סובל מבלאי טבעי וחשיפה ממושכת לשמש ולפגעי מזג האוויר עלולה לפגוע בדוקרן, לכן כדאי להשקיע בדוקרנים מנירוסטה .
  • גבוהים בהרבה מדוקרני הפלסטיק
  • שטח הכיסוי גבוה 
  • ללא בלאי מהיר מהשמש 
  • היונים לא יכולות ללכת בתוך הדוקרנים.

למי שרק המחיר משנה לו ולא האיכות אז אפשר להגיד שהמחיר היקר יותר הוא חיסרון. אנחנו חושבים להיפך! כי ברגע שאתה משלם על מוצר יותר איכותי הוא מחזיק פי כמה יותר זמן ואז אתה חוסך בעצם את הזמנת בעל המקצוע להתקנה נוספת.

דוקרנים מנירוסטה נחשבים לעמידים במיוחד, כדאי לבחור בדוקרנים הפונים בזוויות שונות כדי לא לאפשר ליונים להתיישב ולעמוד עליהם. יש בשוק גם דוקרנים ממתכת אך המוצר עלול להחליד בגלל גשם ולחות, לכן עדיף לבחור בדוקרנים המיוצרים מנירוסטה.

האם הדוקרנים יעילים?

התקנת דוקרנים להרחקת יונים מבטיחה לכם שקט מיונים לטווח הארוך, היונים בוחרות לקנן במקומות אחרים מאחר והן אינן מסוגלות לעמוד ולקנן במקום בו תתקינו את הדוקרנים מנירוסטה. 

הדבקת דוקרנים נגד יונים היא משימה יחסית פשוטה אך במקרים רבים חוסר הנסיון של הלקוח והבנת ההתנהגות של היונים גורמים לבזבוז זמן וכסף ללא מתן פתרון לבעיה. לעיתים גם יש לבצע את העבודה בגובה באמצעות סנפלינג או מנוף סל, לכן עדיף להזמין התקנת דוקרנים ממדביר מנוסה.


אנחנו בצוות ג'י הדברות מתמחים בשירות התקנת דוקרנים נגד יונים, הניסיון הרב שצברנו מבטיח לכם פתרון מעולה וראש שקט מהמולת היונים והמחלות שהן מפיצות. 

במקרים בהם יש גישה בעייתית למשטח החביב על היונים מומלץ להזמין מדביר מנוסה מחברתנו, אנו מציעים גם עבודות בגובה ובמקומות בעייתים עם צוות סנפלינג או מנוף ונפתור לכם את המטרד לאורך שנים.

חשוב לדעת כי הדוקרנים נחשבים לשיטה יעילה מאוד להרחקת היונים אך כדאי להתייעץ עם המומחים של צוות ג'י הדברות כדי להבטיח פתרון מושלם לבעיית היונים, אחרת היונים יחזרו לבקר אתכם תוך זמן קצר ואתם תהיו חשופים למחלות, לטפילים ולזיהומים שהיונים מפיצות.

כל סוגי ההדברות במקום אחד

למידע נוסף ולהזמנת הדברה, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

כמה עולה שירות התקנת דוקרנים נגד יונים?

המחיר המומלץ להתקנת דוקרנים נגד יונים הוא 100-80 ש"ח למטר רץ. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למורכבות העבודה, מספר הדוקרנים שיש להתקין, גישה בעייתית למשטחים וסוג הדוקרן. 

ההתקנה של דוקרנים בגובה באמצעות סנפלינג או מנוף יקרה יותר ועלות ההתקנה עשויה להגיע ל-1,400 ₪ עד כ-2,500 ₪, נציג מטעם החברה יגיע לבקר בנכס כדי למדוד את אורך המשטחים עליהם יש להתקין דוקרנים וכדי להכין הצעת מחיר מסודרת בהתאם לגישה ולמורכבות העבודה.

מה עדיף - דוקרנים או לכידת יונים?

לכידת יונים היא עבודה קשה ,ארוכה ומתישה ולא נהוג להשתמש בשיטה הזאת כיום. צוות ג'י הדברות מציע פתרונות מתקדמים ואפקטיביים להרחקת היונים, אנו מציעים שירות של דוקרנים או רשת להרחקת היונים. כמעט בכל מקום ובכל בניין.

חשוב להדגיש כי דוקרנים בשביל הרחקת יונים נחשבים לפתרון מצוין לבעיית היונים, עם זאת תמיד כדאי להתייעץ עם מדביר מוסמך ומנוסה כדי לבחור בשיטה היעילה ביותר להרחקת היונים מהמבנה, במיוחד בסביבת מגורים עירונית.

למה כדאי להזמין שירות להתקנת דוקרנים מחברת הדברות?

אם היונים בחרו לקנן במסתור כביסה, במרפסת או בכל מקום אחר במבנה, יש להרחיק אותן מיד בגלל הסכנה הבריאותית ומטרדי הרעש והזוהמה שהן מייצרות. 

אפשר לרכוש דוקרנים דרכנו בכמויות גדולות, יחד עם זאת אם יש קן של יונים מומלץ להזמין את צוות ג'י הדברות כדי להרחיק את הקן בבטחה, לשטוף את האזור ביסודיות, לבצע חיטוי יסודי ומומלץ גם להדביר נגד כינים.

למידע נוסף, לשאלות ולהצעת מחיר משתלמת לשירות הרחקת יונים מגג רעפים – התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואנו נדאג לפתרון היעיל והמשתלם ביותר.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:
צוות ג'י

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.